Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Cea mai rea femeie pe care ati intalnit-o?

* * - - - 8 votes
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#37
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,563
  • Înscris: 01.02.2007

 YOUR_GOD, on 30 martie 2021 - 11:08, said:

Piticele sunt cele mai ale dracu. Iar piticele urate, bomba dinamita. Exista si exceptii, dar foarte rar. Fugiti de piticele urate.

Da` stii vorba aia, "Broscutza mica face gura mare!" nu?

#38
swayzak_master

swayzak_master

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 21.08.2007

 YOUR_GOD, on 30 martie 2021 - 11:08, said:

Piticele sunt cele mai ale dracu. Iar piticele urate, bomba dinamita. Exista si exceptii, dar foarte rar. Fugiti de piticele urate.
somaltoace

#39
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010

 swayzak_master, on 31 martie 2021 - 06:09, said:

somaltoace
Intru in BSOD daca mai aud cuvinte dinastea. Creddeam ca le stiu pe toate.

#40
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
De fapt sunt somaldoace.
I-ai platit drepturi de autor lui Vadim cat a fost in viata, ori macar acum constand in coroane funerare ?

 swayzak_master, on 31 martie 2021 - 06:09, said:

somaltoace


#41
razor01

razor01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,071
  • Înscris: 01.03.2016

 bvygKLM, on 30 martie 2021 - 14:11, said:

Avea prieten care sa se ocupe de nevoile ei.

Aparent nu se ocupa suficent sau chiar deloc Posted Image

#42
portoseu

portoseu

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 337
  • Înscris: 22.05.2007

 Notsure, on 30 martie 2021 - 11:55, said:

Eu, prin natura profesiei, lucrez cu multe femei. Numai intrigi, ipocrizii, dusmanii. Uneori ti-e scarba. Alea care zambesc la toata lumea am vazut ca-s cele mai perverse si ipocrite, iti induc voma cu caracterul pe care-l au.

Mare dreptate ai......

#43
sicriu

sicriu

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 31.03.2021
Femeia nu trebuie sa fie tare, ea este prin definitie sexul slab.

#44
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Cele mai rele femei sunt cele care nu suporta alte femei, oricat de mascat ar fi acest lucru, de multe ori agresandu-le si pedepsindu-le  sub masca moralitatii sau apararii persoanelor defavorizate.
Substratul psihologic fiind ca, nu se suporta nici ele pe ele insasi si proiecteaza si defuleaza acest sentiment asupra semenelor sale.
Sunt foarte usor de identificat, urmarindu-le daca procedeaza si cu barbatii la fel (barbatii pe care ii detesta nu se iau in calcul) sau nu prea. Mai rar se intampla sa recunoasca si singure, dar se intampla in momente de luciditate si sinceritate maxima.

Edited by Cr1spy, 13 April 2021 - 10:16.


#45
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005

 Cr1spy, on 13 aprilie 2021 - 10:01, said:

....
concurenta, si mai ales nesiguranta

 sicriu, on 10 aprilie 2021 - 19:06, said:

Femeia nu trebuie sa fie tare, ea este prin definitie sexul slab.
in spatele oricarui barbat puternic sta o femeie si mai puternica.

#46
leusteanul

leusteanul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 09.09.2017
Top cele mai rele femei:
1. O fosta colega pitica si grasa care avea zilnic accese de furie, efectiv emana toxicitate cand venea la munca
2. O fosta colega pe la 40 de ani, super religioasa, care ne facea reclamatii la HR ca o hartuim sexual. In ultima zi de munca, l-a lovit in cap pe colegul meu cu usa de la dulapul in care ne puneam gecile.
3. Soacra.

Edited by leusteanul, 29 April 2021 - 08:47.


#47
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

 arg, on 17 aprilie 2021 - 19:47, said:

in spatele oricarui barbat puternic sta o femeie
care doar beneficiaza de "puterea" lui? Nu luam exceptiile.

#48
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,141
  • Înscris: 19.09.2005
ai o idee deformata.

#49
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

 arg, on 06 mai 2021 - 09:19, said:

ai o idee deformata.

Hai nu zau.
Ia explica tu aici cum anume un barbat "puternic" e sustinut de femeia de langa el.
E de gradinita, puterea statutul banii barbatului atrag femeia, care prefera sa vina cand astea sunt deja obtinute de barbat (prin munca/inteligenta proprie in general) nu sa munceasca cot la cot ptr ele si cand sunt pierdute... femeia de multe ori a zburat si ea, catre altul
A, ca nu-s toate asa, e adevarat, dar cele mai multe asa sunt, le e inscris in gene de fapt, sa gaseasca cel mai bun mascul cu care sa procreeze, ptr a putea creste copilul in cele mai bune conditii.

Asa ca mai lasati povestile astea ca barbatul puternic a ajuns asa ptr ca are in spate o femeie puternica.
Mai degraba a ajuns "in ciuda" si nu "datorita"
E adevarat ca societatea face o treaba atat de buna ptr spalarea pe creier de mici a barbatilor incat acestia ar si pupa picioarele femeii doar ptr ca nu ii dispera chiar de tot Posted Image)

Edited by axisborn, 06 May 2021 - 14:13.


#50
Driade

Driade

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 337
  • Înscris: 14.08.2018

 leusteanul, on 29 aprilie 2021 - 08:45, said:

Top cele mai rele femei:
1. O fosta colega pitica si grasa care avea zilnic accese de furie, efectiv emana toxicitate cand venea la munca
2. O fosta colega pe la 40 de ani, super religioasa, care ne facea reclamatii la HR ca o hartuim sexual. In ultima zi de munca, l-a lovit in cap pe colegul meu cu usa de la dulapul in care ne puneam gecile.
3. Soacra.

Exceptand soacra(care e toxica prin definitie, si nu are sub nici o forma ce cauta in casa unor tineri casatoriti, cum nu are ce cauta nici mama proprie, alta forma oribila de toxicitate), primele doua sunt simple bolnave mintal, nu doar "femei rele".

#51
KiloW

KiloW

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,179
  • Înscris: 08.01.2021

 leusteanul, on 29 aprilie 2021 - 08:45, said:

Top cele mai rele femei:
1. O fosta colega pitica si grasa care avea zilnic accese de furie, efectiv emana toxicitate cand venea la munca


Ești profesor? Ca asta e diriga mea din clasa a 8-a :D

#52
forum_member

forum_member

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.06.2021
Pentru mine e simplu...fosta sotie mi-a facut viata un cosmar, m-a dat inapoi cu cativa ani ca sa zic asa, material, emotiv, si inainte cu cativa ani probabil in termeni de nervi si peri albi aparuti. Genul asta de femeie extrem de emotionala si victima eterna care are impresia ca toata lumea este impotriva ei este unul foarte detrimental de a fi intr-o relatie cu si e bine sa nu ezitati nicicum a "taia macaroana" cat mai repede oricand mirositi o astfel de situatie, mai ales daca sunteti un introvert timid ca mine.

#53
forum_member

forum_member

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.06.2021

 KiloW, on 14 mai 2021 - 08:43, said:

Ești profesor? Ca asta e diriga mea din clasa a 8-a Posted Image

Si profesoara mea de biologie din generala. A mea purta niste cizme ciudate, de strip-club, frez la culoare, care amplificau si mai mult pentru noi copiii imaginea de vrajitoare :D

#54
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,539
  • Înscris: 04.01.2006
Top 3
1. Profesoara de fizica din generala. Toata clasa era clei la fizica, nu stia nimeni nimic. Se ocupa numai de un coleg, olimpic, stateau in ultima banca si lucrau probleme de olimpiada. Restul - conspectam din carte lectia curenta. Din cand in cand il scotea la tabla pe olimpic sa rezolve o problema pe care nu stiam s-o citim. Prindea pe careva ca nu scrie, venea si il/o pocnea. "Interesant" e ca avea obiceiul de mult, cu cativa ani in urma lovise un elev si ala i-a tras una inapoi. Exmatriculat, bineinteles. Nu s-a linistit, obiceiul il avea la toate clasele unde preda.
Mai venea la ore cu baietelul ei de vreo 2 ani si cand i se parea ca "nu e cuminte" ii tragea si lui cate o palma, doua, treizeci, cu sete de urla copilul cate juma de ora.
Orele de fizica erau teroare si cand am inceput clasa a noua am avut bafta ca noul profesor "sa stie situatia" si sa ne ia de la zero. Cred ca profesoara avea ceva pile mari.

2. Am fost candva cuplat cu o tipa care avea o prietena foarte buna. O iubea pe a mea cam cum iubesti sarea in ochi, eu m-am prins dar ele erau prietene, dom'le. A avut grija sa faca tot ce i-a stat in putinta sa ne desparta si a reusit. Evident ca am ramas cu ciuda pe ea stiind ce i-a putut capul, dar asa combinatie de rautate si prostie nu am vazut. Plus mult timp liber si multa imaginatie.

3. O tipa supervizoare/manager la un fost serviciu. Nu stiu prin ce moduri a avansat, la inceputurile ei era pe un post foarte jos dar a urmat anul si promovarea. Nu prin farmece feminine, nu era cazul. Era de o incompetenta crancena, dintotdeauna, ajunsese manager peste niste departamente unde n-avea cea mai vaga idee despre ce e vorba, dar se contrazicea, se baga aiurea in mailuri, se certa cu oamenii etc.
Eu m-am ferit cat am putut din calea ei, dar o data tot nu am scapat, a venit cu mainile in solduri la mine explicandu-mi ca un router este de fapt un server si sa rezolv repede tichetul ca arde. A trebuit sa ii dau un mail in care explicam ca iarna nu-i ca vara si routerul nu-i server. Problema nici nu trebuia rezolvata de firma noastra, dar ea apucase sa dea mail clientului ca ea s-a interesat si ne ocupam noi.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate