Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Solutie protectie vandali/hoti internet

* - - - - 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#19
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,268
  • Înscris: 01.12.2001

View Postbigpanz3r, on 02 martie 2021 - 01:06, said:

2. Am si spus dar esti prea ocupat sa ma judeci pe mine, ca am de ceva vreme verificare pe telefon two step auth
Daca ai verificare in 2 pași, nu e nimeni altul în contul tău. Un bug ceva

#20
Cojocel

Cojocel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 18.03.2009

View Postbigpanz3r, on 02 martie 2021 - 00:18, said:

Uite, deci eu primesc mail pe telefonul meu, acel MOTO G5. Dar, CINE naiba este acest One Plus? Aceeasi tarasenie am patit o cu un Galaxy S10. Cu o luna in urma.
Va rog din INIMA, fara vrajeala, sa ma ajutati, ma exaspereaza!
E ceva normal, daca folosesti emulatoare de Android pe PC. Uite la mine: Samsung + OnePlus. Si nu folosesc decat un singur emulator, BlueStacks, dar pe 2 PC-uri si cu versiuni diferite, de acolo cele 2 dispozitive.
Attached File  Screenshot 2021-03-02 093236.png   61.12K   36 downloads

Edited by Cojocel, 02 March 2021 - 09:43.


#21
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014

View Postsags, on 02 martie 2021 - 07:59, said:

@bigpanz3r: Vezi ca intr-o imagine de mai sus, cea cu ‘Remote erase requested’ pe fond verde, apare adresa ta de email. Sterge atasamentul respectiv.

Sa il stearga cineva te rog, un moderator sau nu stiu... ca habar nu am cum sa o fac

View Postxymzar, on 02 martie 2021 - 08:53, said:

Acum ca am vazut topicul colegului zic sa ma uit si eu in cont si surpriza.
In decembrie apare un Pixel 4 XL conectat.Posted Image
Am schimbat parola sa fiu sigur.


Dar care naiba e faza ???
E dubios...
Hai, bine, poate tu intri pe deep web sa ti vinzi cristalul ala albastru
nu cred ca ar ajuta bitdefender la ceva...

View PostHunor_66, on 02 martie 2021 - 08:57, said:

Sau s-o logat pe cont de pe telefonul altcuiva, in trecut.
O pus pe cineva sa intre pe contul lui.

Nu cred frate... chiar nu cred

View Postdorin_2k, on 02 martie 2021 - 09:13, said:

Daca ai verificare in 2 pași, nu e nimeni altul în contul tău. Un bug ceva

SPER ! Iti multumesc pentru incurajare! Apreciez.
Nu ca altii care iau aerul degeaba, personaje toxice de care e Plin internetul si forumul asta. Si moderatorii sunt niste trolli nesimtiti daca nu stiai. Eu i-am cerut sa nu mai lase toti derbedeii si golanii sa faca haos aici, sa tina ordinea, ca isi bate joc de mine cu caterinca lor pe seama lor cand la mine e o situatie delicata, si asta mi-a zis, Te rog nu mai fuma :SMILEYFACE: fumata e ma-ta baa, e bine? Ai cum sa mi dai avertizare pentru asta? Eu cred ca sunt foarte indreptatit sa zic asta. Nu stiu ce imi poti demonstra.

View PostCojocel, on 02 martie 2021 - 09:42, said:

E ceva normal, daca folosesti emulatoare de Android pe PC. Uite la mine: Samsung + OnePlus. Si nu folosesc decat un singur emulator, BlueStacks, dar pe 2 PC-uri si cu versiuni diferite, de acolo cele 2 dispozitive.
Attachment Screenshot 2021-03-02 093236.png

Deci nu cred ! Serios? Dar cum ti-ai dat seama????
Am facut asta doar trecator, nu mai fac.
Acel galaxy S10 tot habar nu am cine este...
Deci chiar de la asta sa fie? Iti multumesc MULT pentru ajutor!

Nu situ cum exista si oameni ok aici si sunt amestecati cu creaturi ce nu merita sa traiasca, eu niciodata in viata mea, ai cuvantul meu, nu m-am dus la om pe pagina sa fac troll, si nici nu pot intelege, si stii? Tot EU raman cu buza umflata, Niciodata EI!

De ce nu putem coexista toti sanatos?

Edited by bigpanz3r, 02 March 2021 - 10:23.


#22
Cojocel

Cojocel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 18.03.2009
Mai mult ca sigur si acel S10 este tot un emulator. Ori e acelasi, dar facandu-i update a aparut ca alt dispozitiv, ori te-ai jucat tu cu alt emulator. Da click pe cele 3 puncte din dreptul lui, apoi "Deconectati-va" si n-ar trebui sa mai apara pana nu folosesti iar emulatorul (care ar trebui sa iti ceara reconectarea contului).
Asigura-te ca ai activata autentificarea in 2 pasi.

#23
bigpanz3r

bigpanz3r

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 22.01.2014

View PostCojocel, on 02 martie 2021 - 10:34, said:

Mai mult ca sigur si acel S10 este tot un emulator. Ori e acelasi, dar facandu-i update a aparut ca alt dispozitiv, ori te-ai jucat tu cu alt emulator. Da click pe cele 3 puncte din dreptul lui, apoi "Deconectati-va" si n-ar trebui sa mai apara pana nu folosesti iar emulatorul (care ar trebui sa iti ceara reconectarea contului).
Asigura-te ca ai activata autentificarea in 2 pasi.

Iti multumesc frumos pentru tot ajutorul acordat, mi-a placut cum ai vorbit si ai expus problema, pare chiar o explicatie plauzibila, ceea ce nu prea inteleg eu, este ca... de ce? De ce un telefon random apare acolo cand eu Oricum m-am conectat la BlueStacks CU contul Meu google, ar fi trebuit poate sa apara Moto G5, telefonul meu... de ce telefonul altcuiva?

Edited by bigpanz3r, 02 March 2021 - 10:43.


#24
Cojocel

Cojocel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 412
  • Înscris: 18.03.2009
Pentru ca BlueStacks nu face decat sa emuleze un dispozitiv, nicidecum telefonul tau. E ca si cum te-ai conecta cu contul tau Google pe un alt telefon/tableta. In functie de kernel / versiunea android a emulatorului, pot aparea diferite modele de telefoane in lista. Am avut si eu o droaie de Galaxy-uri si de OnePlus-uri in istoric...

Edited by Cojocel, 02 March 2021 - 10:51.


#25
sags

sags

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,940
  • Înscris: 24.04.2013
Nu-i telefonul altcuiva, e modelul de telefon pe care il emuleaza BlueStacks sau ce ai folosit, probabil si in functie de cum l-ai configurat. Emulatorul nu are habar de ce alte telefoane mai ai tu conectate la acel cont Google.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate