Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

tomtom start 25

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
hymura9

hymura9

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 30.10.2011
Salutare forumisti
Am gasit un tomtom start 25m care a venit initial cu harti de uk si irlanda.
Am instalat aplicatia celor de la tomtom pe laptop si am conectat gps-ul la laptop sa vad ce harti are.
Gps-ul este gol golut, nu are absolut nimic pe el si are o memorie interna de 4 gb.
Intrebare :ce harti as putea sa pun pe el sau ce program as putea sa pun pe el ca sa il aduc la viata si sa il pot folosi?
Si de unde as putea sa iau programul/ hartile .
Multumesc anticipat pentru raspunsuri

#2
florin71_skoda

florin71_skoda

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 18,070
  • Înscris: 02.01.2008
Hartile le iei de la TomTom prin intermediul aplicatiei.

#3
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,736
  • Înscris: 30.08.2006
Cred ca ai observat ca nu are actualizari pe viata ci un abonament anual in functie de ce harti  doresti sa achizitionezi. In afara de vechile harti UK si IR , gratis nu poti sa mai pui nimic pe el.

#4
hymura9

hymura9

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 30.10.2011
Salut
Am vazut chestia asta si am intrat la ei pe site si un pachet de harti este 60 de lire pentru harta full europa.
Eu ma gandisem la ceva de genu cracuiala la maxim si pus ceva gen igo sau altceva la care gasesti harti mai usor .
Si daca nu se poate cracui deloc atunci vine alta intrebare :
Sa dau 60 de lire si sa iau hartile pentru el sau sa vad in tara ce gasesc mai bun tot la bani astia si nou sau aproximativ aceeasi suma?
Multam

#5
florin71_skoda

florin71_skoda

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 18,070
  • Înscris: 02.01.2008
Nu ai cum sa-i pui igo. Fie platesti, fie cauti pe net forumul de GPS-uri ca sa inveti cum se pot rezolva hartile.

Softpedia nu incurajeaza pirateria si cracuiala

#6
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,736
  • Înscris: 30.08.2006
Cauta ceva mai bun cu Europa full si update-uri nelimitate. Eu am prins un Garmin Drive 51 la 400 lei acum 3 ani si cu ocazia acestui topic i-am facut o actualizare de harti. In concediu il folosesc in Bulgaria.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate