Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce sa aleg dintre urmatoarele mod...

Carduri microSD comparatie

Spiritism

Evacuare condes centrala termica ...
 Carucior furtun de 3/4

Recomandare vas wc cu bideu integ...

Multifunctionala care sa scaneze ...

Fotbal pe oculus meta quest 3
 Renuntare oferta angajare in detr...

Am joc cumparat si nu-l mai pot f...

Pardoseala foarte denivelata apar...

Garnitura robinet baie
 Probleme dupa fractura picior

Parcare Militari Residence

Taxa pe soare

din greseala am stropit pomii cu ...

Pret abonament Orange TV Satelit

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

RomanMartin

RomanMartin

New Member

• Grup: Candidate Members
Poate sa-mi zica cineva de ce abonamentele sunt diferentiate la client. Am pachetul Family si acum cu majorarea platesc 11 euro lunar iar pe pagina oficiala apare cu 8 euro lunar.

Pololica

Pololica

Senior Member

• Grup: Senior Members
Ce ai inclus in abonamentul de 11E si ce se ofera la 8?

Eu am 3 abonamente de 8E, dar unul este redus cu 2 (deci platesc 6E pentru el) si nu are roaming si 12GB de net (38 in total) fata de celelalte doua (cu roaming si 50 GB fiecare), dar are nelimitat dupa terminarea cantitatii. Mai adaug 50GB la comun (pe principiul: primul venit, primul servit, nu conteaza care incepe si care termina).

Alta chestie: acum aproape un an mi se propusese, tot la 8E: internet 300Mbps, TV Global+HBO (sper ca am retinut bine HBO Go)+3 CI (pentru 3 televizoare) plus 100GB la comun (formam abonament Family si Love sau ceva de genul, dar primeam niste net la comun). Stiu ca primul decodor (CI+ sau "conserva") este gratuit, restul costa 1E (sau ceva de genul asta), plus reducerea de 2E (la abonamentul fara roaming) si 4 luni gratuite la unul din cele 2 abonamente cu roaming.

Depinde foarte mult ce mai are clientul pe langa acel abonament si la ce tarife/beneficii se raporteaza.

kopilu_198

kopilu_198

Senior Member

• Grup: Senior Members
nu ai citit totul:
În cazul în care serviciul de TV prin satelit este achiziționat împreună cu un abonament Fix Net 4G sau de voce mobilă, reducerea promoțională se aplică lunar pe întreaga perioadă contractuală, după cum urmează:
    3 € reducere la abonamentul Local HD
    3 € reducere la abonamentul World HD
    3 € reducere la abonamentul Family HD

RomanMartin

RomanMartin

New Member

• Grup: Candidate Members

kopilu_198, on 22 februarie 2021 - 13:14, said:

nu ai citit totul:
În cazul în care serviciul de TV prin satelit este achiziționat împreună cu un abonament Fix Net 4G sau de voce mobilă, reducerea promoțională se aplică lunar pe întreaga perioadă contractuală, după cum urmează:
3 € reducere la abonamentul Local HD
3 € reducere la abonamentul World HD
3 € reducere la abonamentul Family HD
Abonamentul este simplu numai la tv satelit fara nici o alta optiune, fara nici un alt serviciu!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate