Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Cum sa ma impac cu fosta?

* - - - - 8 votes
  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#1
csforever82

csforever82

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 12.11.2020
Va salut pe toti! Ma numesc Cristian am 21 de ani si am o iubita de aprox 3 ani si 2 luni. Vreau sa va povestesc ce s-a intamplat si sa imi spuneti parerea voastra am sa incerc cat mai pe scurt, raman dator!
La inceput a fost frumos, ne am cunoscut in oras si ei a inceput sa ii placa de mine si am ajuns sa formam un cuplu. De a lungu relatiei am inselat o cu alte fete, si ea m a inselat pe mine cu cativa baieti dar am trecut peste. Acum o luna recent ne am certat urat din cauza ca nu m am vazut cu ea si m am vazut cu un prieten (aveam ceva de rezolvat impreuna fara sa stie ea) infine. Din ziua aia nu ne am mai scris nici unul 2 saptamani si dupa aceea am inceput sa vorbim iar(eram despartiti). Ea cat timp am fost despartiti a vorbit cu alti baietii si cu unul s a vazut( nu s a intamplat nimic pur si simplu vazut) si eu am vorbit cu altele infine.
Ea mi a spus ca s a despartit de mine deoarece s au adunat foarte multe , desi ma iubeste in continuare. Eu mi am dat seama ca o iubesc in timpul asta cat am fost despartiti, o iubeam si inainte dar nu ii aratam. Acum eu am vrut sa ma impac cu ea si ea imi spune ca nu stie daca poate sa uite cat am facut o sa sufere in astia 3 ani. Eu o iubesc foarte mult, recunosc sunt ranit si vreau sa fiu cu ea deoarece o iubesc prea mult. Cu ea am facut atatea lucruri ea mi a fost aproape mereu. Nu stiu ce sa cred, ma iubeste sau nu ma mai iubeste ea spune ca daca nu ma iubea nu se mai vedea cu mine se pupa sex etc. Mentionez ca ne vedem des si ne pupam si nu suntem impreuna. Imi spune ca poate are nevoie de o saptamana doua sa isi revina desi a trecut o saptamana in care am lasat o, doar ca imi e frica ca in acest timp sa nu vrea ceva cu altul. Imi spune ca ea oricum cu mine vrea sa fie doar ca se simte ciudat cateva ore se simte bine si ca dupa cateva ore se simte
Naspa, devine rece. Ne am mai despartit si ne am impacat dar nu asa. Simt ca nu ma iubeste e rece cu mine(are o perioada stresanta poate de aia nu stiu)... dati mi un sfat ce pot sa fac sa o recuceresc.. i am aratat saptamana asta ca o iubesc enorm si mi a spus ca a vazut ca o iubesc si poate profita.. cand nu sunt cu ea ma simt foarte naspa.. ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc frumos!

#2
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Măi, tu te plictisești grav, este? Abia te-ai plâns că are dureri în timp ce faceți gimnastică în pat. Când ai visat, atunci sau acum?

Edited by althea, 20 February 2021 - 06:00.


#3
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,662
  • Înscris: 05.02.2012

Quote

Ma numesc Cristian am 21 de ani si am o iubita de aprox 3 ani si 2 luni.

Eu as chema politia

#4
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,778
  • Înscris: 12.01.2018
Ce-s alea ,,altele infine,,?

#5
csforever82

csforever82

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 12.11.2020
Inafara de misto uri, poate cineva sa imi ofere un raspuns serios?

#6
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009
E clar, sunteti facuti unul pentru altul, mai ales ca in 3 ani, v-ati babardit fiecare cu cine a apucat ...

#7
silesax

silesax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 47,162
  • Înscris: 15.10.2009
ce răspuns serios vrei? niciunul nu păreți a fi capabil de o relație.. v a certati v a despărțiți, v a înșelați unu pe altu.. ce dracu de relație e asta? tu chiar asa vezi o relație pe termen lung??!

#8
apocalipsul

apocalipsul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,481
  • Înscris: 26.01.2014
bă baiatule Posted Image ... un cuplu inseamna sa locuiti impreuna, sa va mirositi bașinile, sa trageti amandoi intr-o singura directie, sa aveti obligatii comune, sa impartiti cheltuieli, etc... voi nu ati fost, nu sunteti si nici nu veti fi niciodata un cuplu.
daca o iubesti, las-o!!... tu esti doar egoist, n-o iubesti!
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jMfXWjODaRo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
conteaza si ce spune dar mai ales ce face. daca ati inselat o data, o veti mai face cu siguranta.
barbatul inseala cu trupul si cu mintea... femeia inseala cu sufletul... in general si de principiu, o femeie se desparte pentru a intra in alta relatie, nu pentru a sta singura.
canbd o femeie te inseala, iti dai seama imediat, ca nu poate sa ascunda.
esti ranit? esti ranit in amorul propriu... ia respinge-o si devino inabordabil, sa vezi cum se agata de tine cu ghiarele si cu dintii Posted Image

#9
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008

 tablagiu_xxx, on 20 februarie 2021 - 06:28, said:

E clar, sunteti facuti unul pentru altul, mai ales ca in 3 ani, v-ati babardit fiecare cu cine a apucat ...

Da, zici ca e o relatie intre doi de la Spitalul 9.

#10
Alex432

Alex432

    sit at big tables

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,212
  • Înscris: 28.05.2020

 csforever82, on 20 februarie 2021 - 06:24, said:

poate cineva sa imi ofere un raspuns serios?
Fiindca ai deschis subiectul pe aria "Fete Jucause", iti raspund din experienta mea aferenta:
- Tu, o iubesti enorm, dar asta nu se poate fara sex inclusiv, intelegi ce zic ?
Daca ea are dubii, fa-i un desen 3 D. Esti rezolvat .

#11
Bogotta

Bogotta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,425
  • Înscris: 24.02.2017
Nu

#12
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,604
  • Înscris: 12.06.2010
Las-o in pace! Macar 6 luni; luati-va la revedere politicos si vedeti-va fiecare de viata lui. Daca e sa fiti impreuna, peste 6 luni te asteapta un futai epocal, d'ala de cade guvernu' a doua zi. Si o sa traiti amadoi fericiti pana la adanci batraneti, daca scapati de covid.

#13
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,263
  • Înscris: 01.12.2001
Titlul spune tot:"cu fosta".
Deja e "fosta". Nu mai ai ce face.
Treci la "următoarea".

#14
bvygKLM

bvygKLM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 796
  • Înscris: 07.01.2021
Da-i pace!

#15
ursamajor

ursamajor

    Anonymous

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,410
  • Înscris: 08.12.2005
Colegii zic:

 lucianburjuiul, on 20 februarie 2021 - 07:46, said:

peste 6 luni te asteapta un futai epocal
dar nu uita intelepciunea romanilor:
"Phootere, non phootere laba necessarum est!" Asa ca tai-o si da-i in cap lu' Mutu!

#16
axisborn

axisborn

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,272
  • Înscris: 20.11.2020

 ursamajor, on 20 februarie 2021 - 08:37, said:

dar nu uita intelepciunea romanilor:
"Phootere, non phootere laba necessarum est!"

Nu e necesara, e trista.

Mai e o vorba la romani cu ciorba reincalzita...
De ce sa te mai impaci?
De aia se cheama fosta, gata, fuse si se duse, treci la alta.
Mai ales la 21 de ani? E chiar contraindicat sa te mai impaci.
Nu-i inteleg pe barbatii care fac cate o fixatie ptr cate o femeie. Fratilor, exista o gramada de femei pe toate drumurile, de ce sa te limitezi la una?

Edited by axisborn, 20 February 2021 - 08:50.


#17
lucianburjuiul

lucianburjuiul

    Unserious member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,604
  • Înscris: 12.06.2010

 apocalipsul, on 20 februarie 2021 - 07:20, said:

bă baiatule... un cuplu inseamna sa locuiti impreuna, sa va mirositi bașinile, sa trageti amandoi intr-o singura directie.. tu esti doar egoist, n-o iubesti!
Uite, sfaturi simple la obiect, punctuale, cu conditia sa citesti printre randuri... Ce e asa de greu!? Acum, am zis ACUM! Te duci la cumparaturi, iei 5 conserve de fasole cu costita. Iei si niste ciolan afumat. Si paine proaspata, calda sa fie. Călesti niste ceapa, tai si doi morcovi rondele. Pui costita, ceapa calita, morcovii, uleiul si continutul conservelor intr-o oala si le tii o ora la foc mic. Apoi cu muraturi, mancati fiecare o farfurie plina... Scoti sigurantele de la panou si va basiti pana nu va mai vedeti unul cu celalalt. Ai facut tot ce tinea de tine. Acum astepti. Love is in the air! Daca nici asa nu va impacati... nu mai sunt sanse. Uit-o, alta la rand! Acum ai si reteta fericirii.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/NNC0kIzM1Fo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#18
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,826
  • Înscris: 01.11.2005
Singurul lucru care-l puteti face e sa ramaneti prieteni cu beneficii. Si cam atat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate