Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Till Death (2021)

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,433
  • Înscris: 05.07.2018
O sa recitesc maine ce nu am citit azi, deoarece sunt obosit (ca de obicei). Iti recomand un film pe care l-am recomandat altor doi prieteni, o tipa si-un tip. Am insistat sa nu se uite la trailere si sa nu caute detalii despre acest film. Atentie, acelasi film, doua persoane diferite. Tipa a fost dezinteresata, nu s-a uitat la film. Tipul l-a cautat pe IMDB. Nici el nu l-a vazut. Dovada ca nu sunt cinefili. Ori ne uitam la filme, ori nu ne mai uitam.

Apropo, filmul se numeste

#20
drgroza

drgroza

    Junior

  • Grup: Members
  • Posts: 1,609
  • Înscris: 19.05.2002
Megan se vede pentru ca-i singura femeie prin film.In rest...
Nu pot intelege cum poti juca bine intr-un film slab,sa nu zic prost.

#21
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,951
  • Înscris: 09.04.2005
Voiam să renunț de vreo 3 ori, atîtea găuri în scenariu că mi se strepezeau dinții. Și negrul nu mai moare primul că i-a luat fața șeful alb care, deși caracterizat ca o șulfă supraviețuitoare, se sinucide teatral. Bineînțeles că femeia puternică învinge. Nici nu e spoiler, că știi din prima că așa va fi, doar speri s-o vezi pe Megan în detaliu.

Edited by gepres, 07 July 2021 - 09:37.


#22
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,433
  • Înscris: 05.07.2018
argonaut, iti propun ceva. Hai sa deschidem un topic pe Recomandari/ Cereri diverse si sa recomandam ce filme ne-au placut, spunand si cateva cuvinte despre ele. Tu, unul. Eu, unul. Cu o singura conditie, daca imi permiti: sa nu cautam detalii despre filmele recomandate, ci doar sa le vizionam. Pe cat de interesante ni se vor parea unele, pe atat de plictisitoare ni se vor parea altele. Na, gusturi.

Scuze de off-topic. Poti sterge mesajul asta si te astept pe Recomandari/ Cereri diverse.

#23
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,919
  • Înscris: 18.12.2007
Ne facem fiecare cate un topic cu ce filme recomandam? :)

#24
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,433
  • Înscris: 05.07.2018
Ala, teoretic, e al meu si al lui argonaut. De fapt, deocamdata e doar al meu. Astept raspunsul lui argonaut.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate