Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Abonament satelit sau OTT canalele sarbesti Arena Sport

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005
As dori sa ma pot abona si eu la o platforma care are in oferta canalele de sport sarbesti Arena Sport (poate sa fie si varianta croata), platforma poate sa fie satelit sau OTT (aplicatie Samsung smart TV sau Android TV si sa mearga fara deelay al transmisiei, sa nu ma anunte Flash Score ca s-a marcat in meci inainte de a vedea eu golul live).

Am abonament la NetTVPlus care are in oferta canalele Sport Klub dar nu are si Arena Sport si incepand de sezonul viitor Arena Sport isi va mari numarul de canale, vor avea 10 canale si i-au lasat pe cei de la Sport Klub fara o gramada de drepturi, dar si asa portofoliul Sport Klub ramane bun, dar se completeaza excelent ambele pachete de canale de sport, pot sa spun ca au o oferta fantastica, depasind orice asteptati, cu mult chiar si peste Sky Sport, Bein Sports, DAZN... Singurul inconvenient este ca nu au si pista audio secundara, putand sa urmaresti evenimentele doar cu comentariu in limba sarba.

Ca nu gasesc pe internet nici un site care sa ofere abonament la platformele din Serbia sau Croatia care retransmit canalele Arena Sport. Ma intereseaza abonament oficial, nu piraterie... Ma intereseaza si sharing daca nu am alta varianta.

#2
Naijax

Naijax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,225
  • Înscris: 13.03.2017
Sa stii ca numai vorbitori de sarba / croata sunt pe forumul asta
DA - si te vor ajuta toti in acelasi timp

pičku materinu  Posted Image

#3
serpiko33

serpiko33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,298
  • Înscris: 16.05.2005
Am nevoie de sfaturi concrete, nu aberatii. Eu chiar vreau sa ma abonez la un pachet care ofera canalele Arena Sport...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate