Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...
 Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...
 Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit

Routere detinute in trecut si in ...

Teii din fața casei
 

Plata catre IBAN bt24

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
S7venUp

S7venUp

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2019
Salut, incerc sa fac o plata catre un cont IBAN de la trezorerie prin BT24, si de fiecare data primesc eroarea ''Nu aveti drepturi sa continuati aceasta operatiune!'...nu am fost nevoit sa fac plati catre IBAN cu bt24 deci e posibil sa fac eu ceva gresit, dar a mai avut cineva problema asta?

Edited by S7venUp, 30 January 2021 - 09:49.


#2
exqusit_drunk

exqusit_drunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,713
  • Înscris: 17.12.2019
Plățile către trezorerie se fac diferit de restul transferurilor bancare. La BT cred că era ceva cu plăți la bugetul statului. Nu poți face o plată în cont de trezorerie către un agent economic. Doar o instituție a statului poate face o astfel de operațiune tot din cont de trezorerie.

Edited by exqusit_drunk, 30 January 2021 - 10:02.


#3
S7venUp

S7venUp

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 12.02.2019

View Postexqusit_drunk, on 30 ianuarie 2021 - 10:00, said:

Plățile către trezorerie se fac diferit de restul transferurilor bancare. La BT cred că era ceva cu plăți la bugetul statului.
A,nu stiam treaba asta,ma voi interesa atunci,multumesc.

#4
lone-wolf

lone-wolf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 27.06.2007
In BT24, la tab-ul "Plati" incearca "Plati RON-buget", s-ar putea sa reusesti.

Edited by lone-wolf, 30 January 2021 - 10:13.


#5
sags

sags

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,845
  • Înscris: 24.04.2013
In BT24 platile catre Trezorerie se fac din ‘Operatiuni’/‘Plati’/ Plati RON - buget’. Nu se pot face ca plati obisnuite pentru ca au nevoie de cateva informatii in plus.

Insa eroarea pare a fi de la altceva. Vezi la ‘Profilul meu’/ ‘Reguli semnatura’ si ‘Vizualizare drepturi’ daca nu cumva ai restrictii pe acolo sau limite de suma care te impiedica sa faci operatia pe care o doresti.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate