Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Transnistria vrea sa ceara alipir...

Defectiune masina de spalat vase ...

Orase de trait -Europa

Monstruoasa coalitie - PNL&PSD
 Fractura humerus+radius(cubitus)&...

Propuneti sigla PSDNL pentru euro...

Tencuiala tavane cu folie de plas...

A cunoaste DOAR limba engleza e u...
 Izolatie tavan?

Telefoane low end - generalitati

setare permanenta 16:10 in VLC?

Schimbare nume strada se schimba ...
 ¨Pentru ca ti-a placut Einstein &...

Produsele marca proprie ar putea ...

Slabire burta

Extender mikrotik

Soft Symbian nokia 6630

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Fubar`

Fubar`

Junior Member

• Grup: Members
am un nokia 6630.
as avea nevoie de softul SYMBIAN OS 8.0
il are cineva, ma poate ajuta cineva sa-l primesc sau sa-mi spuna de unde sa-l iau(link sau orice)?
multumesc mult

badboy6000

badboy6000

Junior Member

SAl si eu am un nokia 6630 dar nu te pot ajuta eu insa am altaproblema daca ma poate ajuta cineva :
telefonul l-am cumparat de la cineva (nu nou)si memorie telefonului este de aproximativ 10MB dar dintre care 6 mb si ceva imi sunt ocupati dar nu stiu cu ce ca nu am nici o melodie nici un mesaj ..nimic in tel ..ma puteti ajuta?asta nu ar fi o problema numai ca nu pot sa primesc prin bluethot numai melodi sub 3.6mb deoarece cand primesc mi se salveaza primadata ca mesaj in memoria telefonului si cum in memoria telefonului doar 3.80mb nu imi incap doar piese mici ce sa fac
?

edison21

edison21

Member

View Postbadboy6000, on 27th April 2010, 13:31, said:

SAl si eu am un nokia 6630 dar nu te pot ajuta eu insa am altaproblema daca ma poate ajuta cineva :
telefonul l-am cumparat de la cineva (nu nou)si memorie telefonului este de aproximativ 10MB dar dintre care 6 mb si ceva imi sunt ocupati dar nu stiu cu ce ca nu am nici o melodie nici un mesaj ..nimic in tel ..ma puteti ajuta?asta nu ar fi o problema numai ca nu pot sa primesc prin bluethot numai melodi sub 3.6mb deoarece cand primesc mi se salveaza primadata ca mesaj in memoria telefonului si cum in memoria telefonului doar 3.80mb nu imi incap doar piese mici ce sa fac
?

resetare generala

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate