Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Sony Xperia Pro

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
DEPA

DEPA

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 223
  • Înscris: 10.04.2008
Sony a lansat varianta profesionala a lui Xperia 1II:
https://m.gsmarena.c...a_pro-10707.php

Review:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/D9DH17P72UU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


Pret: doar 2500 dolari

Attached Files


Edited by DEPA, 26 January 2021 - 20:56.


#2
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,449
  • Înscris: 26.02.2012
Pai si cu ce este mai pro fata de xperia 1 II? In afara de pretul dublu are aceleasi specificati, chiar acelasi chipset de anul trecut nici macar nu s au chinuit sa bage S888.
Astia vor sa i intreaca pe apple si nu in sensul bun.

#3
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,373
  • Înscris: 24.09.2017
mr. mobile a facut un review bun. e pro ca poate sa fie monitor pentru camerele sony si poti sa faci broadcast pe 5G cu el. ideea e ca l-au anuntat la 1200 sau 1500 si acum e 2500. o sa fie bun pentru televiziuni. adica nu e un telefon care sa si-l ia omul de rand, ca nu are ce face cu el. e ceva inovativ si misto, doar ca...e scump si cica softul are si multe buguri.

L.E. acum am vazut ca a bagat @DEPA review-ul.

Edited by bobitad, 26 January 2021 - 21:19.


#4
wld-ro

wld-ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,110
  • Înscris: 04.09.2013
Pare ca l-au facut direct cu husa pe el. Ma bucur ca Sony nu renunta la telefoane, insa mi-ar placea sa vad mai multe telefoane de-ale lor in zona 1000-2000 ron.

#5
alin62

alin62

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,449
  • Înscris: 26.02.2012
Televiziunile au scule profi, nu cred ca o sa vezi in televiziuni ca or sa foloseasca asa ceva.

Probabil in scurt timp o sa ajunga la 1500 ca nu cred ca or sa se inghesuie prea multi sa dea 2500 pe...ce?


#6
GsmWorld

GsmWorld

    DigiMobil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,234
  • Înscris: 13.12.2006
Sunt la al 3 lea Sony consecutiv (Z3C-XZ-XZ2) și se cam apropie momentul schimbării... Dar nu prea mai găsesc ceva la Sony să merite...
Dacă la soft erau f buni cu cele mai rapide update-uri, la ora actuală au rămas în urmă, mi-au oprit update-urile du 2 ani și 2 luni deși Samsung oferă minim 3 acum. Dacă nu schimbă ceva, nu prea mai are rost să o lungească, pot închide prăvălia de pe acuma.

#7
favoritul

favoritul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,908
  • Înscris: 22.01.2008
Eu nu inteleg de ce Sony nu scoate telefoane! Compania Samsung e foarte agresiva! In rest, telefoane din tara liliacului...

Edited by favoritul, 19 February 2021 - 23:17.


#8
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,624
  • Înscris: 14.10.2004
Azi dimineață am văzut lansare Pro I
Foarte scurtă și nu a zis mare lucru.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/JdJyM2XpMVo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


#9
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,624
  • Înscris: 14.10.2004
Văleu "dăcât" 1800€

Edited by xymzar, 26 October 2021 - 10:02.


#10
aceton

aceton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,793
  • Înscris: 11.04.2017
Din ce am vazut mostre de poze sufera ca Sharp din cauza senzorului mare si a lentilelor mici. Este trist.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate