Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Truman Show

  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Cum pot sa fiu sigur ca nu sunt un fel de Truman din Truman Show. Am impresia ca acel film a fost facut pentru a ma deruta. Cum as putea sa stiu sigur ?




PS. Imi pare rau pentru lipsa scenelor de sex si actiune Posted Image...

Edited by jimi91, 26 February 2021 - 17:40.


#2
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,363
  • Înscris: 11.08.2003
Ti-as da eu niste sugestii dar dupa ce se muta threadul asta pe Fun, ca aici ar fi periculoase.
In principiu, vezi daca poti iesi din oras.

#3
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Te duci la psihiatru si iti spune el daca esti sau nu Truman. Daca esti, o sa iti dea niste bombonele ca sa iti treaca.

Edited by Friskey, 26 February 2021 - 18:35.


#4
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,111
  • Înscris: 30.04.2007
iesi din rutina zilnica si vezi daca se agita lumea care orbiteaza in jurul tau, ascunde-te o saptamana si vezi daca te cauta "cu faclii" asemenea filmului, daca n-au faclii, te-ai speriat degeaba.

ah!! si NU LUA PASTILA ROSIE!

Edited by r_murphy, 26 February 2021 - 18:36.


#5
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,514
  • Înscris: 30.08.2017

View Postjimi91, on 26 februarie 2021 - 17:35, said:

Cum pot sa fiu sigur ca nu sunt un fel de Truman din Truman Show. Am impresia ca acel film a fost facut pentru a ma deruta. Cum as putea sa stiu sigur ?


Nu traiesti intr-un show ci intr-o simulare. In realitate lumea a fost cucerita de unguri iar romanii au fost bagati intr-o simulare d-aia nasoala.

#6
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postsorin147, on 26 februarie 2021 - 18:18, said:

Ti-as da eu niste sugestii dar dupa ce se muta threadul asta pe Fun, ca aici ar fi periculoase.
In principiu, vezi daca poti iesi din oras.

Am iesit si din tara, dar, nu stiu ce sa zic...mie toti oamenii imi pareau actori...Si as spune ca erau actori slabi, era foarte evident ca ma urmareau

#7
Alex432

Alex432

    sit at big tables

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,212
  • Înscris: 28.05.2020
Ca indemn initial, iesi afara din casa, Traieste viata reala !

Toti cei care stau mult pe PS, PC, TV, Tel, jocuri... nu isi traiesc viata, desi nu sunt morti, traiesc intr-un fel de staza digitala fara a mai percepe realitatea adevarata. Ei au impresia ca totul se reduce la o distractie digitala permanenta - nu mai fac distinctie intre pixeli si realitate - in momentul ala sunt terminati.

#8
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostFriskey, on 26 februarie 2021 - 18:35, said:

Te duci la psihiatru si iti spune el daca esti sau nu Truman. Daca esti, o sa iti dea niste bombonele ca sa iti treaca.

De unde stiu eu ca acel psihiatru nu e mana in mana cu ei ? De unde stiu ca cei de pe forum, da, cei de aici, nu sunteti actori ?

#9
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,514
  • Înscris: 30.08.2017
Intri tare in el. Daca e actor, joaca dupa un scenariu, capacitatea de a improviza probabil e limitata.Oricat ti-ar zice ca nu e asa sau ca esti dus cu pluta, nu-l crezi si te dai si mai tare la el. La un moment dat va ceda si va recunoaste totul.

Totusi, te-ai gandit ca si noi pe-aici am putea fi actori?

#10
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postgeorge_alexandru, on 26 februarie 2021 - 18:50, said:

Intri tare in el. Daca e actor, joaca dupa un scenariu, capacitatea de a improviza probabil e limitata.Oricat ti-ar zice ca nu e asa sau ca esti dus cu pluta, nu-l crezi si te dai si mai tare la el. La un moment dat va ceda si va recunoaste totul.

Totusi, te-ai gandit ca si noi pe-aici am putea fi actori?

Da, m-am gandit....esti actor ?

#11
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,682
  • Înscris: 22.01.2015
Ca actor nu-mi permit sa fac rau fizic/phisic personajului principal.    Uite,eu acum te trimit la origine!(stii tu,crapatura primordiala).  Sant actor.  Iesi pe strada si fa ce am facut.  Daca te ia ISU inseamna ca nu e film,e junglA!  REAL LIFE.

Te tin balamalele pt experiment?

#12
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,975
  • Înscris: 18.09.2008
Efect advers de la vaccin?

#13
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,471
  • Înscris: 17.04.2006

View Postjimi91, on 26 februarie 2021 - 18:43, said:


De unde stiu eu ca acel psihiatru nu e mana in mana cu ei ? De unde stiu ca cei de pe forum, da, cei de aici, nu sunteti actori ?
De unde stim ca nu esti tu mana in mana cu ei?

#14
GlCA_Contras

GlCA_Contras

    Master Mind

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,662
  • Înscris: 21.03.2020
Iti spun un secret, e plin de figuranti care posteaza aici la indicatia regizorului... Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate