Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Recomandări firme serioase de tiruri, din Cluj

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
baiatulsimplu2019

baiatulsimplu2019

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 15.09.2019
Stiti ceva firme serioase din Cluj, detinatoare de tiruri, care fac angajari?
Ma interesează, in primul rand, sa fie serioase, chiar daca salariul e mai mic.
Orice sugestie e binevenita, mai ales de la cei care au lucrat in cadrul respectivelor firme.
Tot aud pareri si pareri, insa, pe cand verific, numai review-uri negative gasesc la adresa acelor companii.

#2
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
Tu cate review-uri pozitive ai scris la viața ta?

#3
baiatulsimplu2019

baiatulsimplu2019

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 15.09.2019

 dexterash, on 20 iulie 2021 - 21:17, said:

Tu cate review-uri pozitive ai scris la viața ta?
Am scris si negative, dar si pozitive. Am fost doar sincer, in ceea ce privea review-urile. ☺️

#4
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004
La toate companiile cu care ai interacționat? La toate produsele? La absolut orice? Daca nu, de ce ai impresia că s-ar chinui alții să scrie?!

Eu nu-i știu pe români mari doritori de a lăuda ceva. Dar de plâns ca niste babe din orice.... Eheheh, oricând.

#5
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
Ai reusit sa fii declarat admis ?

#6
baiatulsimplu2019

baiatulsimplu2019

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 15.09.2019

 foreverbanned, on 20 iulie 2021 - 21:35, said:

Ai reusit sa fii declarat admis ?
Da, am reusit, pana la urma, sa obtin si categoria E.

#7
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,112
  • Înscris: 04.09.2013
Review-urile mai sunt scrise si la nervi, frustrare. Poate a scris unul care a gresit si l-au dat afara.
Cred ca esti mai castigat daca mergi pe recomandari, de la diversi care activeaza la acea companie, asta desigur daca poti contacta aceste persoane.

#8
sandu222

sandu222

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,854
  • Înscris: 06.10.2008
Arcese dar te trimite in Italia direct.

#9
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
Pentru comunitate stiu si eu Trans Sese.
Dar nu cred ca initiatorul vrea direct Europa.

#10
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Pe comunitate se cauta, e criza mare, decand au ridicat varsta la 21 ani si liceele auto nu mai scot soferi profesionisti, valabil si in alte tari. Problema e ca toti cauta soferi cu experienta... Nu e de joaca cu tirul prin Eu, sunt tari unde ai de intrat oe stradute f inguste, sa mai si parchezi, ca ai de descarcat, mai vine si iarna, prin Elvetia. Nici s-o bagi la rampa, intre alte doua tiruri, nu e simplu, cand nu prea ai spatiu de manevra. Cine se limba doar prin tara, de regula are masini obosite, cu care nu are curaj sa iasa din tara.
Trebuie as fi constient in ce te bagi...

#11
cristian_puscasu

cristian_puscasu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 282
  • Înscris: 21.09.2020
Ia legătura cu Autorekrut, la Arad.
Te școlesc ei acolo câteva zile, pe interschimbabile și după aceea te trimit în Germania. Dacă insiști pentru DHL, o să iei între 2300 și 2500€, la maxim 10h pe noapte, 5 zile/săptămână, fiecare weekend la bază. Și muncă de femei gravide... doar schimbat de containere, totul automat (card DHL în cabină + totem la poartă = instrucțiuni mură'n gură). N-ai cum să greșești, cifrele sunt la fel în orice limbă.
Da, e remorcă cu proțap... dar și dacă o'nveți, fluieri prin centrele orașelor.
Da, e de băgat sub containere... e mai simplu decât pare. Ai băgat rolele între lonjeroane și aia e... merge singură.
Da, e muncă de noapte... dar cine nu-și mai bate capul cu parcarea la sfârșitul programului? Și cine nu stă în stau-uri?
Nu chingi, nu decopertat, nu ”warten” prin curți, nu transpalet, nu schimbat de paleți, nu găuri în prelată...
2, 3 perechi de containere de schimbat pe noapte, depozitele DHL sunt toate construite la fel (o potcoavă în mijlocul curții), mașinile merg toate cu 90+ și rar greutăți...
Gândește-te!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate