Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!
 Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda
 Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...
 Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata
 

Furt de bani de pe card prin țeapa care circulă pe OLX

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
Stephenson_2-18

Stephenson_2-18

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 28.06.2021
deci incredibil,vad ca astia nu se lasa.Astia ma iau pe mine de prost ma?Numai ca de data asta le-am umplut frigiderul.Ce bine ar fi fost sa fi stiut si atunci ca acum...Numai cand ma gandesc si iar ma enervez...

Attached Files



#38
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,810
  • Înscris: 22.12.2005
Chiar te ai enervat?il cunosti?,
Te cunoaste?
Daca eu te injur acum,iti pasa?

De ce?


#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Naivitatea unora ma uimeste... la fel si colegul de mai sus cu cei 50 ron pagubiti Posted Image

Quote

Atunci cand extrag bani de la atm-ul bancar mereu chitanta o arunca in cos si nu iau niciodata acea chitanta.
Asta este peste puterile mele de intelegere. La ce mai scoti chitanta daca o arunci la cos?!

#40
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007
Eu nu iau chitanta, daca pot selecta optiunea asta.
Nu toate ATM-urile te lasa sa selectezi daca vrei sau nu chitanta.

#41
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,226
  • Înscris: 08.10.2015
Si eu la fel. N-am intalnit niciun ATM pana acum care sa nu ma lase sa selectez ca nu vreau chitanta.

#42
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,989
  • Înscris: 16.07.2015
Ești naiv, scuze că îți spun. Răul și paguba deja au fost făcute. Vezi că mai era un topic, cu un coleg, țepuit acum câteva luni, prin mai, care nici după vreo 4 luni, n-a înțeles, că el și-a făcut-o, cu propria-i mânuță.
P.S.: Puteai scrie în topic, un rezumat a ceea ce prezinți în video, fiindcă nu știu câți au răbdarea să urmărească alea 20 min.

 Stephenson_2-18, on 21 august 2021 - 13:55, said:

deci incredibil,vad ca astia nu se lasa.Astia ma iau pe mine de prost ma?Numai ca de data asta le-am umplut frigiderul.Ce bine ar fi fost sa fi stiut si atunci ca acum...Numai cand ma gandesc si iar ma enervez...
Ți-au făcut pagubă de mii de Ron... Ăștia au niște script-uri ceva și trimit mai multe mesaje și abia când văd că cineva e potențială victima și răspunde pe Whatsapp, intră teparul în acțiune, țepari care se folosesc de translate, de multe ori.

Am citit acum topicul, în mare. Sper că te-ai mai liniștit, nu e un capăt de lume. Aduna-ti gândurile.

Edited by Vlad_22, 31 August 2021 - 15:00.


#43
Stephenson_2-18

Stephenson_2-18

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 28.06.2021

 Vlad_22, on 31 august 2021 - 15:09, said:

.

Am citit acum topicul, în mare. Sper că te-ai mai liniștit, nu e un capăt de lume. Aduna-ti gândurile.
mi le-am adunat gandurile si le-am aruncat la gunoi demult,ma pis pe ei de bani,de tepari si de tot.Efectiv nu mai imi pasa deloc.fiecare om are o cumpana in viata,aia probabil a fost cumpana mea.cel care m-a furat de bani oricum nu o sa aiba parte de ei,pt ca eu tot cred ca e un OCHI acolo sus care vegheaza,si platim pe aceasta lume absolut tot atunci cand ne e lumea mai draga.
Totul se intoarce mai devreme sau mai tarziu,atunci cand nu ne asteptam

Si cred asta ca exsista Dumnezeu,pt ca acum 2 sapt. am gasit niste bani pe strada,i-m luat  de jos bucurandu-ma de ei si la nici 2 zile a trebuit sa platesc o amenda de circulatie fix de banii care i-am gasit pe jos.Asa ca nu ramane nimic neplatit pe lumea asta.

 Vlad_22, on 31 august 2021 - 15:09, said:


P.S.: Puteai scrie în topic, un rezumat a ceea ce prezinți în video, fiindcă nu știu câți au răbdarea să urmărească alea 20 min.


cred ca am sa sterg filmuletul,pt ca nu are sens sa mai anunt pe nimeni cu nimic.Oricum majoritatea va credeti zei si le stiti pe toate,iar filmuletul in acest caz nu mai are nici un sens.O sa-l sterg

Edited by Stephenson_2-18, 31 August 2021 - 21:17.


#44
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,989
  • Înscris: 16.07.2015

 Stephenson_2-18, on 31 august 2021 - 21:25, said:


mi le-am adunat gandurile si le-am aruncat la gunoi demult,ma pis pe ei de bani,de tepari si de tot.Efectiv nu mai imi pasa deloc.fiecare om are o cumpana in viata,aia probabil a fost cumpana mea.cel care m-a furat de bani oricum nu o sa aiba parte de ei,pt ca eu tot cred ca e un OCHI acolo sus care vegheaza,si platim pe aceasta lume absolut tot atunci cand ne e lumea mai draga.
Totul se intoarce mai devreme sau mai tarziu,atunci cand nu ne asteptam

Si cred asta ca exsista Dumnezeu,pt ca acum 2 sapt. am gasit niste bani pe strada,i-m luat  de jos bucurandu-ma de ei si la nici 2 zile a trebuit sa platesc o amenda de circulatie fix de banii care i-am gasit pe jos.Asa ca nu ramane nimic neplatit pe lumea asta.


cred ca am sa sterg filmuletul,pt ca nu are sens sa mai anunt pe nimeni cu nimic.Oricum majoritatea va credeti zei si le stiti pe toate,iar filmuletul in acest caz nu mai are nici un sens.O sa-l sterg
Nu-l șterge, n-are rost. N-am vrut să te supăr.

#45
sammydo

sammydo

    PATRIOT ROMAN

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 04.03.2013
data viitoare iti recomand sa faci un card Revolut sau orice card vrei tu, ceva la care sa nu platesti comision mare , cu internet banking de preferat , si acel card sa il folosesti NUMAI PENTRU TRANZACTII PE INTERNET ! si il alimentezi strict numai cand ai nevoie sa faci o tranzactie, inainte sa apara Revolut eu am avut permanent conturi la 2 banci, la una aveam salariul si al doilea card era gol, numai cand plateam ceva il alimentam inainte cu suma totala de care aveam nevoie.
sincer imi pare rau, nu ai mirosit deloc prosteala, ai avut foarte multe elemente care trebuiau sa iti dea de banuit, dar ai mers inainte, poate fi considerata si o lectie de viata, acum o sa sufli si in iaurt, si viata va merge inainte,da un acatist pentru hot, universul ii va face plata candva

Edited by sammydo, 31 August 2021 - 21:45.


#46
Stephenson_2-18

Stephenson_2-18

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 143
  • Înscris: 28.06.2021
am spus si ma repet,stiu si eu ca datele de pe card se dau doar atunci cand faci plati.Cand vrei sa primesti bani pe card se da doar IBANUL,ca nu sunt cretin,stiam asta si pana sa ma intep,dar nu stiu ce am avut in ziua aia de 24 iunie,am fost obosit,mi-a intunecat dracu mintile,nu stiu ce am avut.Efectiv nu stiu ce am avut in ziua aia daca vreti sa ma credeti.
Desi stiu ca a fost vina mea in proportie foarte mare,pe noul card de debit pe care am sa-l fac nu o sa tin sume mai mari de 500 lei.Fara card nu pot sa stau trebuie sa-mi fac pt plati,utilitati si cam atat.De tinut bani multi pe card in viata mea nu am sa mai fac greseala asta sa-oi tin.Mai bine dorm pe  ei efectiv si cu asta basta...

Eu asa fac cand patesc cate ceva,trec la EXTREME.Stiu ca probabil nu procedez corec,dar asta sunt.Si ai mei m-au incurajat si mi-au spus ca nu trebuie sa trec la extrema cealalta si sa caut mereu calea de mijloc,dar nu pot.Procedez mai ceva ca " suflatul in iaurt...

Edited by AlexEn, 01 September 2021 - 11:24.
eliminat limbaj nok


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate