Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Stick pentru receptia canalelor romanesti in strainatate

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
cybered01

cybered01

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 105
  • Înscris: 12.08.2016
A cumparat un coleg acum 1 an o chestie care se conecteaza la internet si se atasaza la monitor sau televizor smart. Echipamentul costa undeva la 300 lei, si pe langa multe alte functii de redare video si tot felul de aplicatii, poate accesa orice post TV din lume, in functie de cate canale vrei costa vreo 50-150 lei pe luna parca. Daca te intereseaza il intreb cum se numeste device-ul.

#20
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
orice stick cu android cu abonament iptv pirat face exact ce ai descris, doar ca topicul e pt solutii legale

#21
Viorelvoinia

Viorelvoinia

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.12.2015

View Postnandy007, on 29 iunie 2021 - 13:04, said:

Ma intereseaza un asemenea stick pentru receptia canalelor romanesti in afara tarii. Ce firma de cablu ofera stick Iptv?Daca exista un stick iptv  care merge in strainatate, va rog si un link. Multumesc anticipat😊


#22
lupul_alb85

lupul_alb85

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 18.11.2022
Buna seara. Imi cer scuze pentru interventie, dar am o intrebare: locuiesc in Marea Britanie si as dori sa stiu cum as putea incheia un abonament legal pentru a putea receptiona canale romanesti. La focussat am observat ca se mentioneaza ceva de un card CI. Ideea e ca are cine sa primeasca acel card, dar oare va merge tinand cont ca acest serviciu se adreseaza doar tarilor membre UE? Va Multumesc.

#23
gabrielfane

gabrielfane

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,498
  • Înscris: 21.02.2009

View Postlupul_alb85, on 19 noiembrie 2022 - 00:41, said:

Buna seara. Imi cer scuze pentru interventie, dar am o intrebare: locuiesc in Marea Britanie si as dori sa stiu cum as putea incheia un abonament legal pentru a putea receptiona canale romanesti. La focussat am observat ca se mentioneaza ceva de un card CI. Ideea e ca are cine sa primeasca acel card, dar oare va merge tinand cont ca acest serviciu se adreseaza doar tarilor membre UE? Va Multumesc.
Cardul CI doar daca ai satelit in rest caută ceva aplicați, întreabă în rândul comunității  de români din zona și vezi ei ce folosesc

#24
Count_Dracula

Count_Dracula

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 26.02.2006
Merge Focus Sat și in UK, chiar și fără VPN. Nu poți scapă de pasul cu cardul CI, dar îl poți trimite oriunde in România. Aplicația funcționează, desigur, independent de acest card.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate