Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Foramen Ovale Patent

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
AleXX16

AleXX16

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.03.2021
Buna seara. De cateva luni am aflat ca am Foramen Ovale Patent, am fost la un control de rutina. Doctorul a zis ca e totul bine, pot face sport ( fac sala, drumetii lungi si atletism) si ca as putea sa intru la penitenciar ( eu aici as vrea pe viitor ). As vrea sa vad si parerea voastra. as putea sa pic analizele medicale?

#2
marianca

marianca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 277
  • Înscris: 12.02.2019
Banuiesc ca ai facut echo doppler si de acolo ai aflat diagnosticul. Daca esti ingrijorat mai mergi la un doctor... Sa stii ca mai sunt si cazuri cand se pune diagnostic gresit.
Nu stiu sa iti spun daca PFO te incurca la admiterea la penitenciar... Posted Image
Dar cred ca PFO e o malfromatie cardiaca congenitala dintre cele mai frecvente.
Starea ta cum este? Faci fata la efort? Ai ameteli, ai  istoric de lesinuri? Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate