Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54
 Aplicatie medicala / asistent med...

Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

Sterilizare pisici - Craiova?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
DuskGerman

DuskGerman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,516
  • Înscris: 12.07.2019
Trebuie sa castrez un pisic in varsta de 1 an, aveti vreo recomandare, vreo idee cat costa castrarea unui pisici?
Craiova.

#2
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,492
  • Înscris: 15.09.2010
Tarifele variaza foarte mult de la cabinet la cabinet. In Bucuresti am vazut preturi intre 120 si peste 300. Caută cabinetele din Craiova si întreabă la telefon cat costa.

#3
sebulbus

sebulbus

    cereal killer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,916
  • Înscris: 03.12.2005
Cred ca orice veterinar reuseste sa sterilizeze un pisic adult sanatos. Daca intrebi care-i cel mai titrat, asta ar trebui sa fie dr. Safta. Cel mai ieftin? Habar n-am.

#4
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Si eu le tai oole, de cand i-am anuntat, rar vin la mancare. Fac oferta gratis pentru niste clienti de ai mei din Poiana lui Iocan, oricum le au degeaba.
Cam 150 de lei la pisica si vreo 80-90 la martan.

Edited by daniMMM, 15 May 2021 - 15:03.


#5
kerkyra

kerkyra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,508
  • Înscris: 14.03.2006
La Dobervet, pe Fratii Golesti, ma duc eu cu pisi, acolo am si sterilizat-o, e drept ca a fost cam scump acum cativa ani buni, dar facuse si infectie de la piometru, a fost mai complicat. Doctorii sunt sot-sotie, sufletisti, iubitori de pisici.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate