Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Rename SQL column

Achiziționare tuner TV !

Din ce este facuta terasa asta?

Cum accesez site-ul CNAS ?
 Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 

Abuz site pariuri?

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012
eu din cate stiu doar bonusul trebuie rulat de x ori, depinde de site, in niciun caz nu-ti poate cere sa-ti rulezi banii ce i ai depus, la cate site-uri am jucat niciunul nu m-a fortat sa mi rulez banii proprii ci doar bonusul, deci e ciudat.

#56
Talkabout

Talkabout

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,669
  • Înscris: 20.09.2006
Poate ai si tu dreptate.
Ieri am retras 949 lei (ca sa platesc 9 lei impozit la minunatul stat, si nu 10 :)))
Au aprobat.
Desi tot consider ca ei comit un abuz, neaproband sume de 49 lei. Pana la urma nu fac nimic ilegal

View PostHailztorm, on 05 mai 2021 - 09:31, said:

eu din cate stiu doar bonusul trebuie rulat de x ori, depinde de site, in niciun caz nu-ti poate cere sa-ti rulezi banii ce i ai depus, la cate site-uri am jucat niciunul nu m-a fortat sa mi rulez banii proprii ci doar bonusul, deci e ciudat.
Ciudat neciudat, e specificat in T&C. Am vazut ca si la betano e la fel, sau la nu mai stiu ce site de pariuri. Ca am intrat si pe altele sa vad daca au chestia aia, si o au specificata. E introdusa special ca sa pariezi initial pe cote mai mari, deci sa te expui riscului de a pierde

#57
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 23.09.2005
De fapt stai ca situl nu-ti cere sa rulezi depunerea, doar atata ca daca nu o faci, suporti tu nush ce comisioane. Comisioane pe care (asta ma mir si eu), altfel le suporta ei?

Asta cam miroase a fraiereala, probabil ei si-au facut niste calcule, si daca omul pune botul si incearca sa-i ruleze la cota aia, in general se alege cu buzele umflate, ca-i pierde, oricum nu mai ai ce retrage, ei oricum nu mai tre` sa plateasca nici un comision (care oricum era probabil de cativa lei), si au ramas si cu banii tai in buzunarul lor.

Astfel, daca unul singur isi pierde depunerea, ei pot plati din banii unuia, comisoanele pentru alti 20 -30, de exemplu.

Daca unul din zece deponenti pune botul sa-i ruleze, pentru ei e ok, chiar daca din cand in cand unul mai reuseste sa-i ruleze pe castig, oricum nu-i mare, de 1,5 ori depunerea, dar ei oricum si-au scot cu varf si indesat cheltuielile de la celalti 7, 8, 9 pierzatori, si comisioanele, si pariul castigat de ala, si au ramas baban pe plus. :D.

Edited by Phobos, 06 May 2021 - 17:49.


#58
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,889
  • Înscris: 23.09.2005
Dupa aia patronelul de la casa de pariuri poa` sa se planga cand sta cu doba la soare in croaziera, ca vai ce de rahat e tara asta, ce rau mere ieconomia, ce lenesi is oamenii, vai de capul lor, prostimea cea puturoasa, ca nu-s in stare sa munceasca asa ca occidentalii, si sa dea indicatii despre cum se munceste si cum se fac banii.

Posted Image

[ https://c8.alamy.com/compes/adxxw7/viejo-hombre-durmiendo-en-hamacas-en-el-sol-caliente-adxxw7.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Phobos, 06 May 2021 - 18:00.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate