Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Pantaloni scurti dama

* * * * - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
62 replies to this topic

#19
honeybee

honeybee

    tougher than the rest

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 21.04.2014
Pantalonii sint lasati ca mostenire de 3 generatii incoace ? Ar cam fi timpul sa-ti cumperi altii noi, ca pe astia daca-i mai speli de vreo doua ori, nu mai ramin din ei decit capsele. :hypocrite:

Edited by honeybee, 07 May 2021 - 12:48.


#20
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,279
  • Înscris: 30.10.2003

View Postcarolinaherera, on 07 mai 2021 - 12:46, said:

mai ales sanatos
Corecteaza miopia!

#21
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,293
  • Înscris: 07.02.2003

View Postqueenofspades, on 07 mai 2021 - 12:06, said:

Vi se par prea provocatori acesti pantaloni scurti?  Pe plaja ar merge de iesit cu ei sau chiar pe strada?
Pe plaja poti si fara ei, pe strada sunt oki daca esti intr-o societate moderna (nu Iran sau Qatar)... altfel o sa-ti atragi si vorbe grele de la trecatorii mai conservatori Posted Image
Provocatori sunt bineinteles, provoaca privirea dar atat, nimic grav.
Pe scurt sunt Oki cazual.

Edited by andreic, 07 May 2021 - 13:04.


#22
DianaXO

DianaXO

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,809
  • Înscris: 09.12.2012
Inafara de faptul ca o sa atragi niste priviri asupra ta nu cred ca o sa se intample nimic, doar nu umbla asa prin locuri dubioase si mai pusti , ca nu stii peste ce idiot / psihopat dai.

Edited by Petran_Marius, 07 May 2021 - 13:03.


#23
Alltrack

Alltrack

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 4,737
  • Înscris: 01.08.2020
E destul de simplu . Vestimentatia face parte din imaginea noastra personala . Fa un mic exercitiu de imaginatie :
- ce parere ai tu daca vezi pe strada una ca in poze
- ce parere are o femeie cu pretentii
- ce parere are un barbat decent
- si foarte important ce parere are un interlop sau golanas
Provocatori mai putin , mie mi se pare un urlet cu ''uite ce am eu aici'' !

#24
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Daca as fi fata n-as purta "pantalonii" aia nici singura in baie cu lumina stinsa.

Edited by Friskey, 07 May 2021 - 13:27.


#25
queenofspades

queenofspades

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.05.2021

View PostFriskey, on 07 mai 2021 - 13:27, said:

Daca as fi fata n-as purta "pantalonii" aia nici singura in baie cu lumina stinsa.
De ce nu?

#26
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostFriskey, on 07 mai 2021 - 13:27, said:

Daca as fi fata n-as purta "pantalonii" aia nici singura in baie cu lumina stinsa.
Tu dacă ai fi fată ai fi urâtă cu spume, deci mai bine nu. Posted Image

#27
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013

View Postqueenofspades, on 07 mai 2021 - 13:31, said:

De ce nu?
Pentru ca in primul rand aia nici nu sunt pantaloni. E o carpa rupta, zdrentuita. E zdrentuita pana si la pasarica, cum i-ar sta bine doar unei prostituate. Da-o incolo de treaba, niste haine intregi nu ai si tu pe acasa? Ai tai sunt boschetari de nu iti pot cumpara haine intregi?
Si bine zicea cineva mai sus, carpa aia ii stimuleaza pe cei cu probleme psihice sau/si comportamentale. Si sunt o gramada.

Stii si tu ca sunt naspa ca de aia ti-ai facut cont nou doar pentru a pune intrebarea asta, poate poate primesti ceva de incurajare.

Edited by Friskey, 07 May 2021 - 13:52.


#28
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,820
  • Înscris: 18.12.2007

View Posthoneybee, on 07 mai 2021 - 12:46, said:

Pantalonii sint lasati ca mostenire de 3 generatii incoace ? Ar cam fi timpul sa-ti cumperi altii noi, ca pe astia daca-i mai speli de vreo doua ori, nu mai ramin din ei decit capsele. Posted Image

Poate i-a prins vreun caine si si-a ascutit dintii in ei Posted Image

#29
Neaceasca85

Neaceasca85

    UE se va scinda pana in 2040

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,383
  • Înscris: 14.10.2008
E destul de misto in colanti, nu trebuie sa fie pantaloni rupti. Eu nu am inteles nici blugii rupti. Blugi lungi rupti.

#30
queenofspades

queenofspades

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.05.2021

View PostFriskey, on 07 mai 2021 - 13:49, said:

Pentru ca in primul rand aia nici nu sunt pantaloni. E o carpa rupta, zdrentuita. E zdrentuita pana si la pasarica, cum i-ar sta bine doar unei prostituate. Da-o incolo de treaba, niste haine intregi nu ai si tu pe acasa? Ai tai sunt boschetari de nu iti pot cumpara haine intregi?
Ma intretin singura, oke? ;)  Nu imi dau ai mei bani.  Si n-am zis c-as fi eu in poza.  App, esti cumva femeie?  Am primit hate majoritar din partea sexului feminin pana acum.  Mdea, cum era de asteptat.

#31
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View PostFriskey, on 07 mai 2021 - 13:49, said:

Pentru ca in primul rand aia nici nu sunt pantaloni. E o carpa rupta, zdrentuita. E zdrentuita pana si la pasarica, cum i-ar sta bine doar unei prostituate. Da-o incolo de treaba, niste haine intregi nu ai si tu pe acasa? Ai tai sunt boschetari de nu iti pot cumpara haine intregi?

...și femeile trebuie să poarte batic pe cap?

#32
borhot

borhot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,807
  • Înscris: 16.05.2015
Pe vremuri doar prostituatele se imbracau asa pentru a atrage clientii. In prezent, chiar daca suntem in 2021, iar imbracamintea asta provocatoare e la moda, instinctele barbatilor nu s-au schimbat prea mult, prin urmare cei mai multi o sa vada la tine doar o pasa in cautare de cuc.

#33
KLMN

KLMN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 21.09.2003
Mai bine mai strange bani si i-ati o pereche de blugi normali, nu unii uzati de la second-hand. Posted Image

#34
Cmd199306

Cmd199306

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 278
  • Înscris: 15.07.2019
Pantalonii cu vedere la fese şi tricoul purtat fără sutien o să atragă atenţia multora care sunt în faţa sau în spatele tău pe stradă. Mai bine ai purta boxeri. Măcar ăia ar avea mai multe şanse să nu se mişte dacă te apleci sau te aşezi pe undeva.

#35
queenofspades

queenofspades

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 07.05.2021

View PostCmd199306, on 07 mai 2021 - 14:56, said:

Pantalonii cu vedere la fese şi tricoul purtat fără sutien o să atragă atenţia multora care sunt în faţa sau în spatele tău pe stradă. Mai bine ai purta boxeri. Măcar ăia ar avea mai multe şanse să nu se mişte dacă te apleci sau te aşezi pe undeva.
Multumesc de sfat :)

#36
portoseu

portoseu

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 337
  • Înscris: 22.05.2007
Buna, ce salut esti!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate