Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...
 Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?
 

Alternativa logic compact

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
crs12decoder

crs12decoder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 27.12.2005
Salut. Acum vreun an m-am lasat de tigari (1.5 pachete de dunhill albastru pe zi) si m-am apucat de Logic Compact 18 mg tabacco.
Din pacate acum cateva zile am aflat ca logic compact iese de pe piata din RO asa ca am intrat in panica si mi-am cautat repede o alternativa pentru vaping (horror... sunt atat de multe variante ca o iei razna). Va dati seama ca pentru un necunoscator, alegerea unei variante bune pentru tine e aruncare cu zarul. In fine, mi-am luat un voopoo drag de pe emag si niste arome acolo + nicotina si mi-am dat seama ca scoate o gramada de abur.

Din cate am inteles densitatea fumului are legatura cu... rezistenta sau cu atomizorul. Imi puteti recomanda va rog ceva (rezitenta/atomizor/lichide whatever) care sa semene cat mai mult cu logic compact 18 mg tabacco?
Ce-mi placea la el era ca trageai din el ca din tigara. Nu scotea mult fum, nu mirosea in jurul tau.. si faptul ca trageai din el cu ceva mai multa dificultate decat din asta. Era foarte similar cu tigara.

Edited by crs12decoder, 17 March 2021 - 23:40.


#2
DDooGG

DDooGG

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 29.11.2020
Iti trebuie un mod MT , adica (mouth to lung) , tragi in gura si apoi in piept . Sunt o gramada pe piata . Eu ti-as recomanda https://www.vapers-o...opoo-negru.html
ideea e ca-l poti folosi si MT si DL ( direct in plaman ) prin simpla introducere inversa a atomizorului . In plus e mic , discret si are capacitate lichid mare, de 4,5ml . Bateria se incarca de la zero la full in 59 minute.

Edited by DDooGG, 18 March 2021 - 00:02.


#3
crs12decoder

crs12decoder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 523
  • Înscris: 27.12.2005

View PostDDooGG, on 18 martie 2021 - 00:01, said:

Iti trebuie un mod MT , adica (mouth to lung) , tragi in gura si apoi in piept . Sunt o gramada pe piata . Eu ti-as recomanda https://www.vapers-o...opoo-negru.html
ideea e ca-l poti folosi si MT si DL ( direct in plaman ) prin simpla introducere inversa a atomizorului . In plus e mic , discret si are capacitate lichid mare, de 4,5ml . Bateria se incarca de la zero la full in 59 minute.

Mersi pentru recomandare! Foarte bun. L-am cumparat acum o luna pe cel recomandat de tine si mi se pare perfect. Ma tine bateria o zi intreaga, nu curge, mtl-ul e ok, functionalitati ok, arata bine, e ieftin (am dat 350 pe cel de dinainte). Nu am nimic de reprosat. Diferenta imensa fata de ce porcaria de voopoo drag.

Edited by crs12decoder, 17 April 2021 - 12:40.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate