Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Combinatie de conturi pentru tran...

Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...
 Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 

Problema...

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004
Sal, am o problema, am un site fara continut dar cu zeci de mii de vizitatori, dar neogen nu aproapa reclama, chiar daca e un site practic fara contiut...

Stiti pe altcineva care nu se ia dupa contiut (in romaneste siteul)?

#2
Mosotti

Mosotti

    Geniu umil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,295
  • Înscris: 21.04.2004
ce-ar fi sa faci ceva util pentru umanitate? de ex, un site CU continut

#3
assault

assault

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 29.09.2005
hmm pai si daca nu ai continut cum de atragi zeci de mii de vizitatori  :confuzzled: ?

#4
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004
de fapt nu-i al meu, dar asa am auzit , ati auzit de stirileprotv.uv.ro

#5
aolex

aolex

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,829
  • Înscris: 06.12.2004
pentru imbecilitati din astea nu o sa va accepte nici dracu, pe masura ca sunteti doar niste copii stresati care nu au ce face! habar nu aveti la ce foloseste advertisingul...

#6
gcm

gcm

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 12.11.2005
astia-s din-aia care dau mass pe net...

#7
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004

Quote

pentru imbecilitati din astea nu o sa va accepte nici dracu, pe masura ca sunteti doar niste copii stresati care nu au ce face! habar nu aveti la ce foloseste advertisingul...

in primu rand nu-s copil, in al doilea,
omule nu te stresa, la 200,000 de vizitatori zilnic cat are fa si tu un calcul ce-ar scoate o reclama pusa acolo chiar daca is numa aiureli, din 3-4 reclame poti face 1000$ p zi

Edited by Hysony, 27 March 2006 - 20:30.


#8
Rares_Pintea

Rares_Pintea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 401
  • Înscris: 18.11.2004
WTF , cred ca am primit 30 de mass-uri azi cu "site-ul" asta

n-ai cum sa ai publicitate pe site-ul asta , decat daca faci reclama la AG-7 anti-Gutza, sau mai stiu eu ce arme inteligente, cu "public" target-at :))

#9
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004
astai chstia, cum faci reclama la un site de 200,000 viz/zilnic, chstie banala dar totusi intortocheata

#10
gcm

gcm

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,255
  • Înscris: 12.11.2005

View PostHysony, on Mar 27 2006, 21:29, said:

in primu rand nu-s copil, in al doilea,
omule nu te stresa, la 200,000 de vizitatori zilnic cat are fa si tu un calcul ce-ar scoate o reclama pusa acolo chiar daca is numa aiureli, din 3-4 reclame poti face 1000$ p zi
mosule, pune-ti un contor de la Trafic.ro acolo...chiar as fi interesat sa vad ce statistici arata ei...fiind al tau acel contor, normal ca poti sa il pui sa inceapa de la "n" milioane ..
hai noroc si la mai mare !

#11
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004
mosule, nu-i al meu site-ul, dar da-i mosule refresh peste 5 secunde sa vezi diferenta si te asigur ca a inceput de la 0 (am fost printre primii care l-a vazut)

dupa cum mere vestea pe mass nu cred ca-i fake... :worthy:

Edited by Hysony, 27 March 2006 - 20:54.


#12
Meghido

Meghido

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 326
  • Înscris: 01.12.2005
vreau si eu link-ul de la site...
iti putem spune care e faza, de ce nu iti accepta...

si chiar sunt curios sa vad pagina

#13
assault

assault

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 29.09.2005

View PostHysony, on Mar 27 2006, 21:29, said:

la 200,000 de vizitatori zilnic cat are fa si tu un calcul ce-ar scoate o reclama pusa acolo chiar daca is numa aiureli, din 3-4 reclame poti face 1000$  p zi
saracutu de tine  :console: ... ai febra sau ce ai  :lol:?
care 200.000 pe zi ? de cand s-a infiintat "site-ul" are 262.000 si alea-s acessari vezi daca dai refresh iti face ink "un vizitator"  :w00t:.

Edited by assault, 28 March 2006 - 06:30.


#14
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,658
  • Înscris: 26.11.2001
1. ala nu e counter zilnic, ci e de N zile !
2. ce advertiseri crezi ca ar fi interesati sa isi puna reclama acolo ? Tu ti-ai face reclama pe o astfel de pagina ?
3. sunt acum ~ 336 000 afisari, ceea ce nu e nimic impresionant, pt ca nu sunt/zi !

#15
Marshall

Marshall

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 24.03.2006
am primit si eu o groaza de mesaje cu site-ul asta, dati frate click dak nu avetzi ce face..

Edited by Marshall, 28 March 2006 - 13:34.


#16
assault

assault

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 415
  • Înscris: 29.09.2005

View PostMarshall, on Mar 28 2006, 14:32, said:

am primit si eu o groaza de mesaje cu site-ul asta, dati frate click dak nu avetzi ce face..

ai uitat ghilimelele de rigoare :P

#17
Hysony

Hysony

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 21.08.2004
80% poate mai mult is vizitatori noi, nu crde ca se apuca aia care intra pe site sa dea refresh pana la disperare

zic pe zi deoarece l-am vazut cand avea in jur de 9000, si asta era alaltaieri seara

toata lumea stie ca asta nu-i un site, ci o pagina cu 2 fraze si un counter, dar care are afisari, idee era sa poti scoate bani din el...
pana la urma o sa se opreasca, in cateva zile poate mai repede, dar daca omu' punea reclama de la inceput lua ceva

Edited by Hysony, 28 March 2006 - 15:04.


#18
Dan55

Dan55

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 444
  • Înscris: 22.12.2003
Se fac 20 pagini sa zicem pagina a, b, c, etc.. se pun pe un server free, pui pe ele un script care sa faca refresh la pagina la fiecare 20 de secunde si care ca contina linkul asta :http://rightstats.co....asp?cid=188962 si vei avea un asa zis vizitator pe secunda pe pagina 21 care contine si ea linkul de mai sus.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate