Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare telefon pt poze si ba...

Casa de paie

Verificare baza de date a politiei

Xiaomi sub 1200 lei
 programul Marțea Mastercard

Adaptare aspirator pe baterii, la...

Resetare baterie Acer Aspire E5-575

AMD Ryzen 7800X3D - stuttering
 Recomandare router 4G/5G

Ucigand cu cruzime in numele lui ...

PSD iar vrea sa fure primari

Viraj la stanga pe linia de tramvai
 YouTube nu deschide ?!

In ce situatie se impune ordin de...

Sfat achizitie obiectiv Macro

casa dupa stadiul ROSU

Oferta Portare Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
334 replies to this topic

raullsimaaa

raullsimaaa

New Member

• Grup: Candidate Members

View Posttomaciprian, on 14 iunie 2022 - 11:20, said:

Oferte primite pentru portarea unui numar de abonament.

Salut, ai putea sa imi transmiti si mie acel pdf. Am incercat sa iti scriu in privat dar nu am gasit cum. Mersi!

catanutz

catanutz

Junior Member

• Grup: Members
Oferta iulie 2022!

me_iauras

me_iauras

Senior Member

• Grup: Senior Members
@catanutz
Nu cred ca e OK sa publici oferta respectiva tinand cont ca nu e adresata publicului larg cu atat mai mult cu cat contine datele unui agent de vanzari Vdf ; daca in schimb ai aprobarea persoanei respective sa faci public documentul si aceasta oferta e accesibila oricui doreste asta atunci mea culpa , ba chiar as fi interesat sa accesez una din optiunile listate (nu o sa fac asta pana nu confirmi ca e ok sa contactez persoana respectiva ) .

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned
Din cate stiu eu, poate accesa oricine oferta de mai sus.

Edited by MembruAnonim, 28 July 2022 - 09:25.

catanutz

catanutz

Junior Member

@me_iauras, o poti contacta fara probleme!

Oferta obtinuta de mine pentru un prieten:

"Oferta este valabila cu portarea celor 3 numere de la prepay: total/3 numere: 15 Euro TVA inclus.+ o pereche de casti Wi fi CADOU si achizitia device-ului in rate pe contul existent cu numar inclus de Vodafone.

• Nr de tel: ??? - Red 23, redus la 14 Euro, rata inclusa 35 Euro, cost total/pachet: 49 Euro,  Iphone 13 Pro 128 GB GOLD, avans: 149 Euro( se achita cash la curier)
• Nr de tel: ??? - Red 15 la 7 Euro
• Nr de tel: ??? - Red 15 la 4 Euro
• Nr de tel: ??? - Red 15 la 4 Euro"

In total vor fi 4 abonamente, primul cu achizitie telefon, urmatoarele 3 doar abonamentele!

Edited by catanutz, 29 July 2022 - 09:20.

Sm1th

Sm1th

Member

e buna oferta Red 15 la 4 euro, pacat ca nu se obtine si la retentie

me_iauras

me_iauras

Senior Member

@catanutz
10x pt. confirmare .I-am dat mail ..astept sa raspunda/confirme ca imi poate oferi ce e scris acolo si sa-mi ceara documentele necesare .

@Sm1th cel mai probabil reducerea suplimentara a putut fi oferita prin prisma faptului ca au fost semnate mai multe contracte concomitent ( nici profitul suplimentar din urma vanzarii telefonului nu cred ca e de trecut cu vederea ) ; evident nu as zice nu dar nici daca nu primesc extra-reducerea nu reprezinta un capat de tara .
Personal si Red 15 @7E o consider o oferta decenta ; momentan am un N12 (12E/2 luni) si sincer pt. practic aceeasi suma as avea roaming ( si  acces 5G dar nu asta e motivatia principala ) . Roaming-ul la Prepay daca ai nevoie de ceva mai multe date devine destul de scump rapid mai ales cand e vorba de mai multe iesiri de scurt timp vs un singur sejur din an in paste .

Sm1th

Sm1th

Member

View Postvilica, on 15 iunie 2022 - 16:58, said:

Salut,
Ma poti ajuta te rog si pe mine cu un numar de telefon al consultantului care ti-a trimis oferta de portare? Ma intereseaza sa portez doua numere din Orange.
Sau ceva date de contact...
Multumesc.

Ce oferta ai reusit sa obtii?

Inginerul_

Inginerul_

Active Member

View PostMembruAnonim, on 28 iulie 2022 - 09:24, said:

Din cate stiu eu, poate accesa oricine oferta de mai sus.
Serios?

Sm1th

Sm1th

Member

View Postme_iauras, on 29 iulie 2022 - 14:45, said:

@Sm1th cel mai probabil reducerea suplimentara a putut fi oferita prin prisma faptului ca au fost semnate mai multe contracte concomitent ( nici profitul suplimentar din urma vanzarii telefonului nu cred ca e de trecut cu vederea ) ; evident nu as zice nu dar nici daca nu primesc extra-reducerea nu reprezinta un capat de tara .
Personal si Red 15 @7E o consider o oferta decenta ; momentan am un N12 (12E/2 luni) si sincer pt. practic aceeasi suma as avea roaming ( si  acces 5G dar nu asta e motivatia principala ) . Roaming-ul la Prepay daca ai nevoie de ceva mai multe date devine destul de scump rapid mai ales cand e vorba de mai multe iesiri de scurt timp vs un singur sejur din an in paste .
Pe mine m-ar interesa un abonament WOW3 la un numar portat din Orange, nu am reusit pana acum, cred ca depinde foarte mult de consultant.

La Vodafone mai am un un numar cu abonament Red 10 redus la 5 euro, la retentie au oferit acelasi abonament (15 gb si 100 gb bonus) contract pe 2 ani, am refuzat

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned

View PostInginerul_, on 30 iulie 2022 - 11:52, said:

Serios?

Serios.

icssizero

icssizero

Active Member

Buna oferta , poate se prelungeste .

JoyM

JoyM

Member

Sa sperăm... Am fost pe litoral și nu m-am putut complica cu o portare chiar dacă a fost o super ofertă😭

lucianteo6

lucianteo6

Senior Member

View PostSm1th, on 30 iulie 2022 - 13:11, said:

Pe mine m-ar interesa un abonament WOW3 la un numar portat din Orange, nu am reusit pana acum, cred ca depinde foarte mult de consultant.

La Vodafone mai am un un numar cu abonament Red 10 redus la 5 euro, la retentie au oferit acelasi abonament (15 gb si 100 gb bonus) contract pe 2 ani, am refuzat

1.fa o portare in yoxo pentru red10 ala redus
2.cand te suna consultantul sa-ti ofere oferta wow3 redus la 2 euro cere si pentru celalalt numar din yoxo tot oferta wow3 la 2 euro.

Yukoto

Yukoto

Senior Member

View Postcatanutz, on 28 iulie 2022 - 08:20, said:

Oferta iulie 2022!

Oferta pentru septembrie o avem disponibila? Sau se pastreaza aceasta?

unurobert

unurobert

New Member

• Grup: Junior Members
Salut, stie cineva ce se mai ofera la portare, daca mai am un abonament la vodafone?

rusnela

rusnela

Junior Member

Yukoto, on 06 septembrie 2022 - 19:02, said:

Oferta pentru septembrie o avem disponibila? Sau se pastreaza aceasta?

Attached Files

maiokoti2

maiokoti2

Active Member

As dori si eu sa ma portez in Vodafone de la Orange. Stie cineva cum pot aplica reducerea de 150 de euro din aplicatia LIDL?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate