Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Prison Break

- - - - -
  • Please log in to reply
2182 replies to this topic

#37
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View PostFadeToBlack, on Aug 9 2006, 20:57, said:

Multi scrieti ca-i super tare numai de forma. Dar argumentati. Asa oricine poate spune ca-i bun/ca-i naspa. Prison Break se va transforma in telenovela Lost, pentru ca are un sfarsit care nu e clar decat intr-o singura directie: inca vreo 4 - 5 sezoane. Lost e de sters dupa treaba mare, Prison Break se duce in aceeasi directie. Asa cum Lost o sa aiba vreo 6 sezoane, asa o sa aiba si asta o groaza. In sezonul doi de unde mai evadeaza? Mi se par penibile seriile astea. Frumos primul sezon, pana la ultimul episod cand s-au gandit scenaristii & marketing-ul sa mai faca ei niste bani. Si l-au stricat. Era suspans adevarat in PB. Ma gandesc ce prostii mai apar in urmatorul sezon.


Daca tie nu iti plac nu inseamn ca ii naspa
"In sezonul doi de unde mai evadeaza?" De ce se evedeze? Ai vazut filmu sau numa postezi ca sa iti maresti nr de poesturi? Sa iti zic io ca io am vazut serialu nu ca tine ei o evedat aia de la puscarie si-or dat seama si o luato pe urmele lor nu i-o prins inca asa ca nu tre sa evadeze si cand o sa ii prinda o sa se termine filmu stai linistit ca nu mai evadeaza
Si Lost si Prison Break is 2 seriale super daca tie nu iti plac aia ii problema ta

#38
FadeToBlack

FadeToBlack

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,765
  • Înscris: 15.09.2005
Oho, iar faza cu posturile? Eu deja am 300 si ceva de posturi. La fel as zice de tine. Am inceput sa vad serialul asta inainte sa fie la moda. Am auzit de el la Jay Leno. Aveam toate episoadele in format HDTV, nu-mi zi mie de cat de fan is. Ma ingrijoreaza directia in care o ia, atata tot. Probleme cu limba romana?
Am vazut si Lost. E telenovela.

#39
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005
E un serial foarte bun.. mai bun ca Lost care mi-e cam antipatic  :)
Sper sa nu dezamageasca sezonu 2 si sa tinda spre un serial obisnuit avand in vedere ca actiunea nu se mai petrece in spatele gratiilor :(

#40
FadeToBlack

FadeToBlack

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,765
  • Înscris: 15.09.2005
Sau se va petrece, naiba stie. Ar fi fain sa nu fie bagati la parnaie. Poate tine un mileniu pana evadeaza, ceea ce-mi aduce aminte ca niste babe i-au intrebat pe astia de la ProTV cand se termina "Tanar si Nelinistit" sau celalalt care nu se termina, ca ele mai au oleaca si mor...

#41
dizzee

dizzee

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 618
  • Înscris: 20.07.2006

View PostFadeToBlack, on Aug 9 2006, 23:42, said:

Sau se va petrece, naiba stie. Ar fi fain sa nu fie bagati la parnaie. Poate tine un mileniu pana evadeaza, ceea ce-mi aduce aminte ca niste babe i-au intrebat pe astia de la ProTV cand se termina "Tanar si Nelinistit" sau celalalt care nu se termina, ca ele mai au oleaca si mor...
Din cate stiu eu de pe forum-ul IMDB, sezonul 2 nu mai e despre nici o evadare, ci despre incercarile protagonistilor de a ramane in libertate.

#42
FadeToBlack

FadeToBlack

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,765
  • Înscris: 15.09.2005
Sa speram, dar nu stiu cum raman aia in libertate, mai ales dupa ultimul episod...

#43
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View Postdizzee, on Aug 9 2006, 23:53, said:

Din cate stiu eu de pe forum-ul IMDB, sezonul 2 nu mai e despre nici o evadare, ci despre incercarile protagonistilor de a ramane in libertate.


Asa stiu si eu si asa se vede si din filmuletu ce ii pus mai sus ;)

#44
craz

craz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 406
  • Înscris: 06.03.2004
Sa nu uitam ca avem de-a face cu un serial american. Ca orice serial american care are succes si acesta va fi continuat pana in panzele albe atat cat va aduce bani iar apoi va fi suspendat in mijlocul actiunii pe baza unei lipse de audienta in momentul in care publicul se va plictisi. Asa s-a intamplat si se va intampla si cu Lost si cu multe altele. Cate seriale de succes nu au fost lasate in coada de peste pe baza acestei lipse de audienta. De altfel la sfarsitul primei serii scenaristii au lasat portita de scapare in cazul in care producatorii s-ar fi hotarat sa nu mai continue. Sper, spre binele serialului, sa nu-l lungeasca prea mult (asa cum au facut cu Lost). Insa in momentul de fata serialul este pe val. Dupa cum am vazut din preview-uri se anunta interesant si in continuare, sper sa ramana asa si sa nu-l mai continue decat maxim un sezon. Ar fi o mare porcarie sa-i prinda si sa evadeze iar. Si iar sa-i prinda. Si si iar sa evadeze...... (cate episoade are Tanar si Nelinistit?  :naughty: )

#45
FadeToBlack

FadeToBlack

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,765
  • Înscris: 15.09.2005
ImDrunk -> febra banilor? Vad ca te-ai apucat de rascolit chestionare vechi samd...stai calm, mai e timp...
Tanar si nelinistit parca are vreo 8449 (Google), daca nu ma insel...

Edited by FadeToBlack, 09 August 2006 - 23:59.


#46
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,058
  • Înscris: 19.07.2005
In ultimu episod parea sa fi scapat toti..
Zeci de politisit, un elicopter si ei fug pe camp, cred ca politistii aia sunt mai saraci ca ai nostri.. n-au nici macar o amarata de camera cu infrarosu sau... :D

#47
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,032
  • Înscris: 10.04.2006
Infrared ? Poate aveau in elicopter. De fapt chiar ar trebui sa aiba elicopterul respectiv . Evident ca numai in filme ar fi reusit sa scape de 'coada' dupa atatea echipaje de politie, fara a avea echipament adecvat.

#48
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006

View PostFadeToBlack, on Aug 10 2006, 00:58, said:

ImDrunk -> febra banilor? Vad ca te-ai apucat de rascolit chestionare vechi samd...stai calm, mai e timp...
Tanar si nelinistit parca are vreo 8449 (Google), daca nu ma insel...


Io am impresia ca tu ai febra nush care ii problema ta
Posteaza OnTopic si veziti de problemele tale

OnTopic: Pustiu si Nebunu scapa zic io ;) iar dupa grupu care o fugit dupa avion o sa se tina politia scai inca cateva episoade :D
Om trai si om vedea ce se intampla

#49
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Se pare ca azi ar trebuie sa inceapa al doilea sezon... inca astept... :)

#50
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
da, diseara 8/7Central sau altfel spus, maine dimineata la 3 ora Ro.

#51
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
Interesant episodu 1 :) sper sa nu se intinda prea mult cu filmu

#52
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View PostImDrunk, on Aug 22 2006, 19:07, said:

Interesant episodu 1 :) sper sa nu se intinda prea mult cu filmu
O sa se intinda tot 22 de episoade la fel ca sezonul trecut sau mai multe...
Oricum, a fost putin mai bun decat la ceea ce ma asteptam...pacat ca a murit (...) ...
Si oricum o sa fie mai complex decat primul sezon pentru ca au o tara intreaga in care sa-si desfasoare planul...
O sa fie interesant...

#53
Mr_Woppit

Mr_Woppit

    the last of them..

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 17,834
  • Înscris: 26.11.2001
mda, super si desigur cu faze de te blocheaza ... probabil doctorita va avea un rol mai larg

:D there is a plan...

Edited by endless, 22 August 2006 - 21:49.


#54
Reikon

Reikon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 01.09.2005
*SPOILERS*


Un episod bun...dar agentul ala FBI e...cam prea destept. Si-a dat imediat seama de planul lui Michael, la tatuaj nu a fost greu, dar la faza cu "get divers in the pound", aia e trasa de par rau.
Probabil are un IQ de geniu, faptul ca a luat pastila aia inseamna ceva, poate o boala ca a lui Michael.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate