Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Kia Sportage 2021

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
Nukem

Nukem

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,287
  • Înscris: 28.01.2006

View Postsp4wned, on 14 februarie 2022 - 00:37, said:

Probabil voi achita dupa toate reducerile (Rabla, Kia Remat, discount-uri, etc) putin sub 40k.
GT-Line full hibrid 4x4, fara bi-color si trapa.
Scump, domne, scump. Tucson, HEV, Luxury, vopsea metalizata, sub 36000, cu tichet Rabla. La Hyundai nu ai optionale, ai 4 nivele de echipare si vopsea, Luxury avand trapa, control inainte/inapoi din telecomanda si camera 360°.

View Postsp4wned, on 14 februarie 2022 - 00:37, said:

Probabil voi achita dupa toate reducerile (Rabla, Kia Remat, discount-uri, etc) putin sub 40k.
GT-Line full hibrid 4x4, fara bi-color si trapa.
Scump, domne, scump. Tucson, HEV, Luxury, vopsea metalizata, sub 36000, cu tichet Rabla. La Hyundai nu ai optionale, ai 4 nivele de echipare si vopsea, Luxury avand trapa, control inainte/inapoi din telecomanda si camera 360°.

#38
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,048
  • Înscris: 10.04.2006
Ieri am văzut una pe Calea Victoriei.
Arată mai urât decât în poze :confused:

#39
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008
Chestie de gusturi.
Nici mie nu imi place design-ul!
La modelul precedent l-au angajat pe designer-ul de la Porsche.Probabil nu mai lucreaza la Kia de au reusit sa scoata ceva mai slab fata de modelul precedent.


#40
Co5min

Co5min

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,247
  • Înscris: 02.12.2007
Exterior mai reușit la Tucson, interior mai fain la Sportage.

Dar având în vedere preturile, probabil echivalent tucson hev premium m-ar fi costat cu 3,4k euro mai mult Kia,adică vreo 37k euro vs 34k cât am dat eu.

#41
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,048
  • Înscris: 10.04.2006
In poze chiar mi se pare foarte fain, cel mai fain din clasa.
De asta am fost putin dezamagit cand l-am vazut in realitate :)
Interiorul la fel, cel mai modern din clasa.

#42
Genesis

Genesis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,043
  • Înscris: 02.07.2007
la 40k+ sa nu pui nici macar telescop la capota....:))

#43
sp4wned

sp4wned

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 283
  • Înscris: 09.09.2007

View PostNukem, on 21 februarie 2022 - 22:10, said:

Scump, domne, scump. Tucson, HEV, Luxury, vopsea metalizata, sub 36000, cu tichet Rabla. La Hyundai nu ai optionale, ai 4 nivele de echipare si vopsea, Luxury avand trapa, control inainte/inapoi din telecomanda si camera 360°.


Scump, domne, scump. Tucson, HEV, Luxury, vopsea metalizata, sub 36000, cu tichet Rabla. La Hyundai nu ai optionale, ai 4 nivele de echipare si vopsea, Luxury avand trapa, control inainte/inapoi din telecomanda si camera 360°.

Fix chestie de gusturi si convingeri. Fiecare achizitioneaza ce ii place. Sunt doar fiare, noi sa fim sanatosi si sa ajungem in siguranta acasa intotdeauna.

View PostGenesis, on 22 februarie 2022 - 13:04, said:

la 40k+ sa nu pui nici macar telescop la capota....Posted Image)

ehhh, lasa, ca face Tucson-ul basica pe scaun din primele zile, asta o vezi zi de zi... capota nu o ridici mereu... :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate