Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 

Cea mai rea femeie pe care ati intalnit-o?

* * - - - 8 votes
  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#1
bvygKLM

bvygKLM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 796
  • Înscris: 07.01.2021
Sa fim intelesi. Exista oameni rai de ambele sexe. Daca vreti deschideti alt topic si despre cel mai rau barbat.


In ultima perioada ma calca pe nervi o femeie. Pana imi dau seama cum se rezolva, m-am gandit sa deschid topic.
Poate invat ceva. Sau macar ma simt mai bine, daca citesc ce au avut de tras si altii.


Pana una alta, sa va povestesc care cred eu ca este cea mai rea femeie pe care am intalnit-o. (pana acum) Si de care am scapat.


Mica, foarte slaba si urata. Dar era in grupul de prieteni. Tarziu aveam sa realizez ca era un soi de lider al grupului.
Si mult mai tarziu, aveam sa realizez ca tot ea a tras sforile sa ma alatur acelui grup.

Semnale au fost devreme, cand intr-o seara la o masa, statea numai langa mine, ma lua de brat si vorbea tampenii. Am pus-o pe seama berii. Sigur nu se dadea la mine in mod serios. Prietenul ei, face parte totusi din grup. Nu?! Nu?!

Alte dati. cerea acelasi comportament pe care il aveam cu tipele single din grup. Cu ele eram flirty, pentru ca stiam ca erau usor triste, si le imbunatateam ziua, facandu-le sa se simta dorite.

Cand a aflat ca mi-am facut prietena. Imediat si-a adus o prietena mai draguta, in peisaj. Care era numai un zambet cu mine. Deja eram mai precaut. Raspundeam la flirtul verbal, nu treceam linia atingerii sub niciun motiv.

O data ma roaga sa o iau si pe ea la o plimbare cu ceva atelaj rutier relativ rar. Rugaminti si insistente. Cand se iveste ocazia, ce face tampitul de mine? O suna. " Dar ce o sa zica prietenul meu? Dar trebuia sa ma anunti inaite." Se comporta de parca o invitasem sa isi insele prietenul. Nu sa vada cum e cu atelajul. N-am apucat sa ii zic sa il ia si pe el.

Abia aici, am realizat ce persoana e. Dar ceilalti din grup imi erau simpatici.

Ultima faza, a fost cand a convins cel mai bun prieten de atunci, sa se intoarca impotriva mea. Am taiat legatura si cu acest "prieten". Si cu grupul.


Si nu, nu poti intoarce oameni fara nemultumiri.
Grija la femeile tacute. Daca tac, pentru ca le esti indiferent, esti ok.
Altfel. Ori te vrea, ori vrea sa iti faca rau.

#2
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Sosoaca. ;)

#3
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,404
  • Înscris: 15.12.2009
Mama, cat de matematic e flirtul.

#4
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,783
  • Înscris: 27.01.2009
sosoaca

#5
Tankx

Tankx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 649
  • Înscris: 23.02.2021

 bvygKLM, on 30 martie 2021 - 08:56, said:


Si nu, nu poti intoarce oameni fara nemultumiri.
Grija la femeile tacute. Daca tac, pentru ca le esti indiferent, esti ok.
Altfel. Ori te vrea, ori vrea sa iti faca rau.

Nu.  Problema nu e cu femeile, e cu barbatii care se lasa implicati si agatati in astfel de clinciuri..  Un barbat care are si altceva mai bun de facut in viata decat sa umble dupa fuste, nu se lasa influentat ca incearca una sa-i intre pe sub piele...

#6
DDooGG

DDooGG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 29.11.2020
Macar ai babardit-o inainte sa parasesti grupul ?

#7
corinadaniela

corinadaniela

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 11,495
  • Înscris: 05.06.2009
Dar pana la urma te-ai lămurit ce dorea individa de la tine - sa se combine cu tine, să-i acorzi atenție sau a fost o răzbunare pentru ceva ce i-ai facut/zis la un moment dat?
Zău ca uneori viata bate filmul. Bine ca nu cunosc astfel de persoane, în viata reala.

#8
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,051
  • Înscris: 24.02.2011
Astea-s nimicuri... N-ați dat de-o procesomană... atunci să te ții.Posted Image

#9
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004
de multe ori alea mici sunt cele mai rele: ptr ca nu au avut puterea fizica au fost nevoite sa ii domine pe cei din jur doar moral

#10
In_sunetul_muzicii

In_sunetul_muzicii

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 228
  • Înscris: 30.07.2019
Ce copilarii.

#11
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,596
  • Înscris: 29.12.2016
Eu am avut bafta sa evit specimene de tipul acesta, desi ceea ce ai povestit tu sunt "copilarii". Insa cunosc un prieten care a avut o sotie de care s-a despartit si care i-a facut zile fripte. Inca ii mai face, pentru ca au si un copil impreuna. Zile fripte de genul vandalizarii masinii lui si a noii sale prietene, batai, scandaluri, politie, etc... Partea proasta e ca noua lui prietena este si mai rea. Rea in sensul ca se cearta cu el toata ziua, cu injuraturi si amenintari, plus ca, desi ea are o fetita, nu-i accepta lui baietelul. Nu inteleg de ce totusi nu se despart, stau asa de mai mult de un an, si locuiesc impreuna. Intr-adevar, viata bate filmul.

#12
foreverbanned

foreverbanned

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,965
  • Înscris: 06.05.2020
Inca putin si ajungi in locul ala verde pe care il doresti asa mult.

Orice femeie a fost foarte rea cu oricine la un moment dat.

#13
mihaicozac

mihaicozac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,546
  • Înscris: 05.12.2005

 petre69, on 30 martie 2021 - 09:08, said:

sosoaca
Pe Woodrea aţi uitat-o?

#14
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,904
  • Înscris: 07.11.2006
Cea mai rea femeie pe care am intalnit-o a fost Cruella de Vil.

#15
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,409
  • Înscris: 25.08.2009
Vezi Cruela (Cruella) din 101 dalmatieni.
Sunt bucuros ca am vazut-o doar pe ecran.

#16
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,886
  • Înscris: 01.01.2010
Piticele sunt cele mai ale dracu. Iar piticele urate, bomba dinamita. Exista si exceptii, dar foarte rar. Fugiti de piticele urate.

#17
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020
Cred ca toate au capacitatea de a fi foarte rele, mai ales alea care par foarte sensibile, dragute feminine etc. Sa vezi reversul medaliei.

#18
foxbat

foxbat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,809
  • Înscris: 22.12.2005

 ursamajor, on 30 martie 2021 - 09:01, said:

Sosoaca. Posted Image

nu poate sa fie ea- nu rezita atelajul de care a facut vorbire. pe motocicleta nu urci asa ceva, nici daca e ultima de pe pamant.

 altuser09, on 30 martie 2021 - 10:45, said:

Vezi Cruela (Cruella) din 101 dalmatieni.
Sunt bucuros ca am vazut-o doar pe ecran.

daca exista interes- pot s-o identific personal- am trait cu ea o vreme. apoi ne-am despartit -eu prefer Viszelele.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate