Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...

Incalzire casa fara gaz/lemne
 Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 

Recomandare camera actiune

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
IonutRadu28

IonutRadu28

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 11.01.2021
Salutare,

In primul rand mentionez ca nu am avut niciodata o camera video de actiune, nu sunt un pasionat de video neaparat, nu fac youtube etc. Vreau sa-mi cumpar insa o camera prin care sa pastrez memorii din vacante, drumuri cu bicicleta, snorkeling etc. Daca ma puteti ajuta cu un sfat privind ce camera sa achizitionez mi-ar fi de mare ajutor.

Din pareri citite pe internet, clipuri vizionate pe youtube majoritatea recomanda GoPro, inteleg ca sunt unele dintre ele si foarte bune, iar pe unele e doar brandul. Totusi, pentru ce o folosesc eu poate e prea mult GoPro Hero 9 Black. M-as bucura de ce ofera, dar cred ca m-ar multumi si un GoPro 7 Silver, pe care il gasesc la jumatate de pret. Am incercat sa ma uit si dupa un Hero 7 Black, dar nu prea mai e de gasit pe nicaieri. Nu exclud si o alta firma daca as intelege ca este ceva ok calitate-pret. As prefera sa il cumpar din magazin, exclus olx. Buget: Parca nu m-as duce pana in 2000 lei, as incerca sa ma incadrez in 1000-1500 lei.

Si inca o intrebare foarte importanta: cu ce accesorii vine camera in pachet si ce ar fi un must have pe care sa il cumpar imediat (card de memorie, baterie, maner etc.)?

Va multumesc!

#2
CeapaIndustries

CeapaIndustries

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 20.01.2016
Ia vezi Insta360 GO 2, trebuie sa apara zilele astea, poti sa faci preorder deja. Din ce am vazut pe youtube e foarte mica,portabila, calitate si functii cat cuprinde si costa vreo 300$ deci e in bugetul tau.

#3
IonutRadu28

IonutRadu28

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 11.01.2021
As vrea sa am camera în 2-3 zile maxim, urmează sa plec în concediu.

#4
Gee-Gee

Gee-Gee

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 02.11.2007
salutare, intreb aici ca sa nu deschid alt topic: ce ati alege intre gopro 7 silver si gopro 2018 ( cu tot cu firmare de gopro 5) ? multumesc

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate