Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

Receiver satelit HD

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012
Bună ziua tuturor vreau sa îmi achiziționez un receiver satelit HD marca Amiko buget 200 RON nu mai mult  și mar interesa modelul Amiko  mira wifi 2 deoarece este greu sa trag  cablul de net în camera și dacă ma poate ajuta cineva la acest model dacă  este ok la sh***************** va mulțumesc și rog fara răspunsuri inutile

Edited by KLM2009, 24 February 2021 - 14:18.


#2
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,840
  • Înscris: 07.07.2009
Fără discuții despre share.

#3
dragosh82

dragosh82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 658
  • Înscris: 18.12.2004
eu nu recomand firma asta ca nu ai suport la ele, una iti vand si cand nu mai merge ceva nu mai ai cu cine sta de vorba

#4
istrate01

istrate01

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 998
  • Înscris: 18.06.2012
Ok scuze dar atât întreb merge sau nu

#5
laurentiu_73

laurentiu_73

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 24.07.2009
Salutare! Am un receptor satelit SAMSUNG HD de la Telekom care in curand va deveni ,,liber de contract" urmare a rezilierii contractului cu Telekomul. Intrebarea este: pot sa-i fac ceva pentru a-l utiliza in continuare pentru receptia programelor ,,free" de pe satelit? Va multumesc pentru eventualele raspunsuri.

#6
innesat

innesat

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 8,038
  • Înscris: 26.09.2010
Nu. Are soft de la Telekom și nu ai ce face cu el. Poate doar sa te uiți la Etno, Taraf și Nasul.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate