Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ajutor informații Bucure5...

Poor Things - 2023

Delphin Palace vs Sunis Elita

Apartament 3 camere, proprietari ...
 An constructie bloc din Bucuresti

Masina de spalat rufe Slim Beko W...

Sfat achizitie telefon dimensiuni...

Setare limba tastatura laptop.
 Lenovo Ideapad 3-15ALC6 LCFC HS46...

filtru de particule benzina GPF

Rascumparare titluri de stat TEZA...

Chirie la Administratia Fondului ...
 Fisuri anvelope?

Valabilitate permis auto cat. A s...

Caramida aparenta peste termosistem

Linistea din timpul penelor de cu...

Croitorii/ ateliere Bucuresti

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

theorphicjournal

theorphicjournal

New Member

• Grup: Candidate Members
Hello!
Imi poate recomanda cineva un atelier de croitorie in Bucuresti? Am mai multe rochii pe care as vrea sa mi le fac, nu sunt modele foarte complicate, dar as vrea sa iasa bine. De asemenea niste preturi decente? Vazusem atelierul Lidia sau ceva de genul care cere 370 lei pt un topPosted Image Vad la influencerele astea care au si online shops ca fac produsele la croitorii, dar nu cred ca sunt gata sa dezvaluie secretul. Daca stie totusi cineva unde face Ana Morodan rochiile de la Apartament 17 I am here to listen. Multumesc anticipat!

AlexEn

AlexEn

Spoiled brat

• Grup: Moderators
Calitatea si preturile mici nu merg mana in mana. 370 de lei pentru un top din material de calitate, facut cu atentie la cusaturi, nu este mult.
Daca compari cu preturile hainelor de serie din magazine, facute in atelierele din Asia la exploatare, si din materiale deplorabile, da, este mult.

shymano

shymano

Guru Member

• Grup: Senior Members
Te pun in legatura cu nevasta-mea ... zice ca-s uriase multe din preturile de la Lidia, intr-adevar.
Depinde acum si de materialele folosite, broderii, etc ...
Ai PM.

Edited by shymano, 06 April 2021 - 14:14.

DaculScoril0

DaculScoril0

Senior Member

• Grup: Senior Members

View Posttheorphicjournal, on 06 aprilie 2021 - 12:50, said:

preturi decente? Vazusem atelierul Lidia sau ceva de genul care cere 370 lei pt un topPosted Image
dacă vrei ceva făcut pe comandă, de calitate, așteaptă-te să plătești 300-3000 de lei numai manopera.

La o rochie obișnuită se lucrează lejer 6-8 ore. Fă și tu o socoteală cam cât ar veni manopra dacă o oră de atelier costă între 50 și 100 de lei.

Edited by DaculScoril0, 07 April 2021 - 08:56.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate