Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Oferta Portare Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
340 replies to this topic

#37
Xman_ghio

Xman_ghio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,204
  • Înscris: 26.06.2009

 xymzar, on 24 ianuarie 2022 - 15:55, said:

Oare daca am deja doua abonamente la ei si vreau sa mai portez doua YOXO se indura sa ofere "celebrul" Red 10 la 5 euro?Posted Image
Am motivele mele pentru care vreau sa plec de la YOXO, ca sa evit intrebarea de ce pleci de la YOXO.
Raspuns: un mare NU! Ala se ofera doar la retentie in anumite cazuri.

Edited by Xman_ghio, 25 January 2022 - 16:37.


#38
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,639
  • Înscris: 14.10.2004
Așa este. A fost un mare nu. Nici nu am mai stat să aud ce îmi oferă.
La revedere și sfârșit apel.


#39
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
La portarea  abonamentelor de la fostul operator, v-a fost restituită vreo sumă de catre acesta, respectiv acele sume de la primele facturi platite in avans, la inceputul contractelor?

#40
vince085

vince085

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,253
  • Înscris: 10.02.2015
Ar trebui, primesti inclusiv pentru luna in curs o parte din bani in functie de numarul de zile de la data facturarii.

#41
Masonu

Masonu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 30.03.2018
Salutare

Vodafone oferă posibilitatea de portare online , dar anularea se poate face doar în magazinele fizice? Cam asta scrie pe site. Aveți idee dacă se poate anula cerer de portare și online?

#42
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
Care-i procesul de portare online la abonamentele Vodafone? Vorbesc de mobil. Alegi un abonament, dai comanda și începe procesul de portare? Sau te mai suna un consultant și abia apoi incepe procesul de portare? Cu consultantul care te sună se mai poate negocia?

Mulțumesc

#43
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
daca faci o portare de abonament orange in abonament vodaofne , 5 euro da, insa abonamentul standard ala e de 9 euro, ce se intampla daca anulezi portarea?
ramai cu nr temporarar alocat de vodafone si oferta de 5 euro sau 9 euro cea standard?
aveti idee?

#44
mihu30

mihu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 09.07.2009
salut, am trimis luni un mail in care cer o oferta de portare la un RED15 + S21FE . de obicei cam care este perioada in care sunt contactat ?

mc mult ?

#45
andreibu

andreibu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 13.10.2017
Are cineva oferta speciala pentru angajati din martie? Multumesc

#46
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
Cam in cat timp procesează Vodafone o portare? Să înceapă procesul de portare 🙂.

Am făcut ieri o comanda online pentru portarea abonamentului. Am primit doar un mail că a fost confirmată comanda și urmează să fie procesata, cândva  🙂

Până și cei de la CASMB s-au mișcat super repede 🤣🤣

#47
Rua20

Rua20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 04.01.2022

View Postmicutu82, on 13 aprilie 2022 - 16:27, said:

Cam in cat timp procesează Vodafone o portare? Să înceapă procesul de portare 🙂.

Am făcut ieri o comanda online pentru portarea abonamentului. Am primit doar un mail că a fost confirmată comanda și urmează să fie procesata, cândva  🙂

Până și cei de la CASMB s-au mișcat super repede 🤣🤣
Min 7 zile

#48
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
🤣🤣🤣🤣

Bun așa, mâine să vorbesc cu ei sa anuleze 😁

#49
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
Ăștia de la Vodafone sunt chiar penibili cu portarea...la ei o portare durează aproape o lună 🤣. Am făcut cerere pe 14 și se va finaliza pe 26-27 🤣🤣 asta că sa nu renunți in alea 14 zile 🤣🤣 și să rămâi cu contractul pe numărul provizoriu 🤣🤣.

M-a programat pe 26-27 că pe 22 nu se putea, pe 21 era problema că poate nu ajunge sim-ul....🤣🤣🤣

#50
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
După cum spuneam, măgari sunt ăștia de la Vodafone, doar, doar sa se facă portarea in 14 zile sa nu mai poți renunța. Se plângea angajata Vodafone că poate nu ajunge sim-ul și pentru mine face asta, sa nu rămân fără semnal și d-aia pune portarea in a 13-a zi de la comanda....și astăzi primesc sms de la curier că vine sim-ul, la 2 zile după ce am dat comanda online...

O sa anulez portarea și se anulează și contractul cu numărul provizoriu că e făcut la distanță.

#51
stfbuc

stfbuc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 23.10.2006
Salutare,
Are cineva ultima oferta de portare la Vodafone?

Multumesc
Stefan

#52
sonnydellmarco

sonnydellmarco

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,858
  • Înscris: 17.10.2006

 stfbuc, on 04 mai 2022 - 09:46, said:

Salutare,
Are cineva ultima oferta de portare la Vodafone?

Multumesc
Stefan

Mi-au facut o oferta de portare cu red22 redus la 14 euro si telefonul in rate, fara vreo subventie, la pret intreg

#53
mihu30

mihu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 09.07.2009
portarea se face tot doar in reprezentanta, sau acum poti cere oferta si pe telefon\, trimite actele pe mail si semnate ? Acum 2 luni cand am vrut sa portez un numar mi-au spus ca doar in reprezentanta se poate face

#54
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
Se poate face portarea și online. Îți alegi abonamentul, bagi numărul ce vrei să-l portezi și te contacteaza ei în câteva zile

Edited by micutu82, 17 May 2022 - 11:06.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate