Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 

Huawei Watch 3 și Huawei Watch 3 PRO

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
882 replies to this topic

#775
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015
Așa e mai la toți, nu doar Huawei, răspunsuri șablon, dar nu e vina lor, așa primesc ordin, sunt instruiți să răspundă.

#776
ecsclusiv4u

ecsclusiv4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 07.08.2009
Cred, ca sunt instruiți sa răspundă într-un anumit fel asta e. Au format o alianță comuna și nu ai de unde alege mai bine, la toți trebuie sa faci compromisuri.

#777
snapisrl

snapisrl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 06.11.2004
am facut si eu update si acum masoara total aiurea.
nu mai sunt datele de inainte de update.:((

#778
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,228
  • Înscris: 12.02.2014

View Postecsclusiv4u, on 30 ianuarie 2023 - 21:50, said:

Cred, ca sunt instruiți sa răspundă într-un anumit fel asta e. Au format o alianță comuna și nu ai de unde alege mai bine, la toți trebuie sa faci compromisuri.
De fapt, sunt niște call-center-e externe, iar operatorii lor știu doar ceea ce li se dă să știe din niște manuale și FAQ-uri.

Edited by r3my_cc, 11 February 2023 - 19:34.


#779
bgs1000

bgs1000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,963
  • Înscris: 12.01.2007
Nimic nou sub soare, un upgrade de sistem doar cu numele..  Macar daca dezvoltau putin si modul ultra, sa poti adauga fete, etc. Pe par
tea de smart, absolut nimic in plus. Fara manager de fisiere, fara browser, fara comenzi vocale, dar e smart....

#780
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,581
  • Înscris: 11.07.2006
Si cand am spus ca nimic nou multi au asteptat ca poate poate..

#781
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View Postbgs1000, on 12 februarie 2023 - 12:20, said:

Nimic nou sub soare, un upgrade de sistem doar cu numele..  Macar daca dezvoltau putin si modul ultra, sa poti adauga fete, etc. Pe par
tea de smart, absolut nimic in plus. Fara manager de fisiere, fara browser, fara comenzi vocale, dar e smart....
Nu are asistent vocal, Celia, cumva?

Totuși, manager de fișiere nu ai nici pe Samsung Watch, pe Apple Watch nu știu, nu dețin, nu am folosit. Browser are, dar sincer, te chinui pe un ecran așa mic, e cvasi-inutil... Până tastezi și cauți ceva, deja ai rezolvat pe telefon.

Edited by Vlad_22, 12 February 2023 - 13:49.


#782
r3my_cc

r3my_cc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,228
  • Înscris: 12.02.2014
Pe GW se poate instala file manager din play store. Browser-ul este useless, ecran prea mic, așa cum zice și Vlad, eventual dacă vrei să asculți muzică de pe YT, dar pentru asta sunt și alte aplicații, nu-i musai nevoie de browser.

#783
bgs1000

bgs1000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,963
  • Înscris: 12.01.2007

View PostVlad_22, on 12 februarie 2023 - 13:48, said:

Nu are asistent vocal, Celia, cumva?

Totuși, manager de fișiere nu ai nici pe Samsung Watch, pe Apple Watch nu știu, nu dețin, nu am folosit. Browser are, dar sincer, te chinui pe un ecran așa mic, e cvasi-inutil... Până tastezi și cauți ceva, deja ai rezolvat pe telefon.

Manager de fisiere macar din aplicatia de telefon, plus pisibilitatea sa poti instala alte aplicatii, din alte surse, ar fi fost utile, macar ca idee. Stiu ca se poate prin ADB dar se putea face direct. Nici macar galeria de aplicatii nu s-au chinuit sa o mai ajusteze, o functie banala de cautare de exemplu.Celia functioneaza la voi ?

Edited by bgs1000, 12 February 2023 - 17:52.


#784
cg_sorin

cg_sorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 107
  • Înscris: 06.10.2003

View Postecsclusiv4u, on 20 ianuarie 2023 - 21:06, said:

Salut, știți cumva cum pot da sunetul în convorbiri mai tare pe căști (Huawei freebuds 3i) sunetul este extrem de încet chiar dacă sunetul este dat la maxim din ceas, pe spotify se aude bine adică destul de tare. Și dacă careva a probat cu căștile Huawei freebuds 5i ca am înțeles ca se poate da volumul din căști mai tare și mai încet?

Am eu Freebuds 5i pe GT Runner și merge să reglezi volumul direct din căști prin swipe pe zona touch de pe brațul lor.

#785
ecsclusiv4u

ecsclusiv4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 07.08.2009
@cg_sorin, mulțumesc da le-am lut și eu freebuds 5i și da merge pe freebuds 3i cu harmonyos 2.1 nu mergea dat volumul nici din rotita, Huawei spunea ca era un bug..

@ bgs1000 celia merge numai dacă schimbi limba din telefon și regiunea, dar nu este nimic spectaculos da rateuri mari.. Tot Huawei a spus ca lucrează la limba romana pentru Celia dar asta au zis și acum 4-5 ani când a apărut gt2 pro ca implementează plata cu ceasul și nimic.. Numai putem avea încredere în ce zic ei

#786
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Nu este cazul de plată cu Huawei wallet, se.pare că nu prea (mai) sunt bine văzuți pe nicăieri. Xiaomi in schimb a făcut parteneriat cu BCR/George și chiar funcționează ok.
Probabil ăsta e ultimul sw Huawei al meu.

#787
bgs1000

bgs1000

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,963
  • Înscris: 12.01.2007
Dupa update se pare ca in modul ultra de economisire a baterieu nu se mai pot schimba fetele ! Bravo Huawei, in loc sa inbunatateasca acest mod deoarece era foarte util pentru posesorii de watch 3, l-au schilodit !

#788
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,581
  • Înscris: 11.07.2006
Update de securitate.

#789
ericmihai2011

ericmihai2011

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 109
  • Înscris: 19.02.2016

View PostPhonyx, on 16 martie 2023 - 21:48, said:

Update de securitate.

Ce număr are actualizarea? Și dacă este pt. Huawei watch 3 pro?. Mulțumesc. La mine nu a apărut.

Eu am 3.0.0.147

Edited by ericmihai2011, 17 March 2023 - 12:44.


#790
Phonyx

Phonyx

    Veteran

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,581
  • Înscris: 11.07.2006
3.0.0.157 e pentru watch 3 pro,cel putin eu asta am luat de la altex.Dar nimic nou doar ceva patch de securitate.

#791
samsung710n

samsung710n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 26.11.2005
Aveti idee daca pot pune intr un fel softul vechi inapoi ? pentru ca cu Harmony 3 daca telefonul ramane in dormitor iar eu ma duc in bucatarie, ceasul GT3 se deconecteaza. Inainte cu softul 2, nu mi a facut niciodata asa ceva in 5 luni...

#792
snapisrl

snapisrl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 06.11.2004
am cumparat un oneplus 11 si acest ceas nu mai functioneaza deloc bine cu el.
se conecteaza la tel dar nu comunica cu huawei helth cum trebuie.
nu mai face masuratorile automate spune sa bifez monitorizare comtunua este setat ca activat dar degeaba.
ma cam satur de el si va fi portat pe olx.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate