Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dezmenbrare teren - cedare drum l...

Zilele catalogelor Americane

Poate Rh-ul negativ afecta o viit...

Solutie Backup pentru Server Linux
 Laptop CS 2

AirGPU (cloud gaming)

KAZA Univisa

Reciclare hard disk-uri defecte v...
 Vacanta 7-10 zile auto

Procedura inmatriculare auto din UE

Pot pune faianta noua peste adezi...

Probleme martorii de bord Opel Me...
 Opel Astra K sau Skoda Octavia 3?...

Completare formular Detalii Tehni...

Investitie intro firma

Buget de vis: ce caravana sa aleg...

Achizitie smartwatch

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

Coloneluu

Coloneluu

Junior Member

• Grup: Junior Members
Salutare!
De ceva vreme urmăresc piața în vederea achiziției unui smartwatch. Nu am avut unul până acum, dar m-a intrigat foarte mult treaba cu monitorizarea somnului și a stresului.
în principiu m-am gândit la: Samsung Watch 3, Huawei GT2 PRO Sau One Plus Watch. Menționez că acum am un S10 lite.. Sunt deschis la orice altă recomandare precum și păreri privind cele 2 funcționalități care mă interesează pe mine...Daca sunt precise, dacă ajută, dacă le folosiți, precum și alte informații ce considerați a fi utile.
Mulțumesc!

adisz

adisz

Targu Mures

• Grup: Senior Members
Cu ce te-ar ajuta monitorizarea somnului sau a stresului,in afara de a-ti induce starea de stres?Iti dai seama si singur daca ai dormit bine sau nu,sau daca esti iritat sau nu,na-i nevoie de dispozitive ajutatoare.
Cu cat sti mai multe cu atat cresc sansele ca acele rezultate sa nu fie tocmai cele scontate si de aici pana la ipohondrie si paranoia nu mai este decat un pas mic.

diva_hipsterova

diva_hipsterova

Active Member

• Grup: Members
Eu mă uit să văd dacă am băluțe pe pernă. Dacă am, am dormit bine.

pacopaco1967

pacopaco1967

Guru Member

Ma intereseaza si pe mine ,  cerinta principala , sa aiba vibratii puternice findca va fi folosit in mediu zgomotos, iar telefonul nu il simt in buzunar.
Buget max 150 lei.

mannick

mannick

Senior Member

Cred ca, strict in scopurile mentionate, si pentru a nu te complica inutil cu device-uri mai mari, mai grele si mai scumpe, o banda - gen Xiaomi Mi Band 5, care intamplator este si la reducere acum la Emag undeva la 100 lei, ori un Fitbit Versa, undeva la 600 lei, care se pare ca este recunoscut ca unul dintre cele mai bune sleep-tracker-e vor face treaba cel putin tot atat de bine ca un smartwatch.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate