Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Reparatie Grup

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
capopinciuc

capopinciuc

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2018
Salutare, unde as putea sa imi repar si eu grupul spate in tara asta? la mine in oras nu exista nimic
Am mai citit prin alte parti pareu sa fie niste baieti buni prin Brasov, Arad, Cluj dar nu mai stiu exact.
Aveti ceva recomandari ? Multumesc si drumuri bune Posted Image

#2
iuliean50

iuliean50

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 04.12.2011
Globul de cristal nu reuseste sa priceapa la ce "grup spate" faci referire! Daca esti zgircit/secretos si nu vrei sa dai detalii nu o sa primesti nici un fel de recomandare!

#3
capopinciuc

capopinciuc

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2018

View Postiuliean50, on 30 iunie 2021 - 09:00, said:

Globul de cristal nu reuseste sa priceapa la ce "grup spate" faci referire! Daca esti zgircit/secretos si nu vrei sa dai detalii nu o sa primesti nici un fel de recomandare!
Grupul diferential spate evident. Ce grup spate mai exista la o masina (passat b8) ? Nu sunt secretos doar ca aveam impresia ca este destul de explicit ce am scris acolo :)

#4
Klasse

Klasse

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,041
  • Înscris: 29.05.2006

View Postcapopinciuc, on 30 iunie 2021 - 09:23, said:

Grupul diferential spate evident. Ce grup spate mai exista la o masina (passat b8) ? Nu sunt secretos doar ca aveam impresia ca este destul de explicit ce am scris acolo Posted Image
Nu știam că ăsta e forumul de Passat B8. Mai învăț ceva..

Edited by Klasse, 30 June 2021 - 09:30.


#5
capopinciuc

capopinciuc

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2018

View PostKlasse, on 30 iunie 2021 - 09:29, said:

Nu știam că ăsta e forumul de Passat B8. Mai învăț ceva..
este sectiunea 4x4 de asta nici nu am specificat masina. nu vad ce e asa de important pana la urma urmei, este 4motion...

#6
Klasse

Klasse

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,041
  • Înscris: 29.05.2006

View Postcapopinciuc, on 30 iunie 2021 - 09:35, said:

este sectiunea 4x4 de asta nici nu am specificat masina. nu vad ce e asa de important pana la urma urmei, este 4motion...
E foarte important ce mașină este. Că doar nu te duci la Bavaria auto să-ți repare 4motion.
Ca să nu mai spun că în vorbirea generală 4x4 înseamnă SUV, nu mid-size car...
Pe aveam unde să te trimit.

#7
capopinciuc

capopinciuc

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2018

View PostKlasse, on 30 iunie 2021 - 10:29, said:

E foarte important ce mașină este. Că doar nu te duci la Bavaria auto să-ți repare 4motion.
Ca să nu mai spun că în vorbirea generală 4x4 înseamnă SUV, nu mid-size car...
Pe aveam unde să te trimit.
nu repara nici o reprezentanta. ei schimba piesa direct. pe mine ma intereseaza de reconditionat

#8
BaXXon

BaXXon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,103
  • Înscris: 18.04.2021
Mergi la Extreme service srl , te rezolva baietii de acolo .

#9
mcd2020

mcd2020

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,957
  • Înscris: 02.05.2020
Mai mergi sa auzi vreo parere,dar incearca unde mergi sa nu iti schimbe altceva pe bani frumosi,ca pina acum.Nu de alta dar in ritmul asta dai pe la diversi cit ai dat pe cazan,daca nu mai mult.

#10
capopinciuc

capopinciuc

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2018
Poate sa inchida cineva topicul acesta? am cumparat alt grup. Se reconditioneaza la Arad e 2000 de lei dar ma bucur ca nu stiti pentru ca asta denota ca nu ati avut probleme cu ele :D multa bafta si succes. Multumesc de raspunsuri

In caz ca o sa mai fie cineva interesat, la arad sunt cei de la Ubydeal https://cutietransfer.ro/ fac in principal pentru BMW dar fac si la alte marci. vorbiti cu ei. Eu am vorbit si se rezolva 100% problema. exista kit-uri de reparatii la fel ca la turbine, etc. dar totusi sper sa nu aveti probleme :))))

View Postmodoran, on 30 iunie 2021 - 14:21, said:

Poate vrea sa vanda masina, asa ca merge o carpeala din asta pana primeste banii
chiar nu, teapa mi-am luato eu dar nu o dau in continuare la altul. am luat de pe masina cu 36 de mii de km. sanatate

Nu inteleg ce e cu hate-ul asta dat prin comentarii dar eu va urez drumuri bune si fara evenimente de genul :P

#11
capopinciuc

capopinciuc

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 24
  • Înscris: 22.05.2018
Am schimbat grupul si a disparut sunetul :) liniste totala acum in masina. multa munca si sudoare sa il schimbi pentru ca nemtii astia au pus 2 suruburi cu filetul in sus si a trebuit desfacut jugul ca sa ai loc sa il dai jos... noroc de mecanicul meu ca e descurcaret si a stiut cum sa isi faca loc

#12
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Grupul il poate repara si userul ion bumbu din Jimbolia contracost. Atât ca trebuie trimis la el prin curier rapid sau prin posta

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate