Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei

E-Mail in serie prin Excel si Out...

Modul alimentare rulou/jaluzea ex...
 

Motorola Edge 20

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
307 replies to this topic

#271
bogdanvso

bogdanvso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 24.07.2017
Doar ce l-am cumparat bateria  se duce foarte repede la voi cum este ?, si cum dezactivez chestia aia cand il deblochez din aprenta se vede un efect pe ecran e foarte enervant

#272
nicupitea

nicupitea

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,033
  • Înscris: 10.07.2011
Salut
A facut cineva root la acest model de telefon?

#273
Therockstar

Therockstar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,194
  • Înscris: 07.03.2016
Actualizare la android 12 primită astăzi pe Edge 20 lite!

#274
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
E OK dupa actualizare? Bateria?

#275
Therockstar

Therockstar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,194
  • Înscris: 07.03.2016
Salut! Așa pare,tind să spun că e cam la fel dar este sub observare un timp, dacă apare ceva aiurea o să scriu aici!

#276
Dragos05azs

Dragos05azs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 08.01.2012
Salutare, va deranjez cu o intrebare. Am un Edge 20 si de cateva zile am probleme cu datele, nu merg datele in interiorul cladirilor(Digi) . Afara merg fara probleme. Am incercat o cartela de VF si merge ok. Am incercat cartela mea in alt Edge 20 si merge bine.Am facut downgrade(de la 12 la 11) , problema persista. Ceva idei de remediere?

Edited by Dragos05azs, 30 September 2022 - 09:17.


#277
xtremealex15

xtremealex15

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,369
  • Înscris: 18.05.2010
Clădire sau clădiri ?
Cartela Digi în alt telefon funcționează cum trebuie?
Dacă răspunsul e nu atunci soluția e să discuți cu Digi să treci pe altă rețea.

#278
eumorocanosul

eumorocanosul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 02.02.2009

View PostDragos05azs, on 30 septembrie 2022 - 09:17, said:

Salutare, va deranjez cu o intrebare. Am un Edge 20 si de cateva zile am probleme cu datele, nu merg datele in interiorul cladirilor(Digi) . Afara merg fara probleme. Am incercat o cartela de VF si merge ok. Am incercat cartela mea in alt Edge 20 si merge bine.Am facut downgrade(de la 12 la 11) , problema persista. Ceva idei de remediere?

Am aceeași problema de ceva timp. Soluția a fost intrare, ieșire în mod avion.


#279
carmenclara1

carmenclara1

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 19,373
  • Înscris: 08.12.2008

View PostDragos05azs, on 30 septembrie 2022 - 09:17, said:

Salutare, va deranjez cu o intrebare. Am un Edge 20 si de cateva zile am probleme cu datele, nu merg datele in interiorul cladirilor(Digi) . Afara merg fara probleme. Am incercat o cartela de VF si merge ok. Am incercat cartela mea in alt Edge 20 si merge bine.Am facut downgrade(de la 12 la 11) , problema persista. Ceva idei de remediere?
resetare setari de retea ai incercat?

View Postnicupitea, on 16 august 2022 - 13:43, said:

Salut
A facut cineva root la acest model de telefon?
da. de cand cu a12 ma pot bucura si de functionalitatea aplicatiilor care au stat la baza acestei actiuni.

View Posto_p_2005, on 24 septembrie 2022 - 18:46, said:

E OK dupa actualizare? Bateria?
bateria neschimbata. nu am depistat inca buguri majore care sa afecteze utilizarea de zi cu zi

#280
Sa_Fugim

Sa_Fugim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 03.10.2022
Eu scot mereu 5,6 ore screen time cu ecranul la 144 Hz, netul always on, fie wifi fie date. Sta bine aici, chiar daca bateria e de doar 4000 mAh.

#281
Rhypo

Rhypo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.09.2008

View PostSa_Fugim, on 09 octombrie 2022 - 07:21, said:

Eu scot mereu 5,6 ore screen time cu ecranul la 144 Hz, netul always on, fie wifi fie date. Sta bine aici, chiar daca bateria e de doar 4000 mAh.

Cu Android 11 sau Android 12?

Urmeaza sa intru si eu in posesia telefonului si inca nu stiu sigur daca sa ii fac update la 12 sau nu, citesc destul de multe bug-uri pe forumurile lenovo/motorola, dar nu stiu cat de des se intampla asa ceva. Pentru altii care au facut update la 12, cum este in prezent? Multi se plang de baterie, camere si lag general.

#282
Sa_Fugim

Sa_Fugim

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 256
  • Înscris: 03.10.2022
@Rhypo nu am bagat de seama buguri majore. Am Android 12. Telefonul face 1 an de folosinta luna viitoare si bateria tine cum tinea de nou.
Am si un Gcam instalat pe el si le alternez daca nu imi place cum iese poza cu unul, incerc celalalt.
Dark mode in meniu pe Android 12 pare jenant comparativ cu 11. E un gri inchis, fata de negru total pe 11. Asta ca sa am si eu de ce sa ma iau, ca nu e deranjant tare.
Telefonul e foarte bun pentru banii dati pe el. Un allarounder de toata frumusetea. Nu am luat A52s, care era la acelasi pret, deoarece am vrut sistem de operare fara bloatware.

#283
Rhypo

Rhypo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 59
  • Înscris: 07.09.2008
Ok, mersi pt. raspuns. Nu aveam in plan sa il iau, ma uitam tot la a52s (are sotia), dar era cu 300 de lei mai scump. Am vazut edge 20 in timp ce cautam alte modele, si la 1300 lei nu prea am ce sa comentez daca nu are bug-uri majore.

#284
CoL00SaL

CoL00SaL

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,300
  • Înscris: 23.12.2013

View Postbogdanvso, on 24 iunie 2022 - 07:12, said:

[...]si cum dezactivez chestia aia cand il deblochez din aprenta se vede un efect pe ecran e foarte enervant

Ai gasit sa dezactivezi? Si la mine e enervanta chestia aia.

#285
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
o husa buna de unde gasesc sa aiba protectie si la camera?ce am gasit pe net nu sunt ok.camerele ies in afara husei

#286
Therockstar

Therockstar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,194
  • Înscris: 07.03.2016
Eu am una pentru al meu edge 20 lite de pe mobiledirect, camerele sunt la nivelul husei ca și protecție,o am de mai bine de un an pe telefon și nu s au zgâriat deloc! Poți arunca și la ei pe site o privire,poate găsești ceva ok!

#287
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
salut are cineva de vanzare incarcator original de 30w pt edge 20 sau de unde pot cumpara original?

#288
stephano

stephano

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,893
  • Înscris: 27.01.2008
Salut. Vad ca  cam bate vântul pe aici...edge 20 va primi android 13?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate