Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Samsung Galaxy A35

Sfat pentru aprinderea automata a...

Masina de copt paine - pareri

Cum reactivez Google Maps?
 Conectare tableta X220la Tv

Femeile tinere nu mai vor sa munc...

La mulți ani @un_dac!

La multi ani de Sfantul Gheorghe&...
 Job - Facultate sau certificare

Deadpool & Wolverine (2023)

sistem hibrid eoliana + panouri +...

Outlook e muta pe Android
 Constructie Mun. Iasi. Casa P+1.

Cum mai rezolvati cu chiriasii ra...

Tastatura si mouse cu baterie int...

AC Gree duce la palpait de becuri
 

Poate un "hacker" sa aiba acces la conturile tale de social media fara sa se autentifice?

* * * - - 5 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
JustXXL

JustXXL

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,267
  • Înscris: 04.03.2020
Desi folosesc Bitdefender, pot spune ca imi place si Norton.

#20
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009

View PostJustXXL, on 14 aprilie 2021 - 22:12, said:

Desi folosesc Bitdefender, pot spune ca imi place si Norton.
O sa scanez si cu Norton.

#21
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Cel mai corect ar fi sa faci o reinstalare pe curat.


#22
danctes

danctes

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 08.02.2009
Am scanat azi full cu Bitdefender, Malwarebytes, Norton, Kaspersky, McAfee, Windows Defender. 4 n-au gasit nimic, 1 un cookie (pe care l-am sters) si unul un dll intr-o arhiva de joc pe o alta partitie care nu a fost desfacuta niciodata. De autentificat nu s-a mai autentificat nimeni pe conturile mele, iar resursele PC-ului sunt normal de mici in stand-by. Update-urile Windows le-am facut sa merga din nou reparand Windows-ul cu stick-ul.

Nu ma pricep la virusi sau antivirusi, dar momentan nu vad vreun motiv pentru care as sterge tot. Daca cineva ar avea bunavointa sa arate un exemplu, un caz, un videoclip pe YouTube care sa arate ca se poate sa mai fii virusat chiar si dupa ce au fost indeplinite toate cele de mai sus, atunci logic ca as face-o.

#23
chris_dvb

chris_dvb

    ...::: c :::...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,354
  • Înscris: 19.04.2008
Hmm.. eu unul n-as avea liniste. Cat iti ia o instalare de Win 10? Sa fim seriosi..
Eu mai am conturi la ebay si amazon..banking etc. Sincer, nu prea mi-ar place sa vad ca "manevreaza" careva pe acolo sau comanda cine stie ce chestii Posted Image

Dar na, daca zici tu ca ca e ok. Poate n-ai de ce sa-ti frica...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate