Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 

Program de pregătire pentru Concursul de Admitere la Universitatea Politehnica din Bucuresti

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
ionut76

ionut76

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,370
  • Înscris: 05.04.2006
În fiecare miercuri, începând cu ora 17:00, cadre didactice din universitate îți vor explica exercițiile de matematică pe înțelesul tău - în regim online, pe platforma Zoom.
Dacă ești dornic să participi în cadrul acestui program, tot ce trebuie să faci este să completezi formularul:
https://bit.ly/upbpregatiremate
Evident, programul de pregatire este gratuit pentru toti elevii de liceu si nu exista conditionari referitoare la inscrierea la una dintre facultatile UPB.
Alte informatii si mereu noi provocari de rezolvat (matematica, fizica, chimie) se gasesc si pe pagina de Facebook a UPB:
https://www.facebook.com/UPB1818

Edited by ionut76, 15 April 2021 - 16:46.


#2
Zark

Zark

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 23.01.2017
Ma bucur sa vad ca mai sunt tineri care vor sa faca armata si sa lucreze in armata, este o meserie frumoasa.

#3
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,948
  • Înscris: 15.04.2019

View PostZark, on 15 aprilie 2021 - 17:47, said:

Ma bucur sa vad ca mai sunt tineri care vor sa faca armata si sa lucreze in armata, este o meserie frumoasa.

Cred ca ai gresit topicul. Ca sa facem totusi conversatie: dupa 23 de ani de militărie, pot spune ca e un joc de mimă pe bani mulți sub comanda unor incompetenți fără onoare și coloană.

Edited by __Dan__, 15 April 2021 - 18:44.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate