Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata
 Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...
 teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD.
 

Rezultat Romania - Germania (28.03.2021, 21:45)

- - - - -
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

Poll: Rezultat Romania - Germania (28.03.2021, 21:45) (39 member(s) have cast votes)

Cu ce rezultat credeti ca se va incheia meciul?

  1. castiga Romania (2 votes [5.13%] - View)

    Percentage of vote: 5.13%

  2. meci egal (5 votes [12.82%] - View)

    Percentage of vote: 12.82%

  3. castiga Germania (32 votes [82.05%] - View)

    Percentage of vote: 82.05%

Vote Guests cannot vote

#55
_Alizeu_

_Alizeu_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 385
  • Înscris: 24.01.2016
Nita a fost senzational! Pacat ca nu fructificam ocaziile rare pe care le avem.

Puscas si Cicaldau, 15 minute cat au jucat, au fost mai buni ca Hagi si Keseru.

#56
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,150
  • Înscris: 29.12.2006
Nu-i nimic, îi batem pe germani la ei acasă. Posted Image

Lăsând gluma, eu spun că 0-1 cu jucători ce poartă pe tricouri patru stele, reprezentând patru titluri mondiale, nu e rău, mai ales că la final e important în primul rând golaverajul, dacă ar fi să fim la egalitate de puncte cu...Germania. Posted Image

Rău a fost că am primit alea două goluri cu Macedonia de Nord, nu pe acesta cu Germania. Despre joc şi mai ales jucători, a spus Marcel Răducanu la DIGISport 1 după meci: "nici un un jucător român nu merită să joace la o echipă din TOP 5 campionate interne din Europa, poate cu excepţia lui Niţă. Poate !"

Mi-a displăcut mult la final, când deja aproape trecuseră şi minutele de prelungire iar Niţă cerea o minge de la cineva din spatele porţii, că s-a auzit o voce în fundal strigând unui copil de mingi: "daţi mă o minge că ne facem de ruşine !"

Deci, românul tot român: "important e să nu se facă sluga de ruşine în faţa stăpânului !"

Edited by lupini, 29 March 2021 - 11:51.


#57
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,266
  • Înscris: 21.03.2020

View Post_Alizeu_, on 28 martie 2021 - 22:57, said:

Nita a fost senzational! Pacat ca nu fructificam ocaziile rare pe care le avem.

Puscas si Cicaldau, 15 minute cat au jucat, au fost mai buni ca Hagi si Keseru.

Aia de la Sparta Praga s-au repezit sa-i prelungeasca contractul care-i expira la vara... Posted Image

Pai noi in atac nici nu am contat. Hagi si Kesheru nu sunt buni aparatori... ca sa poti face ceva in atac ar trebui sa iesi din propria jumatate macar

#58
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Clasament provizoriu
1.Germania - 6 pct. (4-0)
2.Armenia - 6 pct. (3-0)
3.Macedonia de Nord - 3 pct. (7-3)
4.Romania - 3 pct. (3-3)
5.Islanda - 0 pct. (0-5)
6.Liechtenstein - 0 pct. (0-8)

Atentie la golaveraj! Este al doilea criteriu de departajare, dupa numarul de puncte. Deci nu meciurile directe conteaza ca in competitiile UEFA.

#59
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,305
  • Înscris: 12.07.2010

View PostGroh, on 28 martie 2021 - 22:52, said:

Calculele sunt simple de acum.Nu castigam in Armenia,la revedere calificare.

Hai, serios? Cum ai facut calculele astea simple? Iarasi se vaita romanakii ca nu a reusit o echipa evaluata la 90 de milioane sa bata una evaluata la 900.

View Postlupini, on 29 martie 2021 - 11:49, said:

Nu-i nimic, îi batem pe germani la ei acasă. Posted Image

Lăsând gluma, eu spun că 0-1 cu jucători ce poartă pe tricouri patru stele, reprezentând patru titluri mondiale, nu e rău, mai ales că la final e important în primul rând golaverajul, dacă ar fi să fim la egalitate de puncte cu...Germania. Posted Image

Rău a fost că am primit alea două goluri cu Macedonia de Nord, nu pe acesta cu Germania. Despre joc şi mai ales jucători, a spus Marcel Răducanu la DIGISport 1 după meci: "nici un un jucător român nu merită să joace la o echipă din TOP 5 campionate interne din Europa, poate cu excepţia lui Niţă. Poate !"

Mi-a displăcut mult la final, când deja aproape trecuseră şi minutele de prelungire iar Niţă cerea o minge de la cineva din spatele porţii, că s-a auzit o voce în fundal strigând unui copil de mingi: "daţi mă o minge că ne facem de ruşine !"

Deci, românul tot român: "important e să nu se facă sluga de ruşine în faţa stăpânului !"

Ce concluzie ai reusit sa tragi, felicitari, mai rar asa ceva. Mai ai frati acasa?

#60
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Nita e un portar foarte nesigur. Si transmite acest sentiment colegilor din aparare.

#61
Groh

Groh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,595
  • Înscris: 03.09.2008

View PostBob493, on 30 martie 2021 - 15:56, said:



Hai, serios? Cum ai facut calculele astea simple? Iarasi se vaita romanakii ca nu a reusit o echipa evaluata la 90 de milioane sa bata una evaluata la 900.



Ce concluzie ai reusit sa tragi, felicitari, mai rar asa ceva. Mai ai frati acasa?

Suferi de ceva sau cum?
Cine ai vazut tu ca se vaita ca nu am batut Germania?
Am scris ca daca Armenia ne bate in seara asta,la revedere locul doi,ca pe ala este bataie evident.
Armenia va face 9 pct,noi ramanem cu 3.
6 pct diferenta dupa 3 meciuri vor fi greu de recuperat in conditiile in care vei avea si returul in Macedonia de unde este putin probabil sa pleci cu puncte.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate