Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cea mai aproape statiune pe plaja...

[UNDE] Prelungitor cablu 3-PINI

Duminica, "sportivii ♧&...

Infecția cu virusul Epstein-Barr
 Metropola lui Pandele se orientea...

oprirea taximetristilor pe singur...

Curatat viniluri. Cand? Cum? Cu ce?

Ajutor informații Bucure5...
 Poor Things - 2023

Delphin Palace vs Sunis Elita

Apartament 3 camere, proprietari ...

An constructie bloc din Bucuresti
 Masina de spalat rufe Slim Beko W...

Sfat achizitie telefon dimensiuni...

Setare limba tastatura laptop.

Lenovo Ideapad 3-15ALC6 LCFC HS46...

Oferta Portare Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
334 replies to this topic

madalinmdl1

madalinmdl1

Active Member

• Grup: Members
Nu mai apare aceste abonamente

MembruAnonim

MembruAnonim

MembruAnonim

• Grup: Banned
Foarte tare Vodafone, sistemele lor ma dau gata de fiecare data!
Am portat in Brasov in mall numarul la ei, mi-au spus ca nu exista oferta 6 la 3 euro la ei, doar oferta 6 la 5 euro, am reincarcat pe loc cu 5 euro numarul provizoriu.
Azi s-a portat numarul, a mai fost activata o data OFERTA 6 LA 3 EURO, pentru ca na, sistemele lor vad ca sunt varza. Eu ma bucur fiindca am mai mult net, dar totusi, au o organizare foarte proasta. Pe langa ca femeia de acolo a incercat asa subtil sa imi propuna de vreo 7 ori sa trec mai bine la abonament inainte sa bage toate datele in calculator.
Acum sa vedem cand primesc si milionul de MB promis la portare :)

petrepescarul

petrepescarul

Member

Oferta portare Cartela la 3 euro nu este valabila in judetul Brasov.

Se pare ca ai parte de beneficii de pe urma sitemelor varza daca sa activat si oferta de 6 la 3 euro.

Si nu, sistemele lor nu sint varza sint o mizerie ... cum naiba sa coste un SMS 0,60 Euro catre un numar portat din vomafone in digi?

Attached File  Screenshot_20231120-140633.png   138.95K   87 downloads

Maxpaine

Maxpaine

Junior Member

Oferta primita de mama, dupa initierea portarii la Yoxo: 3 euro/luna, nelimitat, trafic date nelimitat viteza 5G, 600 min internationale mobil si fix SEE, 2,85 G roaming si 3 luni abon. gratuit, fara perioada de valabilitate

morogan

morogan

Senior Member

• Grup: Senior Members
Primit acum oferta pt portare de la prepay tkm la abo voda5e tot nelimitat, 4,69GB roaming.
Nu se da telefon decat cu plata integrala

prison

prison

Active Member

Aveti idee daca exista o oferta la vodafone de 10 lei cu internet nelimitat , min si sms nelimitat fara roming,am aceasta informatie ca se da doar de agentii de pe teren ,nu stiu cat de credibila este informatia.

Edited by prison, 12 December 2023 - 23:38.

raducanu969

raducanu969

Active Member

pt prison - Nu stiu daca la Vodafone exista Agenti Teren, stiam doar la Telekom, Digi si Orange. Poate la angajatii Vodafone din magazine! Incearca sa gasesti vreun prieten care la randul lui, are prieteni anjati in Magazin Vodafone.

Edited by raducanu969, 13 December 2023 - 07:40.

prison

prison

Active Member

View Postraducanu969, on 13 decembrie 2023 - 07:39, said:

pt prison - Nu stiu daca la Vodafone exista Agenti Teren, stiam doar la Telekom, Digi si Orange. Poate la angajatii Vodafone din magazine! Incearca sa gasesti vreun prieten care la randul lui, are prieteni anjati in Magazin Vodafone.
Am gasit pe un grup de facebok o persoana care pretinde acest lucru ,spune ca oferta nu include roming ,isi da nr de telefon si eu sunt cam sceptic.

prison

prison

Active Member

Am trimis datele ,persoana pare de incredere ,mi-a zis ca ea doar face cererea in rest o sa fiu contactat de Vodafone,spune ca oferta este pana vineri.

Edited by prison, 13 December 2023 - 11:28.

raducanu969

raducanu969

Active Member

pt prison - sa nu fie vreun agent dintr-un magazin care sa se " dea ca si agent teren " fiindca si ei, au target / luna si in functie de serviciile contractate sa-si iasi bonus. oricum, indiferent de cineva iti va face oferta dar si de inregistrare in sistem, vei fi sunat de cineva pentru confirmare. de asemenea sa ceri un Draft prin care sa vezi ce beneficii incluse ai, nu ulterior sa te trezesti ca ( ti s-au diminuat, motivatia fiind ca a fost doar o perioada promotionala ).

prison

prison

Active Member

Am nevoie de unele lamuriri daca se pricepe cineva,am contractat telefonic cu un agent portarea a 3 numere in reteaua vodafone,la telefon mi-a zis ca este 2 euro pe abonament pentru intreaga perioada de 24 luni ,nelimitat net,nelimitat min si sms national.Am primit contractul si aici apare ca abonamentul RED Unlimited este 2 euro pe luna dar mai jos imi spune ca am o reducere promotional de 3 euro pentru primele 6 luni,sa inteleg ca dupa 6 luni la cei 2 euro pe abonament  se vor adauga alti 3 euro? Atasez print din contract.

Attached Files

me_iauras

me_iauras

Senior Member

• Grup: Senior Members
@prison
Ai inteles perfect ; dupa cum vezi exista rubrica separata pt. reducere de 9E aplicabila toata perioada de 2 ani de contract .

prison

prison

Active Member

View Postme_iauras, on 21 decembrie 2023 - 10:28, said:

@prison
Ai inteles perfect ; dupa cum vezi exista rubrica separata pt. reducere de 9E aplicabila toata perioada de 2 ani de contract .
Multumesc,astept sa ma sune agentul sa clarificam si cel mai probabil voi renunta la portare si la contract.

prison

prison

Active Member

Am introdus un sim din cele 3 provizorii trimise si nu este activ in sensu ca nu imi apare semnal,eu stiam ca numerele provizorii sunt active pana la portarea definitiva,ba chiar poti si consuma resursele,la vodafone este altfel ?

prison

prison

Active Member

Am solicitat oprirea portarii celor 3 abonamente deoarece contractul primit acasa nu corespundea ofertei discutate la telefon  ,daca la telefon mi-au promis nelimitat internet,minunte si sms pentru 2 euro pe luna,in contract era trecut 2 euro in primele 6 luni dupa care se mai adauga 3 euro pe fiecare abonament pentru toata perioada de 24 luni.
  Operatoarea mi-a zis ca ''s-a strecurat o greseala'' si ca mi-a fost adaugat si resurse in roming si din aceasta cauza costa mai scump,aceiasi operatoare imi spune ca au anulat contractul si ca o sa reinitieze iarasi portarea asa cum ne intelesesem initial ,2 euro nelimitat internet,min.nationale si sms fara roming.Eu sunt 200% ca nu a fost nici o greseala ,toata golania era pentru targetul lor .Acum astept sa treaca sarbatorile sa vedem ce se va mai intampla dar nu-mi fac sperante mari.

Edited by prison, 23 December 2023 - 15:56.

prison

prison

Active Member

Astazi am primit mesaj de la digi ca s-a facut iarasi cerere de portare pentru cele 3 abonamente de catre digi,acum nu stiu inca cum arata contractul daca e cel discutat si promis la telefon de 2 euro pentru 24 luni ,totul nelimitat mai putin romingu sau cine stie ce nebunii o sa mai treaca in contract.Este destul de ciudat ca se face cererea de portare inainte de a vedea negru pe alb ce trec in contract.

Edited by prison, 27 December 2023 - 19:39.

mtuchendria

mtuchendria

Member

Contractul se face in format electronic. Il poti accesa din contul de client. In contract este informatia care ti-a fost comunicata, nu umbla cu cioara vopsita

prison

prison

Active Member

View Postmtuchendria, on 27 decembrie 2023 - 20:14, said:

Contractul se face in format electronic. Il poti accesa din contul de client. In contract este informatia care ti-a fost comunicata, nu umbla cu cioara vopsita
Nu stiu ce vrei sa spui de ciori vopsite dar te asigur ca gresesti in cazul meu,eu nu pot accesa nimic din nici un cont deoarece nu am cont pana nu se finalizeaza portarea.Referitor la informatia comunicata de catre Vodafone ce sa vezi nu era aceiasi cu cea discutata la telefon si acesta a fost si motivul pentru care am anulat contractul acum cateva zile ,din aceasta cauza vreau sa vad cum arata contractul ce ar trebui sa vina odata cu simurile.Si te rog fara jigniri,nu e cazul.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate