Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Huawei P50 Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
441 replies to this topic

#1
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011
Huawei a amânat lansarea seriei P50 pentru iunie pentru a putea fi primul care beneficiază de HarmonyOS 2.0 care va fi lansat în premieră pe această serie precum și pe tableta MatePad Pro 2.
Îl așteptăm cu drag :)

Attached Files



#2
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 10.04.2006
Era interesant daca acele 2 gauri pentru camera chiar ar fi continut 2 senzori mari cat gaurile :D
Asa, zici ca sunt niste emoticoane

[ https://fdn.gsmarena.com/imgroot/news/21/04/huawei-p50-renders/-1200/gsmarena_003.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#3
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,939
  • Înscris: 18.09.2008

 benis, on 15 aprilie 2021 - 13:29, said:

Huawei a amânat lansarea seriei P50 pentru iunie pentru a putea fi primul care beneficiază de HarmonyOS 2.0 care va fi lansat în premieră pe această serie precum și pe tableta MatePad Pro 2.
Îl așteptăm cu drag Posted Image

Adica de Android 10?

#4
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 29.12.2016
Interesanta abordare pentru lentilele camerei. Imi place design-ul.

#5
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

 benis, on 15 aprilie 2021 - 13:29, said:


Îl așteptăm cu drag Posted Image
Eu nu.

#6
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012

 ericmario, on 15 aprilie 2021 - 14:10, said:

Eu nu.
same,
1. no google
2. e urat

fara google or sa se duca naibii, deja le-a luat xiaomi fata.

#7
dimripper

dimripper

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 663
  • Înscris: 12.04.2007
Singurul producator care nu practica planned obsolence. De.asta ajunsese un pericol pentru jucatorii mari.
P20 lite.ul meu forjat la maxim 2ani jumate sper sa tina inca pe.atat, ca din piata nu ai ce alege intre ragaliile incetinite cu fiecare update. Valabil si pt Xiaomi.

#8
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

 dimripper, on 15 aprilie 2021 - 14:41, said:

Singurul producator care nu practica planned obsolence. De.asta ajunsese un pericol pentru jucatorii mari.
P20 lite.ul meu forjat la maxim 2ani jumate sper sa tina inca pe.atat, ca din piata nu ai ce alege intre ragaliile incetinite cu fiecare update. Valabil si pt Xiaomi.
Cu mențiunea că nu te obligă nimeni să faci update-urile alea.

#9
mirel3003

mirel3003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,883
  • Înscris: 04.10.2007
Sa il amane pana cad la intelegere cu Google...

#10
Hailztorm

Hailztorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 571
  • Înscris: 13.02.2012

 dimripper, on 15 aprilie 2021 - 14:41, said:

Singurul producator care nu practica planned obsolence. De.asta ajunsese un pericol pentru jucatorii mari.
P20 lite.ul meu forjat la maxim 2ani jumate sper sa tina inca pe.atat, ca din piata nu ai ce alege intre ragaliile incetinite cu fiecare update. Valabil si pt Xiaomi.
si al meu p20 lite o duce de m ai bine de 3 ani, dar ca si tine nu este ce sa alegi acum si nici nu vreau sa dau 1000 de euro cel putin pe un telefon si plus de asta nu au mufe jack, cred ca o sa mi repar fostul galaxy note 4, ala mi-a ramas telefonul de suflet.

#11
sclifositu

sclifositu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,664
  • Înscris: 28.08.2010

 dimripper, pe 15 aprilie 2021 - 14:41, a scris:

Singurul producator care nu practica planned obsolence. De.asta ajunsese un pericol pentru jucatorii mari.
P20 lite.ul meu forjat la maxim 2ani jumate sper sa tina inca pe.atat, ca din piata nu ai ce alege intre ragaliile incetinite cu fiecare update. Valabil si pt Xiaomi.
Peste 2 ani de folosit intensiv p20 pro, căzături fără număr, s-a crapat doar senzorul de amprenta dar funcționa cel puțin la fel de bine ca și înainte 😁. Folosi cu orele ca și navi, fără ghost screen sau tâmpenii, bateria încă ma ducea aproape de 2 zile, a ajuns acum la buy back... Anteriorul mate 10 este la un coleg, deja are 4 ani, peste 2 de când e la el și încă îl folosește fără probleme. Sincer îmi place xiaomi, îmi place oneplus dar, imediat ce le iei în mana nu îți dau aceeași impresie de premium și fiabilitate ca un huawei.

#12
bikermanro

bikermanro

    Vitezoman pe internet

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,470
  • Înscris: 29.10.2007
https://m.gsmarena.c...-news-49131.php

#13
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011

View Postericmario, on 15 aprilie 2021 - 14:10, said:

Eu nu.

View PostHailztorm, on 15 aprilie 2021 - 14:17, said:

same,
1. no google
2. e urat

fara google or sa se duca naibii, deja le-a luat xiaomi fata.

Înțelegeți odată că suntem un grup de oameni, minoritar, e drept, cărora nu ne pasă de Google. Nu mai insistați, e ok, știm deja că nu vă place fără google. E ok, trăim, respirăm, vă respectăm decizia.

:wave:

#14
benis

benis

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 29,076
  • Înscris: 04.02.2011
Abia acum se pare că avem primul "look" oficial
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rCEmUg8R2z0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
https://www.phoneare...l-look_id132542

#15
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Ma mir ca nu s-a scris mai nimic despre telefonul asta. Inteleg ca a aparut doar in China si abia la anul in restul lumii?

#16
cstrifu

cstrifu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 817
  • Înscris: 08.05.2008

View Postsclifositu, on 25 aprilie 2021 - 11:57, said:


Peste 2 ani de folosit intensiv p20 pro, căzături fără număr, s-a crapat doar senzorul de amprenta dar funcționa cel puțin la fel de bine ca și înainte 😁. Folosi cu orele ca și navi, fără ghost screen sau tâmpenii, bateria încă ma ducea aproape de 2 zile, a ajuns acum la buy back... Anteriorul mate 10 este la un coleg, deja are 4 ani, peste 2 de când e la el și încă îl folosește fără probleme. Sincer îmi place xiaomi, îmi place oneplus dar, imediat ce le iei în mana nu îți dau aceeași impresie de premium și fiabilitate ca un huawei.

Adevarul ca eu, care am fold 2 ca s chor si imi trebuie ecran mare, atunci cand iau telefonul soatei, un p40 pro, il simt foare calitativ ca si constructie. Feeling pe care il aveam cand luat fostul meu mate30 pro.

#17
dave_vl

dave_vl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 584
  • Înscris: 09.12.2006

View Postcstrifu, on 08 decembrie 2021 - 22:06, said:



Adevarul ca eu, care am fold 2 ca s chor si imi trebuie ecran mare, atunci cand iau telefonul soatei, un p40 pro, il simt foare calitativ ca si constructie. Feeling pe care il aveam cand luat fostul meu mate30 pro.
Oricât mă uit la S21 Ultra, nu se compara cu design-ul și calitatea lui P40 Pro..telefonul ăla chiar mi-a rămas setat rău pe creier. E ceva ce mă irită la Samsung-ul ăsta pe când la Huawei nu exista..

#18
Paranoir

Paranoir

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,877
  • Înscris: 01.05.2008
Banuiesc ca nu a cumparat nimeni P50/Pro.
Ca nu se gaseste, inteleg, dar ma mir ca nici nu discuta nimeni nimic despre el.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate