Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Ce credeti de cometatori de pe digi in general?

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
meandd

meandd

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.04.2021
Ma uit la meci azi la real vs liverpool dar nu mai pot sa ascult ce vorbesc.
Efectiv te enerveaza si nu sunt impartiali.
Asta e doar un exeplu.
Mai bine ma uit pe look
Cele mai proate comentarii sportive sunt la digi, asta e parerea mea.
Sanatate

#2
nicu131

nicu131

    Bad Motherfucker

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,622
  • Înscris: 12.02.2008
Sanatate si tie!

#3
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,449
  • Înscris: 17.04.2006
Sanatate!

#4
mannyx92

mannyx92

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 15.04.2017
D'aia nu mi se mai incarca mie Softpedia...ca nu esti tu multumit de comentatori si pe langa asta mai esti si agramat.Ce sa zic, sa le fie rusine alora.

Edited by mannyx92, 07 April 2021 - 08:14.


#5
nAckatoMy

nAckatoMy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 129
  • Înscris: 04.09.2006
Probabil au invatat de la Mironica

Edited by nAckatoMy, 07 April 2021 - 09:14.


#6
KLMN

KLMN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 21.09.2003
Eu din cauza acestor comentatori, indiferent de postul TV, am renuntat sa ma mai uit la meciiuri inca de acum 7 ani. Pentru mine, exemple de comentatori sunt Cristian Topescu sau Emil Gradinescu.

#7
g1102

g1102

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,306
  • Înscris: 17.07.2018
Dacă ți se par slabi comentatorii de pe digi însemna că nu i-ai auzit pe cei de la celelalte televiziuni.
Este unu pe la Telekom, de exemplu, de insereaza numai păreri personale tot meciul, de parca interesează pe cineva ce gândește el.


#8
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,066
  • Înscris: 24.02.2011

 KLMN, on 07 aprilie 2021 - 09:42, said:

Eu din cauza acestor comentatori, indiferent de postul TV, am renuntat sa ma mai uit la meciiuri inca de acum 7 ani. Pentru mine, exemple de comentatori sunt Cristian Topescu sau Emil Gradinescu.
Grădinescu da, este ok, dar Țopescu pe final de carieră era paralel, nu era deloc atent la fazele meciurilor. Trecea acțiunea pe lângă el și el citea de pe foi date statistice.

#9
glassofwine

glassofwine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,030
  • Înscris: 17.11.2011
Comentatorii emisiunilor sportive sunt la fel de "obiectivi" precum analistii politici invitati la talk show-uri politice, si precum prezentatorii meteo care spun ca va fi vreme urata daca ploua, desi poate e o vara secetoasa. Nu exista impartialitate perfecta, obisnuieste-te cu asta!

#10
KLMN

KLMN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,916
  • Înscris: 21.09.2003

 sandel1, on 07 aprilie 2021 - 12:46, said:

Grădinescu da, este ok, dar Țopescu pe final de carieră era paralel, nu era deloc atent la fazele meciurilor. Trecea acțiunea pe lângă el și el citea de pe foi date statistice.
Eu am crescut cu Topescu si poate ma simt legat mai mult de perioada aia de pana in 1983. Topescu nu comenta numai fotbal, era prezent la olimpiade, comenta handbal, calarie, gimnastica, tenis si multe alte sporturi.

#11
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,066
  • Înscris: 24.02.2011
Din păcate eu l-am prins la bătrânețe când comenta și meciuri din campionatul intern... Era penibil, un moșoteu morocănos și tipicar, la fel de antipatic ca și Sorin Hobana în comentariile de fotbal. Trebuie să recunosc că dacă te prindea un meci stând în pat te lua somnul mai ceva ca după o cană cu lapte. Posted Image

Edited by sandel1, 07 April 2021 - 21:35.


#12
BucsaMobilul

BucsaMobilul

    Bucșeanul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,839
  • Înscris: 02.11.2016
Mie chiar imi place de Adrian Soare, ma bucur ca el comenteaza meciurile din Ligue 1.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate