Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Kung Fu (2021 -)

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Un nou serial lansat de CW care se vrea o reeditare a serialului cu David Carradine.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Wg2_8cxbAXI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Daca nu ati apucat sa vedeti primul episod, e bine. Nu o faceti.
O lalaiala de zile mari, cu o fetiscana ratacita la o manastire Shaolin pentru femei, care dupa trei ani de antrenament este o mare luptatoare si vine sa faca ordine in Chinatown-ul natal.
Nu cred ca a fost intentia scenaristului, dar din interpretare se intelege ca ea nici de capul ei nu stie, daramite sa fie mare luptatoare.
Aaa, si are si un frate care e gay. Nu are absolut nici o relevanta in serial (pana acum, cel putin) dar e politically correct.
Inteleg ca vor sa umple golul lasat de iesirea altor seriale (Arrow, curand Supergirl si The Flash), dar deja ridicolul nu mai e amuzant, e penibil.

#2
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 29.12.2016
Chicks with sticks? Good :)

#3
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,515
  • Înscris: 30.10.2003
Categoria pana ii va snopi in bataie pe aia din categoria grea? :D

#4
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,569
  • Înscris: 15.06.2004
Am si uitat de el.

Ca orice ciorba reincalzita nu ma astept sa fie cine stie ce.
Probabil o sa ma uit un pic sa vad ce si cum - am o amica ce joaca in serial.

#5
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,749
  • Înscris: 12.09.2015
Chiar spuneam recent ca am reusit sa vad un serial fara gay :The Man in the High Castle .Deja m-am saturat de reclama asta ieftina a gay-lor.Din acest punct de vedere,din partea mea Kung Fu (2021 -) RIP.Am ajuns sa vad in seriale vampiri gay,varcolaci gay,e prea de tot.

#6
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 29.12.2016
De ce nu avem autostrazi? De la gay! :)
Tare Micutzu.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5ti72c1g9to?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#7
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,749
  • Înscris: 12.09.2015

View Post2Unlimited, on 09 aprilie 2021 - 09:37, said:

De ce nu avem autostrazi? De la gay! Posted Image
Tare Micutzu.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5ti72c1g9to?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

MAMA!!!! Ce joc de cuvinte are Micutul,asta nu e sanatos la cap,il urmaresc cu placere de fiecare data.El si Bendeac Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image.Am ras de m-am stricat.

Edited by PiticVerde, 09 April 2021 - 10:27.


#8
Ru-Warrior

Ru-Warrior

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,442
  • Înscris: 12.08.2017
puteti face o lista cu filme cu gay, in care apar si straight?

#9
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,660
  • Înscris: 29.12.2016
Mie imi place, merci de pont.

[ https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BNjNjNmEwZjQtNTQ4Zi00MGM5LTgwNmUtMjhhMTc0MjczNzllXkEyXkFqcGdeQXVyNjEwNTM2Mzc@._V1_.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#10
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,258
  • Înscris: 05.01.2004
Mda, am vazut totusi episodul 2. E la fel de copilaresc precum originalul, desi asta e singura asemanare.
Credeam ca nu se poate un serial mai idiot decat Iron Fist, dar scenaristii se intrec sa scada nivelul serialelor din ce in ce mai mult.
Am facut rost de timp liber, renuntand la a urmari Kung Fu...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate