Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul

A fost lansata Fedora 40
 Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?

transport -tren
 

alegere liceu:stiinte sociale sau stiinte ale naturii?

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#19
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
@Edgar81 Nu știu, că nu sunt în domeniu. Dar mi-e rusine sa o spun aici. Sper să nu se afle prea mult. Eu am intrat cu această medie pe locurile cu CES. Nu vă gândiți că sunt handicapat, nebun, prost si alte de genul. Doar am hiperactivitate, ceva de genul că înțeleg lucrurile repede. De aceea am intrat. De învățat am învățat destul de bine, am terminat cu medii mari în 5-8 (de la 9 în sus). Prost nu sunt, handicapat nu, îi mulțumesc lui Dumnezeu că sunt sănătos și sunt destul de bine. Dar asta e chestia, că de aceea am intrat cu această medie acolo. Un lucru mă cam sperie: mi-e frică că o să mă facă colegii în felurile de mai sus, sau chiar useri de pe aici. Dar la liceu nu am să spun nimănui că am aceste probleme. Doar dirigintele va știi, atât! Pe forum nu vreau să primesc insulte de genul, că aici sunt persoane care nu le cunosc

#20
BucsaMobilul

BucsaMobilul

    Bucșeanul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,851
  • Înscris: 02.11.2016
Daca nu te apuci sa le zici tu, nu va sti nimeni cum ai intrat. Nu prea se da atentie la asa ceva.

#21
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
@BucsaMobilul Păi nu am să le zic. Că nu vreau să am probleme și la liceu. În școala generală totuși,știau toți, eram batjocorit aproape zilnic, dar și eu făceam greșeli răspunzându-le, în loc să-i las în pace ca pe ei. Prin acestea, am învățat că la liceu nu trebuie să fac așa ceva. Chiar nici nu o să fie cazul ca acestora să le spun că am această chestie numită CES

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate