Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

You Tube elimina vizibilitatea numarului de "dislike"

- - - - -
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,562
  • Înscris: 13.06.2004
Pentru tineri, haterii sunt echivalentul duşmanilor din manele. Nu că nu ar fi unii creatori de conţinut pentru tineri doar nişte manelişti cu stilul schimbat.
Să se lase comentariu Dislike la prostii, cu menţiunea "Să vedem câte likeuri adună acest comentariu".

#56
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,617
  • Înscris: 07.02.2003

View Postlaffin, on 05 decembrie 2021 - 18:30, said:

vad ca au iesit o groaza de extensii pentru toate browserele care iti arata din nou dislike-urile pe youtube.
Sunt dislike-uri cache-uite, nu e real time si oricand youbube daca vrea le poate elimina ca se folosesc de un api al lor.
E o sfortare inutila pe termen lung "The backend will switch to using a combination of archived dislike stats, estimates extrapolated from extension user data, and estimates based on view/like ratios for videos whose dislikes weren't archived as well as outdated dislike count archives."

Edited by andreic, 07 December 2021 - 23:57.


#57
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
Era o chestiune de timp pana sa apara si imi doream asa ceva din clipa in care Youtube a ascuns contorizarea dislikeurilor. Se gaseste in chrome web store, deci e ok. 900,000+ users

Return YouTube Dislike

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate