Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...

Strategie investie pe termen lung...
 

FS - Frumusețea ta de chip

* * - - - 6 votes
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
jezebelle

jezebelle

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 05.10.2017

View PostNotsure, on 08 martie 2021 - 22:55, said:

Oricum, tu esti pentru muzica ceea ce karax e pentru fuziunea nucleara.
Asta venind de la unu' care ascultă grohăituri de epileptici și porci înjunghiați și numește mizeria aia ''muzică''.

View Postsandel1, on 08 martie 2021 - 22:59, said:

Mi-ai dat daună totală, că nu știu să existe manele bune. Posted Image
Păi dacă așa stă treaba, atunci în exprimarea matale ai făcut un pleonasm grosolan. Măi culților care sunteți voi culți. Posted Image

#38
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019
Băi, dacă tu nu înțelegi muzica pe care o ascultă el, e ok, dar nu te apuca să o cataloghezi.

Eu ascult orice, fără prejudecăți, însă această asa zisa melodie e fada si slabă.
Dar, dacă ție îți place..., asta e, audiție plăcută.

#39
jezebelle

jezebelle

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 05.10.2017

View PostCovertTwo, on 08 martie 2021 - 23:42, said:

dar nu te apuca să o cataloghezi.
Right, pen'că e la modă să fii cât mai politically correct și cevelezat. Ce ne-am face fără moraliștii ăștia de interneți? Viața ar fi pustiu.

#40
CovertTwo

CovertTwo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,057
  • Înscris: 16.09.2019
Mă rog, fără politically correct, eu îți spun că melodia aia mie mi se pare o mizerie, dar nu mă interesează.
Happy ? Sau trebe să mi placă si mie ?

#41
jezebelle

jezebelle

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,362
  • Înscris: 05.10.2017

View PostCovertTwo, on 09 martie 2021 - 00:01, said:

eu îți spun că melodia aia mie mi se pare o mizerie,
Nu știi ce e frumos.

#42
valirex

valirex

    Muzeul Lampilor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,746
  • Înscris: 30.07.2006
Nu stiam ca exista topic si pentru manele, acum am aflat.

#43
sandel1

sandel1

    Avat de 4 kg/75 cm. Ultimul, balastierele usl au distrus râul.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,072
  • Înscris: 24.02.2011

View Postjezebelle, on 08 martie 2021 - 23:34, said:

Păi dacă așa stă treaba, atunci în exprimarea matale ai făcut un pleonasm grosolan. Măi culților care sunteți voi culți. Posted Image
Nu e nici un pleonasm, trebuie să existe și vreo manea bună, dar sigur nu-i aia aleasă de tine! Posted Image

#44
Notsure

Notsure

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,206
  • Înscris: 15.05.2016

View Postjezebelle, on 08 martie 2021 - 23:34, said:

Asta venind de la unu' care ascultă grohăituri de epileptici și porci înjunghiați și numește mizeria aia ''muzică''.

Vrei sa iti arat ce saracuta cu duhul esti? Ca o fata modesta, de la tara.
Da la 0:14  [ https://www.youtube-nocookie.com/embed/YVoj-TVPWow?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
E cumva trupa ta care grohaie?
Oricum, astia o fac in mod mediocru, sunt la talpa muzicii metal.

#45
glassofwine

glassofwine

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,032
  • Înscris: 17.11.2011
Topicul asta e metoda prin care Softpedia isi trolleaza membrii, si ar trebui sa fie deschis doar de 1 aprilie.

Edited by glassofwine, 09 March 2021 - 21:21.


#46
ALEXTheTrap22

ALEXTheTrap22

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 484
  • Înscris: 19.04.2020
Apropo de F.Salam, eu nu suport deloc muzica rromului! Chiar acum o zi, omu' a scos o piesă (pe care o pusese mama tare la boxă; se chema ceva de genul ,,nu e de vina pentru trecutul tau" sau dracu să o ia, că v-am zis, ăsta e pe lângă muzică mereu. Ca să vedeți, negativul bun, ducea spre R&B, jazz și chiar blues, acompaniat de un beat trap mai lent, adică, dacă aș avea negativul ăla eu aș putea scoate o melodie R&B în tot sensul adevărat al cuvântului. Dacă negativul e bun, vocea lui F.S. ca întotdeauna este jelitoare.  Totuși nu înțeleg o chestie, de ce Copilu Minune, Gutză, ăsta zbeara în halul ăsta când cântă? Nu mai zic de Salam când cântă live. Acolo să vezi grohăituri și orăcăituri.... Mai sunt unii care cântă manele-pop, Jador, Nikolas SAX multi altii.. aia vad ca nu urla.. Dacă au influențe pop..  (am auzit de ei cum am mai zis într-un alt topic, de la colegii mei de clasa (pentru că am numai rromi în clasă; oricum e ultimul an alături de ei). Maică-mea asculta mereu muzici din acestea,ieri spre exemplu toată ziua a ascultat tare la boxă numai Guță, Theo Rose, Bogdan de la Ploiesti, dracu sa le ia că nu mă interesau.. Deci, oamenii ăștia fac manele, numai negativul fiind bun, la ultimele piese din 2020 încoace. Oricum, mă duc să ascult playlisturile mele de pe Deezer cu muzica rock, alternativa, electro, pop rock, Dubstep etc

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate