Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor semnal hi to low

Jocuri Android Multiplayer online...

Diferenta consum smart meter - Co...

Recomandare demontare+instalare ...
 CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024

Scot penele dupa montajul tamplar...
 Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?

Aplicatie invatare limba Germana
 Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 

dresaj pisica

- - - - -
  • Please log in to reply
130 replies to this topic

#127
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
e asa blanda, ca omulPosted Image
se pune seara pe mana mea  , cand ma uit la  tv, si doarme pe bratul meu si se gudura , zici ca e om  Posted Image Posted Image Posted Image

#128
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,492
  • Înscris: 15.09.2010

View Postkarax, on 15 martie 2021 - 11:42, said:

ziceam sa ud degetele cu apa si sa dau dupa ea
Daca se supara pe tine, e posibil sa treaca  si luni pana sa aiba din nou incredere in tine. Pisicile tin supararea, nu sunt precum cainii. Bine, nu toate. Unora le trece mai repede. Birmaneza mea a tinut supararea un an dar e si foarte inteligenta si probabil are memorie mai buna.

#129
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
desi am dat cu apa dupa ea , si bocan cu ceva ca sa o dau afara de la camera mea , nu s-a suparat , seara de seara se aseaza pe brat la mine cand  ma uit la tv Posted Image Posted Image Posted Image

de cate ori is pisicile la calduri , ca vad ca dupa cateva zile de pauza  a reluat urlatul si tavalitul pe jos ca la calduri?

#130
Freddy12

Freddy12

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,492
  • Înscris: 15.09.2010
Ar trebui s-o sterilizezi sa scapi de o grija. Pisicile intra in calduri de mai multe ori intr-un an.

#131
kerkyra

kerkyra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,508
  • Înscris: 14.03.2006
Sa nu-i dai pastile, poate face piometru. Eu asa am patit cu a mea, si asta dupa doar cateva pastile, am ajuns la operatie pentru infectie si sterilizare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate