Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrebari srl nou

Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk
 TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...
 Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)
 Abonati Qobuz?

transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...
 

Abonament optim nelimitat rural 11 lei/luna

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
alexmro

alexmro

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 08.06.2021
Mi-au bagat si mie pe gat oferta asta dupa ce m-au sacait doua saptamani la rand. Problema e ca nu am semnal deloc. Adica, unde la Vodafone am si 4G la Digi ioc

#38
sas_ro

sas_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 01.01.2013

View Postalexmro, on 13 septembrie 2021 - 15:23, said:

Mi-au bagat si mie pe gat oferta asta dupa ce m-au sacait doua saptamani la rand. Problema e ca nu am semnal deloc. Adica, unde la Vodafone am si 4G la Digi ioc
Ar trebui sa puteti renunta la abonament fara penalitati. Eu am facut un abonament printr-un agent door to door (de la Telekom) - s-a considerat vanzare la distanta si am avut 14 zile timp sa ma razgandesc.

Edited by sas_ro, 13 September 2021 - 15:34.


#39
alexmro

alexmro

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 08.06.2021

 sas_ro, on 13 septembrie 2021 - 15:33, said:

Ar trebui sa puteti renunta la abonament fara penalitati. Eu am facut un abonament printr-un agent door to door (de la Telekom) - s-a considerat vanzare la distanta si am avut 14 zile timp sa ma razgandesc.
Am trimis astazi solicitarea (a 13-a zi). Am testat cu doua telefone, m-am invartit pe toata strada, asta e. Acum probabil ca vor avea pretentia sa ma deplasez in oras pe banii mei si sa depun cartela pe care mi-au oferit-o si trimis-o prin curier.

#40
sas_ro

sas_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 886
  • Înscris: 01.01.2013

 alexmro, on 20 septembrie 2021 - 07:31, said:

Am trimis astazi solicitarea (a 13-a zi). Am testat cu doua telefone, m-am invartit pe toata strada, asta e. Acum probabil ca vor avea pretentia sa ma deplasez in oras pe banii mei si sa depun cartela pe care mi-au oferit-o si trimis-o prin curier.
Nu ar trebui sa va ceara nimic. Cred ca ati putea chiar sa va portati (daca vreti sa pastrati numarul)....dar mai bine intrebati inainte.
Cu cererea de renuntare ar trebui sa se incheie contractul (fara probleme)

#41
danidica

danidica

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,583
  • Înscris: 09.09.2013
Reinviu acest topic, din păcate.
Faza e urmatoarea..  nu am stiut de aceasta oferta. Am 2 adrese, una la tara unde am doar serviciul de internet de la ei, ala la 25 lei lunar. Iar pe a doua adresa sunt 3 abonamente la mobil.
Cum as putea face ca sa trec cele 3 numere de la adresa din oras in cea de la tara?
Am vorbit cu ei pe facebook si mi-au zis ca ar fi ceva șanse dar doar daca merg la un sediu al lor, dar oricum sunt șanse mici.

#42
csachiri

csachiri

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,449
  • Înscris: 03.04.2007
Mergi în magazin și ceri trecerea celor 3 pe rural, dacă actul de identitate este pe rural.

#43
sopavh

sopavh

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 29.12.2018
S-a ieftinit cumva abonamentul rural? Pana acum aveam 13 lei, acum a venit 10.48 lei.
Sold 0 la data emiterii.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate