Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imprimanta ciss rezista perioade ...

Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd
 Intrebari srl nou

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 

Despre pronosticul "scor corect"

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
baiatulsimplu2019

baiatulsimplu2019

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 15.09.2019
In ultima vreme, am inceput sa ma axez pe pronosticul "scor corect".
In general, aleg 5 meciuri (de preferință din Argentina, Brazilia sau Mexic, fiindca nu se înregistrează scoruri mari), si joc fix, nu sistem. Odata imi iesise 3, iar 2 la limita, si putea castiga cam 160 000 lei.
Ce parare aveti despre acest pronostic, si despre variante jucata de mine, cea cu 5 meciuri/ bilet, are vreodata sanse sa iasa?
Exista vreo metoda pentru a afla probabilitatea unui posibil scor exact, sau totul e noroc si atat?

#2
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,697
  • Înscris: 29.10.2017
Odata am pus niste bilete cu cate 8 X-uri fara sistem, la unul singur am pierdut la un singur meci ..cota enorma
La fel si la scoruri corecte, la 5 e posibil sa joci o viata sa nu nimeresti

#3
popicoo

popicoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 07.03.2012
Inițiator, probabilitatea să îți iasă un astfel de bilet este extrem de mică. Ai șanse ceva mai mari (dar și acelea mici rău de tot) dacă joci sistem, de genul 3,4,5/5, unde dacă prinzi măcar 3 să ai un câștig minim decent.

#4
Dihorul Razboinic

Dihorul Razboinic

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,322
  • Înscris: 01.10.2006
In general sansa ca sa castigi la pariuri e egala cu sansa ca sa piarda casa de pariuri. Si casa de pariuri castiga, altfel s-ar lasa de pariuri. :)

Problema la tipul asta de afaceri e ca unul castiga cand celalalt pierde. E o capcana.

#5
betbox

betbox

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 23.04.2021
Ori nu ai nicio legatura cu pariurile, ori faci parte dintre cei care nu pot iar atunci cand ei nu pot declara ca nimeni nu poate !
Casa de pariuri castiga intotdeauna pentru asa functioneaza sistemul, e un sistem complicat legat de valoarea cotelor si structura lor, dar nu cred ca te intereseaza prea tare subiectul. Asta nu inseamna ca nu poti castiga si tu, nu esti tu singurul lor client. Daca nu vrei sa lupti cu o casa de pariuri, poti sa o faci luptand cu alti pariori, pentru ca avem licentiat un betting exchange din fericire !
Problema e ca pariurile necesita ceva pregatire, logica si inteligenta, daca vrei sa ai succes. Altfel, poti sa incerci ceea ce incearca " baiatul simplu" toata viata si sa declari ca totul e o capcana Posted Image)

Edited by Dany_Darke, 29 June 2021 - 11:31.


#6
popicoo

popicoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 889
  • Înscris: 07.03.2012
Ha-ha-ha-ha-ha, ce număr bun de stand-up!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate