Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Roblux

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
ilioara2006

ilioara2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 30.08.2007
Salut ! exista vre-o posibilitate de a face rost de robuxi gratis sau la un pret mai mic decat cel de pe site ?  Multumesc !

Edited by ilioara2006, 29 January 2021 - 21:54.


#2
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,551
  • Înscris: 07.02.2003
Nope, cel mai safe e sa-i cumperi cand au oferta cu card.
Alta varianta este sa ai premium subscription si daca esti bun creezi obiecte pe care lumea le va cumpara si castigi robucsi.

#3
ilioara2006

ilioara2006

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 30.08.2007

View Postandreic, on 29 ianuarie 2021 - 22:10, said:

Nope, cel mai safe e sa-i cumperi cand au oferta cu card.
Alta varianta este sa ai premium subscription si daca esti bun creezi obiecte pe care lumea le va cumpara si castigi robucsi.


merge cu orice card ?

#4
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,551
  • Înscris: 07.02.2003
Eu merg pe google pay via Raiffeisen maestro debit, terminalul care initiaza plata e in "family" iar eu sunt administratorul. In site are posibililitatea sa faca plata prin google si o prefer caci direct cu cardul daca ma gandesc bine mi s-a intamplat cateodata sa nu mearga (acu vreo 3 ani am patit), sa blocheze suma si sa o elibereze dupa un timp ca nu trecea de ceva de securitate. Dar o vreme a mers bine si asa am facut, chiar facusem premium cu taxare lunara automata in vacanta de vara. Aici depinde de banca, alte carduri ar putea merge stas. Eu de ex pe Aliexpress tot cu raiffeisen maestro paltesc, imi ia in lei exact cat face si nu sunt probleme de plati.
Deci daca ai google pay activ poti inrola cardul in el si Roblox va putea face plata asa, te autentifici cu contul google debitabil pe terminalul cu care comanzi plata si restul e automat, iti vine pe email factura.

Edited by andreic, 29 January 2021 - 22:49.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate