Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Nu pot sa joc Wolfenstein ET pe acest server, cer Ajutor!

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
Este poate cel mai tare server pe care l-am cunoscut, nu am mai jucat de cativa ani, dar imi arata o eroare, cica din cauza ca Splash Damage sau Activision au anulat treaba cu PunkBuster dar asta a fost MULTA vreme in urma, si totusi eu inca ma puteam juca...
Am atasat o imagine cu eroarea.
Am dat search si cea mai apropiata chestie este asta
https://fearless-ass...nemy-territory/
Dar nu am cum sa stiu eu daca nu cumva e vreo teapa siteul...
Ce trebuie sa fac???

Attached Files



#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,864
  • Înscris: 06.01.2008
Ce teapa sa fie daca sunt oameni care au lasat feedback, si chiar le-a spus respectivul cum sa rezolve unele probleme?
Teapa poate fi doar sa nu mai mearga tutorialul respectiv, fiind vechi de aproape 10 ani.

Daca nicicum nu reusesti, incearca alt joc. Multi producatori renunta la suport dupa 4-5 ani de zile, chiar si pe partea de multiplayer.

Edited by Hider141, 08 July 2021 - 12:19.


#3
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
E nostalgia...
Dar sa stii ca sunt medii regizate, popupuri cu asa zisi clienti care au cumparat produsul in ultima ora, note si comentarii, reviewuri pe internet cu bloguri si siteuri separate...
Am vazut asta cu suplimentele, e o tiganiada colosala pe lumea asta. Si nu cred ca sunt rasist, ateganos inseamna de neatins.

P.S.: asa au spus grecii, dar din cauza putorii si imputiciunii, acesta era sensul.

Era interesant serverul... majoritatea ma plictiseau, dar era dragut acest loc. Tin minte cum jucam zile, incontinuu Posted Image)) altii au crescut cu WoW

Dar nu avem o comunitate pentru acest joc? In rest cred ca avem potop de oameni pentru CS, Metin, WoW, Minecraft...

Edited by bigpanz3r, 08 July 2021 - 12:51.


#4
x3mytiz

x3mytiz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,139
  • Înscris: 29.11.2003
Îți propun să incerci Enemy Territory: Legacy.

Welcome to ET: Legacy, an open source project that aims to create a fully compatible client and server for the popular online FPS game Wolfenstein: Enemy Territory - whose gameplay is still considered unmatched by many, despite its great age.
We consider ourselves as an international community of developers and users keeping Wolfenstein: Enemy Territory alive and up to date. Our development is a collaborative effort done in an open, transparent and friendly manner.
Anyone is welcome to join our efforts!


Funcționează fără probleme. Eu îl păstrez instalat ca o rezervă la Dirty Bomb Posted Image

Edited by x3mytiz, 08 July 2021 - 16:22.


#5
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
Totusi eu nu stiam sigur...
Stiu ca am jucat inainte dar am uitat ce era... si nu voiam sa iau un client fals care sa ma viruseze, iti multumesc mult pentru ajutor si tot, sa ai parte de tot ce-ti doresti!

#6
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014
Merge !! Mi-am iesit din mana... sunt absolut groaznic. Si botii ma rup.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate