Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Friends: The Reunion (2021)

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
Pudu

Pudu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 20.10.2020
A fost amanat aproape un an, dar HBO MAX il va difuza luna aceasta, pe 27.

Friends: The Reunion” va debuta pe 27 mai, după un an de când a fost lansat serviciul de streaming HBO Max și la un an de când ar fi trebuit ca programul să fie difuzat. Producția a fost amânată de mai multe ori din cauza pandemiei. Participă starurile serialului - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry și David Schwimmer. Ei au revenit, cu această ocazie, în platoul original, Stage 24, de la Warner Bros. Studio din Burbank. În 2020, toate cele zece sezoane ale „Friends” au părăsit platforma Netflix pentru a fi disponibile pe HBO Max, în urma unei înțelegeri care a costat WarnerMedia, potrivit estimărilor, mai mult de 400 de milioane de dolari pentru drepturile asupra serialului.
sursa

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MedRN92V6lE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
Mondeo

Mondeo

    Everything Woke Turns To Shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,404
  • Înscris: 15.11.2005
la lady gaga, am pierdut orice interes...bieber... friends my ass...
fac pariu ca unul e gay

#3
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,636
  • Înscris: 29.12.2016
Sper sa fie mai lung. La 2,5 milioane de dolari cat primeste fiecare actor din cei 6, asa ar trebui. Totusi, am impresia ca o sa fie doar un fel de reality show...

Edited by 2Unlimited, 14 May 2021 - 11:05.


#4
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,295
  • Înscris: 11.08.2019
De ce ai impresia? Au zis clar că nu e episod sau film, ci doar o reuniune a actorilor. Nimic altceva.

#5
Xman_ghio

Xman_ghio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,183
  • Înscris: 26.06.2009
Pentru fanii (deja) vechi ai seriei o sa fie interesant. Asteptarile nu au fost niciodata mari; macar sa fie la fel de funny cum au fost episoadele vechi ;-)

#6
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,636
  • Înscris: 29.12.2016

View Post-TINO-, on 14 mai 2021 - 11:26, said:

De ce ai impresia? Au zis clar că nu e episod sau film, ci doar o reuniune a actorilor. Nimic altceva.

HBO Max explained in a statement, "Lastly, in order to avoid any misunderstanding about what this special is, we want to make it very clear that this is not a new, original episode of the series. The cast will be appearing as themselves, not as their beloved characters."

Ai dreptate. O sa spun "pass".

#7
Kean

Kean

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 14.09.2016
Si va fi pana la urma un interviu? ca nu vad altceva sa faca in 50 de min. sau o ora de difuzare.

#8
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,528
  • Înscris: 01.08.2006
Mare reuniune... zici ca se intalnesc Iisus, Hitler, maica Tereza, Ghandi, Budha, cine stie ce personalitati mondiale.
De faceau un episod, nu o intalnire la o bere, cum o sa fie de fapt.

Edited by bai3tzash, 14 May 2021 - 13:34.


#9
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,370
  • Înscris: 05.04.2006
si ziceti voi daca nu e smecherie sa iei 2,5 milioane de dolari doar pentru o reuniune gen cea de 25 de ani de la terminarea liceului: iti iei un costum mai bun, cureti de praf/noroi niste pantofi, te tunzi, bagi un parfum mai bun si iei un taxi pina la circiuma :|

#10
DuskGerman

DuskGerman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,516
  • Înscris: 12.07.2019
Doamne fratele meu cum au zburat 25 de ani din viata.
O fost un film frumos, poate intr-un fel a creat si asteptari false in cea ce priveste prieteni, locuitul in oras etc.

Sincer ma simt nostalgic cu toate ca nu cred ca la noi a fost difuzat din 2003, cred ca au inceput nitel mai tarziu cu seria dar oricum m-am gandit, 25 de ani. Eram un pustan cand ma uitam la serialul asta si inca mai ma uit cand observ vreo reluare pe ProCinema sau cum s-a redenumit canalul respectiv.
Si tot asa ma amuz cand observ actori prin alte seriale.

#11
-TINO-

-TINO-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,295
  • Înscris: 11.08.2019
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/HRXVQ77ehRQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#12
Pudu

Pudu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 547
  • Înscris: 20.10.2020
Din pacate, reuniunea a fost bazata in principal pe amintirile actorilor si pe discutii, dar au fost si invitati din roluri secundare ale serialului.

Eu as fi vrut sa vad un episod/film despre vietile lor actuale, cum ar fi evoluat fiecare personaj, familie, cariera, relatiile dintre ei.

#13
hellmarvel

hellmarvel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,907
  • Înscris: 12.03.2010
Sincer, n-am dat niciodata 2 bani pe serialul asta, singurul motiv pentru care ma mai uit, asa, cite 30 de secunde pe ProX la el in cite o pauza publicitara, e Lisa Kudrow, care mi-a ramas in minte dintr-un skit MTV la MTV Movie Awards (pe atunci MTV-ul ma dadea pe spate cu refacerea haioasa  –si cu bugete comparabile– de scene din filmele momentului).
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/fZq-DXWMZCw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Asa ca, sorry pentru reuniunea lor, pentru un motiv oarecare il confund pe Matt LeBlanc cu Joe Rogan (cred c-am vazut tot serialul News Radio la vremea aia).

#14
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,422
  • Înscris: 05.07.2018
Pe mine nu m-a prins serialul asta, desi din film/documentar reiese ca a fost un fenomen.

Matthew Perry si Courteney Cox au cele mai multe operatii dintre toti. Si se vede. Si le sta nasol. Matt LeBlanc s-a ingrasat. Apreciez faptul ca nu s-a vopsit. Imbatraneste frumos. David Schwimmer mi s-a parut ca era cam singurul care se comporta ca fiind el insusi. L-am mai vazut in alte filme (destul de bune) si mi se pare ca e un actor bun.

Filmul (sau documentar sau ce-o fi) incearca, pe alocuri, sa te atinga la coarda sensibila. Probabil a reusit pentru cei care au vazut serialul. O surpriza placuta a fost ca prezentatorul a fost James Corden. Per total, mai bun decat multe filme aparute in ultima vreme.

#15
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,528
  • Înscris: 01.08.2006
Am vazut si eu reuniunea. A fost OK, am aflat cateva detalii de pe vremea filmarilor, am mai ras nitel, au mai dat niste explicatii. Per total, agreabila reuniunea.
Am vazut tot serialul, ma mai uit si acum din cand in cand, daca il prind seara pe TV si n-am altceva de facut.
Pentru cine nu a vazut serialul, cred ca Friends si Seinfeld sunt serialele de comedie din anii 90 care vor ramane in istorie si care nu au varsta, se pot urmari si acum.

Edited by bai3tzash, 02 June 2021 - 10:35.


#16
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,422
  • Înscris: 05.07.2018
Married with Children and MASH:
- Hold my beer!

#17
stericuta

stericuta

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 757
  • Înscris: 16.03.2005

View PostDuskGerman, on 14 mai 2021 - 20:15, said:


Sincer ma simt nostalgic cu toate ca nu cred ca la noi a fost difuzat din 2003,

S-a difuzat începând din 98-99 la ProTv.

#18
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,876
  • Înscris: 25.12.2016
Serialul mi-a placut, l-am vazut cap-coada de doua ori de-a lungul timpului. Dar reuniunea a fost neinteresanta, nu am putut s-o urmaresc decat pe sarite.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate