Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Odei Towers (Berceni)

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Baltaci

Baltaci

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 284
  • Înscris: 28.04.2007

 Mikydon, on 06 august 2021 - 21:16, said:

- in zona se va mai construi pe viitor, sunt terenuri in jur in care tot blocuri se vor construi.
S-ar putea ca in vreo 3-4 ani sa treci asta la chestii contra

#20
Mikydon

Mikydon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 13.08.2006
Avantaje si dezavantaje. Poate fi foarte adevarat si asta. Vedem peste 3-4 ani, întâi sa fie gata Odei Towers.

#21
Papurik

Papurik

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.10.2022
Buna seara,
Si noi am rezervat un apartament in Odei, la alb, etaj destul de ridicat tocmai pe ideea ca este la alb ( inca nu erau ajunsi la acel etaj) si putem sa ne alegem ce dorim (nu ca am avea din prea multe de ales dar....)  surpriderea a fost ca la urmatoarea vizita era deja pusa gresia pe hol, baile erau deja in plan sa fie placate cu ce le au mai ramas, balconul la fel, etc...mi au zis ca asa s a decis , nu au ce sa mai faca..
la urmatoarele vizite am constatat pereti crapati ( cica lucreza blocul inca 2 ani si o sa tot se crape peretii), placi ciobite, gaurite, usa intrare zgariata, multe, prea multe imperfectiuni, taxe in contract tocmai sa te arda cat mai mult...
La voi a mers asa bine totul?

#22
Mikydon

Mikydon

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 13.08.2006
Sunt si bune, sunt si rele. Nu este perfect, insa se putea si mai rau. Intr-adevar, au aparut crapaturi, mai ales la usi, am decis sa le lasam deocamdata asa si le vom repara ulterior. Recomand grupul de pe facebook "Odei Towers Proprietari"

Edited by Mikydon, 10 November 2022 - 23:12.


#23
nykyb01

nykyb01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 13.12.2005
Am o cunoștință care a achiziționat un apartament aici, am fost cu ea la vizionarea apartamentului. Se construiește în bătaie de joc, finisajele sunt sub orice critică. Nu știu ce vor să facă cei de la CAVAR, dar cu un sef de șantier care spune că el nu ar cumpăra niciodată un apartament aici, ridică mari semne de întrebare.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate