Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea
 Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?
 Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 

Casatoria cu " bunicu' "

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
49 replies to this topic

#37
BaXXon

BaXXon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 18.04.2021

 MembruAnonim, on 15 iulie 2021 - 23:26, said:


Mustaciosul nu cred ca are bucata viguroasa de carnat Posted Image)
Ai verificat tu personal ? Posted Image

#38
DarthBane

DarthBane

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,486
  • Înscris: 22.03.2021
Băi nea cumsecade, tu vorbești la general sau ai treabă fix cu Dragnea ?

Uite, tu nu crezi, dar eu am auzit că ăla o are cât sticla de Pepsi și are și un început de priapism.
Astea, pe lângă conturile alea babane, evident.
Acu îți explici cum poate să stea aia cu el ?

#39
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015
Nici asa nu e rau. Daca ai merge la curve, ai avea pretentia sa mearga dupa aia cu tine la film sau ceva?
E o entropie in toate astea iar timpul e relativ...

 MembruAnonim, on 15 iulie 2021 - 23:26, said:



Multi zic ca se vor desparti in maxim 2 ani. El deja este respins de toti. I se cam termina domnia. Se va intampla la fel cum s-a intamplat cu Monica si Irinel Columbeanu. Cand a inceput declinul financiar pentru el, ea deja s-a mutat la chinezul ala Pink sau cum l-o chema. La fel si cu cei doi din speta.



Mustaciosul nu cred ca are bucata viguroasa de carnat :))

 DarthBane, on 15 iulie 2021 - 23:29, said:

Băi nea cumsecade, tu vorbești la general sau ai treabă fix cu Dragnea ?

Uite, tu nu crezi, dar eu am auzit că ăla o are cât sticla de Pepsi și are și un început de priapism.
Astea, pe lângă conturile alea babane, evident.
Acu îți explici cum poate să stea aia cu el ?
Fix pxla cauta la el si in sfarsit au gasit...

Edited by underb, 15 July 2021 - 23:31.


#40
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,443
  • Înscris: 30.08.2017
Eu zic să privim lucrurile mai pragmatic. Decât să te pipăie toți nespalatii în 41, mai bine un moșulică în limuzină.

#41
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 DarthBane, on 15 iulie 2021 - 23:29, said:

dar eu am auzit că ăla o are cât sticla de Pepsi

Deci ai auzit, nu verificat. M-am linistit acum, credeam ca ai verificat personal :)

#42
valirex

valirex

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,744
  • Înscris: 30.07.2006
Ca sa cunosti raiul trebuie sa treci prin iad, se spune...

#43
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009

 MembruAnonim, on 15 iulie 2021 - 23:26, said:



Multi zic ca se vor desparti in maxim 2 ani. El deja este respins de toti. I se cam termina domnia. Se va intampla la fel cum s-a intamplat cu Monica si Irinel Columbeanu. Cand a inceput declinul financiar pentru el, ea deja s-a mutat la chinezul ala Pink sau cum l-o chema. La fel si cu cei doi din speta.



Mustaciosul nu cred ca are bucata viguroasa de carnat :))
Deci tu le plangi de mila de fapt, lui Irinel si lui Dragnea...

#44
DarthBane

DarthBane

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,486
  • Înscris: 22.03.2021

 MembruAnonim, on 15 iulie 2021 - 23:38, said:



Deci ai auzit, nu verificat. M-am linistit acum, credeam ca ai verificat personal :)

Auzi, uite care e treaba, nici măcar nu am auzit, îl dau dracu pe Dragnea și cu scula lui și cu Irinuca lui cu tot, nu mă pasionează nici unul dintre subiecte.
Am scris prostiile alea că am auzit aia și aia, doar să te întărât pe tine.

Dar mie mi se pare aiurea să deschizi un topic pe o chestie generală, când tu, de fapt, vrei să vorbești despre un caz concret.
Spune domne care e treaba de la bun  început și postăm la subiect, nu ne plimba aiurea, că majoritatea care ți au răspuns sunt hoaște bătrâne pe forum, nu pică ei după fenta ta.

#45
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Cred ca il considera pe Dragnea un biet mosuletz, impotent si cu frica de stomatolog si pe deasupra inselat si indragostit de mica perversa, fara scrupule....
Si cred ca se astepta ca alte femei sa dea cu pietre in ea, cum era pe timpuri...

Edited by Cr1spy, 15 July 2021 - 23:55.


#46
BaXXon

BaXXon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 18.04.2021

 MembruAnonim, on 15 iulie 2021 - 19:26, said:

Cum poate o astfel de fata foarte tanara sa se culce cu "bunicu' "?
Cum poti tu ca fata tanara de 20 si ceva de ani sa te culci cu un bosorog scofalcit? Aaa... scofalcit peste tot, asta este clar.
Cum poate fata asta sa isi satisfaca nevoile avand in pat pe "bunicu' " de 60 de ani?

Cam musteste a invidie postarea asta ! Ce se intampla nu se mai uita fetele la tine ? Posted Image

#47
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

 BaXXon, on 16 iulie 2021 - 00:00, said:

Cam musteste a invidie postarea asta ! Ce se intampla nu se mai uita fetele la tine ? Posted Image

Ce invidie. Eu sunt casatorit, cumetre Posted Image Imi iubesc nevasta. Am si pomenit treaba asta in ceva postari. Pe deasupra am scris ca am si nepoti.  Daca tu nu ai ajuns la nivelul in care sa te stabileti la casa ta, avand alaturi o nevasta pe care sa o iubesti din inima.. nasol.

Edited by MembruAnonim, 16 July 2021 - 00:08.


#48
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,797
  • Înscris: 26.01.2010

 DarthBane, on 15 iulie 2021 - 23:48, said:

Auzi, uite care e treaba, nici măcar nu am auzit, îl dau dracu pe Dragnea și cu scula lui și cu Irinuca lui cu tot, nu mă pasionează nici unul dintre subiecte.
Am scris prostiile alea că am auzit aia și aia, doar să te întărât pe tine.

Dar mie mi se pare aiurea să deschizi un topic pe o chestie generală, când tu, de fapt, vrei să vorbești despre un caz concret.
Spune domne care e treaba de la bun  început și postăm la subiect, nu ne plimba aiurea, că majoritatea care ți au răspuns sunt hoaște bătrâne pe forum, nu pică ei după fenta ta.
Am picat eu Posted Image Posted Image
Daca stiam ca se refera la Mr Dragnea as fi adaugat ca popularitatea si ideea de a fi in fata camerelor de luat vederi e un alt motiv. Plus ca odata intrata in mediul ala , poate sa-si gaseasca o figura publica mai aratoasa.

#49
DarthBane

DarthBane

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,486
  • Înscris: 22.03.2021
Ba n ai picat deloc, tu i ai răspuns tot la modul general, la modul cum a pus el întrebarea din titlul topicului.
Că existau unele motive in plus și altele în minus pt madama din mintea lui, e total irelevant.

Păi ce facem aici, întrebăm ceva și apoi introducem Intr una condiții suplimentare ?
Normal că dacă știai că e vb de Dragnea zicei ceva, dacă știai că e vb de Trump ziceai altceva. Caca maca...

#50
AlbastruIndigo

AlbastruIndigo

    Anima Sola

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,998
  • Înscris: 16.09.2014
Fix subiect despre Dragnea ne trebuia aici. Not.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate